Glavni meni

Podr¹ka za Oki¹u

Započeo torlak, 25 Novembar, 2014, 01:29

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Свака част. Не дај се.

doktor

Sta drugo reci osim jedno veliko BRAVO!
Bikers work is never done!

mali_zmaj

jin-jang

Glava Dole

To je jaka volja i karakter... respect !

nemke

Svaka cast ljudino

joka

  OKi svaka èast!   [thumb_up]   [cheers]

OKi

Hvala Vam drugari. Nije isto ovo otkucati u bilo kom programu i distribuirati. Dra¾ ovakvog pisanja na forumu je taj ¹to dobijam podr¹ku od ljudi - kolega koje 90% ne znam .  [klanjam_se] [clapp] [thumb_up]

balcan girl

To ti samo mislis da ne znas :) manijaci su isti :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

Mogo sam i u temu >>sta vam je danas izmamilo osmeh<< , Ali moja tema = moj prsluk, sa nazivom meni najdra¾eg foruma i mesta na netu  [yahoo] .






Naravno sve ovo sam uradio uz dozvolu na¹eg direktora UFF-a. Kome se jo¹ jednom usmeno zahvaljujem, a biæe i ... (bar 1 crvena)  ;D da direktor ima za kaficu  :D :violina:

UFF

 ne zjabevaj kakva crvena nego daj mi adresu na pp da ti posaljem vez u toj velicini (sad se setih da imam jedan demo neiskoriscen) jebes nalepnice

OKi

Hvala  [kralj] [clapp] [klanjam_se] , poslao sam ti adresu na SMS  ;D

Lazza

Taj vez nije losa ideja... generalno... Uffe?
eto ti jos jedne kuce ako te krene da vezes :D
I may be dumb, but I'm not stupid.

balcan girl

vidis kad vise nema vilerovih goblena veæ uffovih goblenaaa :D sve sitan vez :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Lazza poslato 24 Mart, 2016, 14:30
Taj vez nije losa ideja... generalno... Uffe?
eto ti jos jedne kuce ako te krene da vezes :D

imam negde jos jednu manju prisivku za napred

Lazic

Citat: OKi poslato 28 Februar, 2016, 21:30
Р Е З И М Е  !!!
Од овога :'(

до овога



Праштајте!!!  [klanjam_se]
Трудио сам се да не будем преопширан и досадан. Поздрав МАНИЈАЦИ  [cheers] уздравље. Ја више не казујем живели. Предпостављате зашто. Жив могу бити и на апартима, далеко било пу пу!



Idi bre u kurac, suze mi natera u oèi... ;D Uzdravlje i tebi...  [cheers] [cheers] [cheers] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

OKi

Citat: Laziæ poslato 06 April, 2016, 16:48
Idi bre u kurac, suze mi natera u oèi... ;D Uzdravlje i tebi...  [cheers] [cheers] [cheers] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Hvala ;D [cheers] [flashing]

Lazic