Glavni meni

Laguna karavan

Započeo Djerma, 24 Novembar, 2014, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djerma

Na prodaju laguna 1998.god.Ima plin koji nije upisan u saob. soferka naprsla,dajem drugu uz auto.Na benz. nisam vozio i ne znam da li radi(pumpa zuji).Enterijer i eksterijer u dobrom stanju,motor i limarija odlicni,automatska klima radi i reg do 27.06.2015.Mali servis odradjen.2.0 motor.cena 1450.064/813-01-74 i 061/29-29-559





Djerma

Zeza me nesto upload slika..

Djerma


UFF

koliko je lubenica preterao do sad?

dzimika

Za malo vise para ima 2002god dizel bez cimanja sa plinom i puknutom soferkom a vala i sa lepsom bojom

Djerma

Svaka cast,ja nisam napisao da je cena fiksna ali garantujem da je ovo dobar auto.

dzimika

i ja garantujem da je moj dobar auto pa ne bi trazio 500e preko realne cene za njega

Djerma



Citat: dzimika poslato 24 Novembar, 2014, 21:21
i ja garantujem da je moj dobar auto pa ne bi trazio 500e preko realne cene za njega

ZA DZABE NEMA NI KOD BABE,A TI DRUZE UKAPIRAJ DA O CENAMA NE VREDI RASPRAVLJATI.I INFORMISI SE MALO O ISTIM..

Djerma

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2014, 03:07
koliko je lubenica preterao do sad?

Samo kupus,papriku i krompir..Ove godine lubenice nisu rodile :)

dzimika

Citat: Djerma poslato 25 Novembar, 2014, 00:38


Citat: dzimika poslato 24 Novembar, 2014, 21:21
i ja garantujem da je moj dobar auto pa ne bi trazio 500e preko realne cene za njega

ZA DZABE NEMA NI KOD BABE,A TI DRUZE UKAPIRAJ DA O CENAMA NE VREDI RASPRAVLJATI.I INFORMISI SE MALO O ISTIM..

Ne moras da vices
Informisan sam ja o cenama odlicno, to sto si pogledao oglase ne znaci da znas koje su realne cene

Ps: o ukusima ne vredi raspravljati a o cenama itekako vredi, ako ocekujes da se ne komentarise oglas pomesao si sa oglasnicima, ovo je forum

misa-pei

Realne cene... od mene kad nesto prodajem svako ocekuje da spustim bar 300 do 500e, a kad kupujem, ako spuste 50, dobro je. Nema kesa. To vazi samo kad meni treba neko da da pare.

Izvini sto se mesam u oglas, nema veze sa tobom i ovim oglasom, samo mi generalno nije nista jasno.
Država je najveći neprijatelj naroda

Che

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2014, 03:07
koliko je lubenica preterao do sad?


[nono] [nono] 

ovo je sport wagon  [rofl]

El Jefe

Citat: misa-pei poslato 25 Novembar, 2014, 12:56
Realne cene... od mene kad nesto prodajem svako ocekuje da spustim bar 300 do 500e, a kad kupujem, ako spuste 50, dobro je. Nema kesa. To vazi samo kad meni treba neko da da pare.

Izvini sto se mesam u oglas, nema veze sa tobom i ovim oglasom, samo mi generalno nije nista jasno.
Znam sebe-Sve sam kupio skupo a prodao jeftino, jbg
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Citat: misa-pei poslato 25 Novembar, 2014, 12:56
Realne cene... od mene kad nesto prodajem svako ocekuje da spustim bar 300 do 500e, a kad kupujem, ako spuste 50, dobro je. Nema kesa. To vazi samo kad meni treba neko da da pare.

pre neke godine prodaju moji megana2004god za 3300e, dodje lik i gleda ga i kao super je ali samo da prodam mog scenica i kupio bi ga, pa kolko cenis scenica? 3000e, koje godiste? 2001  [doh]
isto i fazer-a kad sam prodavao, spustio sam cenu ispod svake u oglasu a bolji primerak od svakog u oglasu u tom trenutku

gmum44

Citat: Djerma poslato 25 Novembar, 2014, 00:38


Citat: dzimika poslato 24 Novembar, 2014, 21:21
i ja garantujem da je moj dobar auto pa ne bi trazio 500e preko realne cene za njega

ZA DZABE NEMA NI KOD BABE,A TI DRUZE UKAPIRAJ DA O CENAMA NE VREDI RASPRAVLJATI.I INFORMISI SE MALO O ISTIM..


sto se derees?
stavi auto u polovne automobile i niko nece komentarisati cenu...
cene su realne ali kesa nema...ja prodajem modusa 2005 godiste isao sam od 4000 do 3000 sada kada bi mi dao neko 2800 pevao bih...ali ne dam ispod...
fazera kada sam prodavao isto pa je jedva otisao a GARANTOVAO SAM ZA NJEGA...
uzivaj   i  nemoj se svadjas inace  bice MACAKA !!!ipak je ovde puno zajebanata!poz ah da lep auto!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Djerma

Meni ne gori za prodaju jer je auto generalno dobar,nekome vredi 900e a ja sam ga pre par meseci platio 1700.Nisam bas neki trgovac..Necu ni da se svadjam ali popizdim kad neko potceni onog drugog a generalno ne zna ni sta je,kako je,zasto je..Jebiga Dzamika,tako je..Ako pogledate na polovnim stavio sam oglas za 1600 i javljaju se uglavnom za zamene..Ovde sam sputio cenu jer racunam da jedni drugima trebamo.Kao sto rekoh,nije mi stala krava na nogu.Moze da se kupi dresh za 900e i da se pati a moze i da se kupi auto za 1400 i da se uziva.Gledajte,komentarisite,preporucite.Ukusi su razliciti kao i cene.:)Hvala gmum44.

dzimika

pre neki dan komsija kupi lagunu 2002 godiste 1.9dci za 1400e, crna metalik, hb

bigsheki

ma lagune i fordovi modei od te klase imaju male cene,pricam u modelima mk3 i laguni 2001+ realna cena te lagune je 1000eur,a to sto si ti preplatio auto to je tvoja stvar.ja trgujem kolima od svoje 19-te.....pogledaj ta auta sa takozvanim realnim cenama koliko stoje u oglasima i koliko ih se proda po toj ceni.ne zameri na iskrenom komentaru druze,ne jede se sve sto leti

Slaninar

Dobra stvar foruma je ¹to se mo¾e raspitati o stanju predmeta, èuti komentar u tom smislu.

Meðutim, te prièe o ceni. Ne znam od èega mi je vi¹e muka: kad vièu kako je "neralno skupo", ili kad drugari poènu da lupaju ono "jaao, ne daj ga u bescenje", "taman si ga sredio za sebe" i slièno.  :)    Neukusno.


Da ne bude zabune: ne ¾ivim od trgovine vozilima i zabole me patka po¹to se ¹ta prodaje,  REALNO.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jevta

#19
Meni samo nije jasan aspekt onoga kako ljudi lose procenjuju svoju imovinu.
Na primer nije dres,pukla soferka na benzin ne radi plin nije ozvanicen i nije ugradjen kako treba jer da jeste bio bi sec pa bi stalno palio na benzin......
Po mojoj proceni to je auto za obilazenje jer zahteva ulaganje vece od vrednosti
PS sad sam pogledaoi slike udaren od napred jedna maglenka fali druga nesto ukezacena,sediste vozaca iscepano pa lose okrpljeno,ne sija engin lampica ,a mislim da bi trebalo.Sta bi jos nasao da ga vidim uzivo