Glavni meni

Podr¹ka za Oki¹u

Započeo torlak, 25 Novembar, 2014, 01:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alekre

Sokole, bices ti kao nov ;)

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Citat: OKi poslato 17 Februar, 2016, 22:37
-   ПЛИВАЊЕ 2015 април

! No longer available
Постојао је велики страх  [panic]  да ли ћу моћи - тј знати да пливам, али као што већ знате неке научене ствари се не заборављају  [yahoo] , као и  вожња бицикле, али то мало касније  [flashing]


You have already posted a thanks to this post at 02 Decembar, 2014, 11:51

Vidi, kao neko ko se bavio plivanjem takmièarski da ti ka¾em, pliva¹ jako dobro! (kraul)
Mirno telo, dugaèak zaveslaj i sa dobrom putanjom, noge rade, bolje nego 90% "zdravih"!!!
Svaka èast!!! [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Delfin ima¹ gre¹kice koje svi prave (delfin se pliva nogama, gibanj na gore je najbitniji) ali poredaæimo ti i ja na leto kad doðem, odemo na bazen, (da ti poka¾em cake) ima da padnu na dupe kad budu videli kako pliva¹!! Ima da pliva¹ bolje od nego pre!  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
PS.
ti si se i takmièio u plivanju? nema trika da jedan fudbaler ili ko¹arka¹ ili bilo koji drugi sportista ovako plivaju ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Charuga


OKi

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Februar, 2016, 10:12
Delfin ima¹ gre¹kice
ti si se i takmièio u plivanju?
Такмичио сам се некад (открио си ме  ;D  ). Делфин више не могу да пливам , као некад, а ово је било 5 месеци након можданог удара!
У сваком случају хвала  [klanjam_se] , такође и осталима  [thumb_up]

mali_zmaj

Samo lagano!! Ne daj se,sve ce se vratiti!!! Samo lagano!!
jin-jang

UFF

duh je najbitniji a tebi ga ne fali tako da je uspeh zagarantovan

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: OKi poslato 18 Februar, 2016, 11:59
Citat: Ho¹tapler poslato 18 Februar, 2016, 10:12
Delfin ima¹ gre¹kice
ti si se i takmièio u plivanju?
Такмичио сам се некад (открио си ме  ;D  ). Делфин више не могу да пливам , као некад, а ово је било 5 месеци након можданог удара!
У сваком случају хвала  [klanjam_se] , такође и осталима  [thumb_up]

jesi ti proverio vitalne funkcije.....da li se vrsnjak dize....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Februar, 2016, 14:15
.....da li se vrsnjak dize....
©ta reæi ne vuci me za ... reè  ;D Ili kad pitali dedu od 7 banki> deda kako ide sex? Isto sinko kao i sa 20  :P i onda sam jebo koliko mogu i sad  [pop]

ЯЭВОЛУТИОН

ima dobra fora....
dovedes devojku kuci....legnes a ledja i skines gace.....kutiju jaffa keksa otvoris i stavis na vrsnjaka.....kazes joj da se skine.....u zavisnosti od reakcije vrsnjaka ili keks ili seks :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

#90
Ето мене и мислим да сам заокружио скоро годину дана мог опоравка.
Извините јер није баш све хронолошки поређано.
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,18577.msg693883.html#msg693883

*** У Гамзиградској бањи пријао ми је војнички смештај


Бирао сам овај амбијент за шетњу, оближње село. Наравно нису све куће биле у оваквом стању, али су одговарале мом (не)расположењу.



Вероватно знате или сте чули да је врло тешко доћи на ред за магнетну резонанцу. Одем ја у приватну клинику наравно спреман да платим (имао сам новчану помоћ), кад тамо затекнем рекламу, као за летовање



Више пута сам силазио до гараже да ме бар мало жеља мине


Прво сам покушао бициклом


Велики проблем - страх имао сам од простора који је ужи од 1 м (морао сам да сиђем [panic] ) . То је несхватљиво, али боље да не знате!
Кад сам напокон сео на мотор, била ми је фрка окрет у лево и притом дозирање квачила.
Али обавих и то . Прва вожња до Борског Језера 18 км


Никада  у животу нисам толико дуго имао осмех од ува до ува. Наравно да је било важнијих догађаја , али овај разумеју само ММ :P  

Од тада већ сам почео на терапије-тренинге да идем мотором.  
Резултат је ово трбушче



и ојачана десанка



Дошло време и за прву туру дужу од 100 км . Мото скуп, код мог друга Ивице и осталих  пријатеља из МК- ЛОЖАЧИ из Минићева. Наравно било је пуно више гостију, али ја поранио да избегнем гужву и да се врнем раније  






Ево и једне храбре жене, моја супруга  [zena]

која је имала храброст да се цео јули 2015 вози на мотору, са полу исправним старцем од 5 банки
 [flashing]
И на крају скупих ја храброст и вољу за 350 км у једном правцу до мог села Салаш Црнобарски


У тој одлуци ми је помогао и мој велики пријатељ, Дејан из Земуна , који ме је чекао на НИС пумпи у БГ-у

који ми је рекао >>само седнеш и одеш<<  [motor] .  иначе правог бајкера (који годишње провезе и по 20.000 км са својом лепшом половином садашњом супругом) на мотору- Suzuki DR 650 !
Надам се да нисам био досадан. Није ми била намера да се хвалим и не мислим да сам неки вансеријски болесник, али ето као што многи овде знају да кажу >> зима је , чекамо сезону. До тада тастатура <<  
ХВАЛА >  Жиле [pomazi_me], Ивице [pomazi_me], Дејане [pomazi_me] , Кебо [pomazi_me], Небојша (Мелбурн, без чијег поклона би било  8) ) [pomazi_me] .За моју ћерку  не нађох прави моменат да је убацим у ову ММ причу, али за овај цмок је увек моменат

О осталим  другарима у неком дневнику који нема везе са моторима  [thumb_up] [klanjam_se]
Р Е З И М Е  !!!
Од овога :'(

до овога



Праштајте!!!  [klanjam_se]
Трудио сам се да не будем преопширан и досадан. Поздрав МАНИЈАЦИ  [cheers] уздравље. Ја више не казујем живели. Предпостављате зашто. Жив могу бити и на апартима, далеко било пу пу!


UFF


Ostoja

Bravo, bravo.  [klanjam_se] [kralj] Samo napred, sad nema stajanja.  [clapp]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


penzos

 [clapp]  [clapp]  [clapp]  [thumb_up] Bravo i samo napred!  [dobarpost]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

perlx

Нема повлачења, нема предаје!
[kralj]

Boban_m


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

misa-pei

Gvozdeni matorac! Sjajno!
Država je najveći neprijatelj naroda