Glavni meni

Podr¹ka za Oki¹u

Započeo torlak, 25 Novembar, 2014, 01:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz

ziv ti nama bio..ovaj forum je stvarno lekovit  ;D
ako nista drugo bar na trenutak te prebaci u neku drugu dimenziju  ;D
brz oporavak ti zelim  :-* :-* :-*

OKi

Prvi put danas, posle mojeg  bega od >>taj SMRT<< (pre oko 7 meseci , seo sam i provozao 10 min moj motor .  [motor] [vatromet] [yahoo] [yahoo] Znam da samo vi mozete to da razumete :) .

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

imao sam neku musteriju...mator covek 70 godina....dok se svaki dan vozio banditom 600 sve bilo kako treba....secer, pritisak....onda ga prodao da ide na pecanje...kupio camac i nastali problemi....prodao camac i dovatio neki skuter i sve opet kako treba...ponovo juri nekog bandita...kaze skuter mu slab....

p.s.
dokaz da motor ima lekovito dejstvo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: OKi poslato 06 Jun, 2015, 21:56
Prvi put danas, posle mojeg  bega od >>taj SMRT<< (pre oko 7 meseci , seo sam i provozao 10 min moj motor .  [motor] [vatromet] [yahoo] [yahoo] Znam da samo vi mozete to da razumete :) .

zelim ti milionE kilometara ispred :)

mrle

samo polako i ponekad pun gas

bigbad86

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Jun, 2015, 22:07
imao sam neku musteriju...mator covek 70 godina....dok se svaki dan vozio banditom 600 sve bilo kako treba....secer, pritisak....onda ga prodao da ide na pecanje...kupio camac i nastali problemi....prodao camac i dovatio neki skuter i sve opet kako treba...ponovo juri nekog bandita...kaze skuter mu slab....

p.s.
dokaz da motor ima lekovito dejstvo.

Dokaz da se od stresa najvise umire a pretpostavljam da je za bar 90% nas motor ventil za stres...

Mik

#71
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Jun, 2015, 22:07
imao sam neku musteriju...mator covek 70 godina....dok se svaki dan vozio banditom 600 sve bilo kako treba....secer, pritisak....onda ga prodao da ide na pecanje...kupio camac i nastali problemi....prodao camac i dovatio neki skuter i sve opet kako treba...ponovo juri nekog bandita...kaze skuter mu slab....

p.s.
dokaz da motor ima lekovito dejstvo.

Bese neki test na tu temu u "Motorradu", 80'-neke (tada sam to citao), vise se ne secam detalja, na vozaca nabacili mernu opremu, izmerili, zaklucili ...
Svelo se na to da je motorcikl eliksir mladosti.  :)

(Izvinjavam se za Off)

OKi

#72
Десило се 23.11.2014.

Ајд кад већ стицајем околности имам тему , па и да напишем по нешто. Елем нисам мајстор, па да пратите мајсторије, наравно нисам ни писац, али ме је мисао мог и вашег друга подстакла да почнем нешто да пишем ево и ко!
Citat: Ho¹tapler poslato 28 Avgust, 2015, 08:11
...svi ljudi osete kraj kad boluju, valjda te to menja.
Sta ga je nagnalo da to pi¹e nikad neæemo znati ali ja cu uvek misliti da je ...
Да се унапед оградим не упоређујем се ни са ким !
            Можда некад неког извади из бедака  [panic]  , као што су и мени помогли неки текстови са овог драгог ми форума  [klanjam_se] . Такође може и мени  користити >> вежбам леву руку куцањем на тастатури  [yahoo] <<.
           У самом почетку од прилике  5-6 дана од можданог удара  па надаље, доста дуго ми је сметало, јутарње разочарење, након буђења тј. враћање у стварност и сазнање да имам оштећену моторику, а о инвалидским колицима да не причам. Сећам се да када год сам их видео пре моје болести , увек сам склањао поглед са њих и желео да будем што даље од њих (као да су заразна). Ту у болници сам почео неке ствари поново да проживљавам (ко су прави пријатељи и ко ти је најбитнији у животу, знам >клише <  :P ).
          Сећам се да сам често питао своје ближње, шта каже Др. да ли ћу поново моћи да трчим (једном ДИФ-овац увек...) и возим мотор-или бициклу? Син ме вратио на право размишљање - ,, требао би да будеш задовољан , ако можеш бар да возиш,,  .
          И тако негде половином децембра дођем кући из болнице,чим сам закорачио у стан, наврнуше сузе ниоткуда. Седео кући, вуцарао се по контролама у КЦС Србије За време вуцарања по КЦС схватио сам колико смо небитни, мали и глупи . Цео живот плаћамо здравствено осигурање, а о д тога .!. Једина корисна ствар од тог периода,је да сам научио да стрпљиво чекамод 5 до 8 сахата, јер радно време је укупно 8, па и не може дуже од тога.
         Негде пред крај фебруара одлазим у Гамзиградску Бању. Мој одлазак у Гам бању је добар првенствено са психолошке тачке гледишта. [ludak]
Имао сам времена да будем сам са собом и својим мислима, мрачним и сивим (светлих у том периоду није било).  [djavo]
- Скоро сваки дан маштао сам о поновој вожњи мотора или макар бицикле  [motor] . Да подвучем, ова моја ХАВАРИЈА-болест, је другачија од било каквог прелома, ипак како сви знамо да кажемо све је у глави  [blahblah] , а ја сам ту имао проблем  [flashing]  (као и целог живота  )
Поставићу по неку слику и видео !
Поздрав!!! [cheers]


 

balcan girl

samo ti pisi brate :D èitamo mi :D :D :D :D a i to je lekovito :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Tu smo Oki, otiæi neæemo!  [cheers] [watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Brate samo pi¹i, mnogi èitaju, a mnogima mo¾e i pomoæi!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

DaChaS

Druze izvini sad tek video temu zelim ti sto  brzi oporavak i sve najbolje

OKi

   Нешто за свакога   ! No longer available
   
Степ март 13  https://www.youtube.com/watch?v=9xTg582vmmI&feature=youtu.be
-   
-    март 2015 ! No longer available
-   
-   Март 2015   ! No longer available

-   Трчање март ! No longer available

-   

-   ПЛИВАЊЕ 2015 април

 https://www.youtube.com/watch?v=s7KoUll1Cqs
-   
-   Трчање април
! No longer available

-   Већ визуелно боље , али само ја знам колико је тешко овако трчати ! No longer available централа много трпи, није лако као што изгледа .9 месеци након удара
-   
Авг. 29, 2015  
! No longer available
-   - клупа и кругови  Aвг 29, 2015

! No longer available
-   Велико хвала за мог друга и колегу ДИФОВЦА Жилета !

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

-   ПЛИВАЊЕ 2015 април

! No longer available
Постојао је велики страх  [panic]  да ли ћу моћи - тј знати да пливам, али као што већ знате неке научене ствари се не заборављају  [yahoo] , као и  вожња бицикле, али то мало касније  [flashing]