Glavni meni

Ortak prodaje Kawasaki er6f ninja 2009god

Započeo Kosta87, 25 Novembar, 2014, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Kosta,  ovde sve sme¹ osim da bude¹ ozbiljan i da ozbiljno shvati¹ sve ¹to ti ka¾u,  jo¹ gore ako primi¹ k srcu...  Ako namiri¹i da si se upeco najebo si ko ¾uti mrav!  Zna¹ i sam barabe su to!  ;-)
Sa druge strane jes dosta toga èudno ali nema veza,  to je izmeðu kupca i prodavca.
Ovde se svi sprdaju ali je puno motora prodato preko foruma...  ;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Kosta87 poslato 25 Novembar, 2014, 22:28
Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2014, 16:02
Citat: Jefta poslato 25 Novembar, 2014, 14:48
Jel to onaj IgorXT sa BJB-a? Moderator tamo ili tako nesto?
Druze i ja uvek kupim motor za sebe, ne za svog brata, i niko ne spori da je on stvarno zamenio sve to. Jednostavno po menji menati lanac na 600cm3 na 20k km je bacen novac, ali svako kako on misli da je najbolje :)
Vise bi me brinulo sta je dovelo do toga da se prethodni lanac istegne i da dodje do njegove zemene.


nije bacen novac vec je vracena kilometraza jbt ti ko da nisi ovde odrastao nije to ri pa da istegne lanac na 20k od silne snage i momenta
Ne kontam na osnovu èega si to zakljucio. Motor je taènije pre¹ao 23k. Motor je servisiran kod stankare uredno do pro¹le godine. Jedno je znati i prièati, a sasvim drugo nagadjati. Dakle okacicu slike, mada ni one neæe biti dovoljne za pojedince. Nemam nameru da se raspravljam i pravdam. Ovo je forum, u odeljku oglasi, tako da sve ¹to vas zanima pitajte.

zakljucio sam na osnovu slike br 2 sa koje se ocigledno vidi da je farban posle pada sa ostruznickog mosta
da ga je na mostu udario neki putnicki auto mozda mi se i ne bi slomila instrument tabla ali kad te zgazi sleper to je sasvim druga prica
zato je i morao da kupuje novu instrument tablu pa hajde kad vec kupujemo da uzmemo neku sa manje km
logicno zar ne? :)

Kosta87

evo ove 3 slike sam svukao sa njegovog profila i od prosle sezone su. znaci pre nego sto je pao sa ostruznickog mosta i zamenio tablu.
na profilu vise slika nema inace bih stavio sve.








UFF

evo i krs i fala zato sto si covek
ako se neko javi da ga interesuje slicno imace moju preporuku da dodje da pogleda


(ali da mu priznate da ste vracali km i koliko ste tacno vratili)

Kosta87

#24
evo jos cetiri sa moga profila 2 od maja jedna jun i jedna septembar prosle godine . mislim da su ove gume na slikama i njegove fabricke gume.









Kanarinac

Sto se ovaj momak na poslednjoj slici skroz desno ovoliko rasirio :D

clutch&brake

Pokusao da bude gradjen kao ti ali jbg... jedan je kanarinac
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

Citat: Kanarinac poslato 26 Novembar, 2014, 05:33
Sto se ovaj momak na poslednjoj slici skroz desno ovoliko rasirio :D
jer je tako u mogucnosti

mkt


guri


s.i.m.a

jbt na koliko sedista je registrovan?? dva motora na slici a 9 ljudi sa opremom :)

Bori¹a


Kosta87


Bishke

Od spreda ne mogu da ga se nagledam kako je dobar...

al ova bocna strana ga ubija...
nekako mi plasticno deluje
You should do one thing every day that scares you

Kosta87

Citat: Bishke poslato 02 Decembar, 2014, 13:42
Od spreda ne mogu da ga se nagledam kako je dobar...

al ova bocna strana ga ubija...
nekako mi plasticno deluje

Slike su takve kakve su. Motor se moze pogledati kad god u dogovoru. Nalazi se na Dedinju. opet napominjem da je cena podlozna korekciji.

Bishke

haha nisi ukapirao, govorim ovako inace za taj model :D

You should do one thing every day that scares you

Kosta87

Citat: Bishke poslato 02 Decembar, 2014, 14:37
haha nisi ukapirao, govorim ovako inace za taj model :D



aaa... ma vise pojma nemam ko sta i kada misli... sry.

Bishke

Kad prodajes motor, iako je u ovom slucaju ortakov, ne obaziri se ko sta misli...kad dodje neko da gleda motor, e tad krece igranka sta i kako :D

ovako se naslusas svega i svacega, uglavnom je sve to nebitno :D

Jbt 2009 godiste....za mene su jos uvek motori oko 2000 god novi motori :D
You should do one thing every day that scares you

perlx

Pazi sad, 2009. godiste a 5 godina star.

VR 46

moja kawa uveliko ide u srednju skolu,sad je II godina   [dancing]
Twist of wrist!