Glavni meni

kupujem sat

Započeo Dutchman, 08 Februar, 2011, 19:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: Kanarinac poslato 15 Oktobar, 2018, 19:52
@Fantom, poslednji gshock sam uzeo pre 3 godine, broj nemam vise jbg. Nadjes na oglasima ko prodaje odes i vidis. Svaki sat ima serijski broj,a dovoljno je da pogledas i uzmes u ruku sat da provalis jel.kopija ili ne. Ja mogu da ti zavrsim samo Suunto 9, ali to.ti probija budzet

Koji ce mu ta rugoba od sata, da ide i meri kordinate?  [doh]

Kanarinac


UFF

bacis tolke pare na sat i ostanes bez kesa za biznis, nije bas pametno

FANTOM

    Nesto sam gledao konkretno mi se svidjaju ovi modeli sto imaju i termometar. Da me pitate sto nemam pojma gotivan mi je taj detalj na satu .

gox

Meri ti temperaturu tela :)
Imam suunto tamo neki od pre nekoliko godina. Meri i vazdusni pritisak i temperaturu i ima foru kad naglo padne vazd.pritisak da upozori na oluju-storm alarm pa se neki palili da je to dobro dok vozis motor da te upozori. Da ako ga vezes oko volana :) Inace je senzor kod Casio sata koji imam malo sa strane dok je kod suunto sata skroz ispod do ko¾e pa nema ni¹ta od realne temperature itd dok je na ko¾i a jo¹ i jakna preko sata itd.
Casio trenutni ima sve zivo a ja koristim samo vreme i datum. Jedino sto ima atomski sat pa je uvek tacan i bateriju sa solarnim napajsnjem pa se nece brzo menjati.
U svakom slucaju preporucujem satove ovog tipa iz enter edicije, ne treba ti bacanje para na funkcije koje neces koristiti