Glavni meni

Suzuki GS 550

Započeo krsta63, 23 Novembar, 2014, 16:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

krsta63

SUZUKI GS 550, Marshall 4-1, Giuliari, nova prednja guma, nov lanac i lancanici, nov akumulator, ulje, filter
1200 Eura
069-870-3-123












©eki


ts.marko


krsta63

Qrac dobar, odlican  :D
Sad bez sale, ovako ide prica.
2009 otac, koji je tada imao 70 godina trazi da mu sredim neki motor da se vozi. Suzuki je uvezen iz Njemacke, rasturen do zadnjeg srafica, peskaren, plastificiran, hromiran. Komplet restauriran, . Zavrsio sam ga decembra 2009, Cale je dosao do njega, prokomentarisao da je to mali motor i rekao da mu sklopim CBX-a.  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA [samoubistvo]
I tako, spavao je u garazi od 2009, dva puta sam ga setao na prikolici da stoji u rezervi u slucaju da me trkacki izneveri. ove godine sam se malo provozao po gradu. . E, skinuo sam kocione sape sa plocicama i diskovima sa trkackog, tako da moze i da prikoci ozbiljno.
Sta mu fali, nov vlasnik i leva kaseta ispod sedista (skinuao sam je da bi stavio nov akumulator i ? gde je,, tu negde sigurno)

krsta63

Da dodam, fotke su prljavog motora, nije opran godinu dana sigurno. A nije poliran od kada je sklopljen.

ЯЭВОЛУТИОН

sram te bilo Krsta....zar da na zuzukia meces delove od nemca....i to istocnog.....svetogrdje....jeste hromiran ali je svetogrdje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Sasa_Nis

Mislis na one lenje nesposobne budale sto prave iz zezanja  s1000rr ?

K0le

Mislim da Rev gaða na prednji bRatobran, MZ ETZ 250.
Dok se æorav ne zagleda.. ni ne vidi se. Jedino ¹to ba¹ bode oèi, kvari izgled tako lepoj spravi je IMT insinuacija na kaseti .

Kostić

lep motor, al mu lepa i cena

krsta63

Tooooo, to mi treba. Jebes ono, jao sto je lep. Trebaju mi oni koji ce da pljuju motor, tu su kupci. Osim Revolucije.
Za MZ ov blatobran sam se otvorio skoro 30 evrica. Narucio sam ga na slepo, nakon probe je ostao na Suzani. A Suzanin sam prosle nedelje iseko po sredini i rasirio za 60mm Nije mi krivo jer je poceo da se odvaja hrom u visini unutrasnjeg ojacanja..

Eto ti sad, opet pocese da ga hvale.

Sto se cene tice... pitanje je sta je lepo a sta nije. Samo me prohromski srafovi kostaju 50 evra, hromiranje ovih ostalih 40 evra. Peskarenje 30, plastifikacija.. 30... i jos i jos i jos....

krsta63

Lageri u tockovima, semerinzi u viljuskama, ulje kociono, ulje viljuske, ulje motora, lanac i lancanici, akumulator, prednja guma. Kad se sve skupi... cudo
Jeste, ostao je nedovrsen, trakice na rezervoaru i repcetu, brojke na kasetama.. jos neka sitnica.

ЯЭВОЛУТИОН

Ma motor vredi te pare....ali blatobran.....mene na mzu nervirao....nije dovoljno obao.nema falc..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

krsta63

Jeste, nije original, nisu ni kasete, od GS 400 su, ali su lepse od serijskih

Kostić

ko bre sme da pljuje suzuki. to ¹to si ti ulo¾io je ok, al u odnosu na druge motore cena jeste jaka. jaka cena ne pravi nikad problem, kad je motor u originalnom izdanju. zato se ljudi èesto muèe da iznaðu deo, koji ume da ko¹ta ko krv...

krsta63

Ma, ovo treba da bude naravoucenije mladim generacijama, da ako zelis iole dobar, pouzdan motor, iskostace te kao svetog Petra kajgana uz mucki rad oko njega.
A kasnije mozes da kupujes oridjidji delove, svake godine ga obraduj sa necim
Ona prica, kupis motor star 35 godina, 20 godina i planiras samo da se vozis.... a uz to si potrosio zadnju kintu pri kupovini.... uboo si glavnu premiju ako provezes 5000 km.

Gvozden

Pa i nije jaka cena....
Servis i gume+ akum, set lanca i lancanika+ plocice... oduzmi od 1200 i eto ti cena motora .
Ili berza , uvoz, seoski oglasi i imas kinder suprise.. nemas pojma sta si uzeo.
Ovako, sve sredjeno sipaj i vozi... i Krstin tel broja da ga smaras naredne dve godine ako motor stucne
[rofl] [rofl] [rofl]

mkt


krsta63


Gvozden


krsta63

 [rofl] [rofl] [rofl] ne mogu da stignem
E, izmedju ostalog i zbog toga sam dao oglas. Vozio ih ili oni stajali, kostaju me. I to dosta.
Znam da od prodaje nema nista, Nisam ga dobio, nasledio pa da ga poklonim nekom. Znam koliko me iskostao, koliko radnih casova sam proveo pored. Da sam vario kapije uzeo bih brdo para.
Ovim sam samo kupio mir u kuci posto me ganjaju sto ne oglasavam, sad imam alibi  8)