Glavni meni

Potrebni delovi za Hondu CBR 1100 XX 2000god

Započeo VR 46, 05 Decembar, 2014, 12:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banevuk

©teta ¹to ne mo¾e sa se makar nabudji   :(

VR 46

Pa promenio bih samo prekidac,ali navoj na koji se srafi sajla od gasa je sjeban,tacno se vidi gore na slici...
Twist of wrist!

banevuk

Ali generalno da li sajle gore ili dole mislim da ne bi trebalo da pravi neki problem. Znam da je Revolucija imao neki rastureni cbr u dvori¹tu mada nisam bio odavno kod njega da se makar proba

banevuk

http://www.mojauto.rs/dekimoto/poredjaj-po/oglas_najnoviji/po_stranici/18/prikazi_kao/lista/
Probaj da zovne¹ ove ljude. Ja sam kod njih kupio heblove za hondu ¹alju brzom po¹tom èak su prethodno slali slike onoga ¹to mi je trebalo

VR 46

A ne bih da budzim bilo sta,bas ako ne budem mogao nigde da nadjem probacu nesto da nabudzim,volim kad je sve fabricko na motoru...Danas mi se javio jedan lik koji prodaje delove i kaze da ima dva prekidaca,samo da proverim dzekove kad dodjem kuci i nadam se da cu resiti problem... [dancing]
Hvala pozvacu i njih  [clapp] [thumb_up]
Twist of wrist!

VR 46

Nasao sam konacno prekidac,ne bih da zakljucavam temu ako mi zatreba jos delova pa ovde da trazim  [thumb_up]
Twist of wrist!

banevuk


VR 46

Jel zna neko nekog ko prodaje beli stop za XX-a?
Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigsheki

druze,ako nadjes na ebay povoljno javi,nije problem da uzmem i da ti donesem za 4 nedelje ako ti ne gori.

VR 46

Citat: bigsheki poslato 27 Maj, 2015, 23:11
druze,ako nadjes na ebay povoljno javi,nije problem da uzmem i da ti donesem za 4 nedelje ako ti ne gori.
Hvala druze,ako nadjem javljam ti... [thumb_up]
Twist of wrist!