Glavni meni

Ortak prodaje Kawasaki er6f ninja 2009god

Započeo Kosta87, 25 Novembar, 2014, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kosta87

Presao je oko 20k km. kupljen je u Srbiji, papiri racun, 3 kluca. Nov lanac i lancanici zlatni did + JT. Skoro nove gume Pilot road , izvedenu granu 12v upaljac , pre 1000 km zamenjeno ulje 300v, svi filteri i svecice. motor je imao padove u mestu na desnu stranu i nista nije krpljeno i popravljano, ali i nema velika ostecenja, ne mora da se krpi. 3 kljuca. Motor je zelene boje. Cena je 3000 eura. slike cim mi posalje. Motor je u stvarno dobrom stanju

kontakt za sada preko mene 0692491838

mkt


VR 46

Twist of wrist!

UFF


Jefta

Svaki oglas koji otvoris, ono svima pise novi lanac i lancanici i to posle 15k km ili u ovom slucaju 20k km. Pa sta vi radite sa tim motorima. Kod mene na Fazer-u 60k km fabricki lanac i lancanici i mozda bi trebao samo lanac da se zameni, lancanici su dobri. Pa nije to filter za ulje od 600din pa da se menja tako cesto, vec zamena koja ce te kostati min 200e u setu za zlatni DID lanac i JT lancanike. I sve to na motoru od 3000e koji je presao 20k km.

Srecna prodaja

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Jefta

hahah realno, a ja tu nesto kenjam, sta je danas 200e. Vecina ljudi u Srbiji to zaradi za par dana, tako da i nije cudno sto menjamo lanac i lancanike na svakih 10k km kada i filter vazduha :)

Kosta87

sve delove je zamenio igor XT sa novog beograda iz bloka 61. mislim da ima i nove plocice. zasto menje sve, pa zato sto ga je kupio za sebe, ali mu treba novac za nesto drugo trenutno... ako se nekom ne svidja opis moze licno da pogleda motor, i da se uveri u sve sto je napisano.
cena moze ici malo dole ali to na dalje u dogovor sa vlasnikom

Kosta87

ako neko moze da izmeni naslov i umesto r6f napise er6f. hvala

dzudi

Kole bacio si se u opasan biznis...koliko se ugradjujes? :)

Jefta

Jel to onaj IgorXT sa BJB-a? Moderator tamo ili tako nesto?
Druze i ja uvek kupim motor za sebe, ne za svog brata, i niko ne spori da je on stvarno zamenio sve to. Jednostavno po menji menati lanac na 600cm3 na 20k km je bacen novac, ali svako kako on misli da je najbolje :)
Vise bi me brinulo sta je dovelo do toga da se prethodni lanac istegne i da dodje do njegove zemene.

dzudi


©eki

Ne trebaju slike, lep je i ovako  :-) :-)

orlovi

Odlican.Jeli ovo na slikama fabricki izduv?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: Jefta poslato 25 Novembar, 2014, 14:48
Jel to onaj IgorXT sa BJB-a? Moderator tamo ili tako nesto?
Druze i ja uvek kupim motor za sebe, ne za svog brata, i niko ne spori da je on stvarno zamenio sve to. Jednostavno po menji menati lanac na 600cm3 na 20k km je bacen novac, ali svako kako on misli da je najbolje :)
Vise bi me brinulo sta je dovelo do toga da se prethodni lanac istegne i da dodje do njegove zemene.


nije bacen novac vec je vracena kilometraza jbt ti ko da nisi ovde odrastao nije to ri pa da istegne lanac na 20k od silne snage i momenta

Slaninar

Kole, hvala ¹to si ovo podelio s nama. I to na vreme, pre nego dobije¹ slike. Siguran sam da je odlièan motor za malo para, pa mo¾da se proda i pre nego stignu slike. Ovako smo i mi koji ne pratimo BJB ipak bogatiji za ovu ponudu, bilo bi ¹teta da nam promakne.

Posebno sam radostan ako je ova ponuda predstavljena premijerno na Manijacima, pre postavke oglasa i slika na BJBu. To bi bilo ba¹ onako, do jaja!  :)

Jo¹ ako ima posebna cena ako se kupac pojavi u MM majici - eto radosti! :)


I jo¹ imamo tvoj broj kao kontakt, èisto da ne zovemo admine koji nas poizbaciva¹e s foruma, da ne bude neprijatne ti¹ine.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

6 sezona i 20.000km...
jbte al ja puno vozim nisam ni znao.   [yahoo] 8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

vracena km 100%.ja bre na banditu zamenio lanac i lancanike pre 40.000km i sto kaze jefta jos ne vidim neke drasticne promene na istom.cak se nije posteno ni istegao.e sad kolika je km sam bog zna.

Kosta87

Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2014, 16:02
Citat: Jefta poslato 25 Novembar, 2014, 14:48
Jel to onaj IgorXT sa BJB-a? Moderator tamo ili tako nesto?
Druze i ja uvek kupim motor za sebe, ne za svog brata, i niko ne spori da je on stvarno zamenio sve to. Jednostavno po menji menati lanac na 600cm3 na 20k km je bacen novac, ali svako kako on misli da je najbolje :)
Vise bi me brinulo sta je dovelo do toga da se prethodni lanac istegne i da dodje do njegove zemene.


nije bacen novac vec je vracena kilometraza jbt ti ko da nisi ovde odrastao nije to ri pa da istegne lanac na 20k od silne snage i momenta
Ne kontam na osnovu èega si to zakljucio. Motor je taènije pre¹ao 23k. Motor je servisiran kod stankare uredno do pro¹le godine. Jedno je znati i prièati, a sasvim drugo nagadjati. Dakle okacicu slike, mada ni one neæe biti dovoljne za pojedince. Nemam nameru da se raspravljam i pravdam. Ovo je forum, u odeljku oglasi, tako da sve ¹to vas zanima pitajte.