Glavni meni

Transalp iz oglasa kakav je?

Započeo uroskv, 20 Novembar, 2014, 00:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Bokiliæ ga sigurno nije ni terao puno... (èitaj: ne mo¾e da doma¹i nogicama pod :P)


@Bokiliæ :-* <3
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Novembar, 2014, 22:05
Bokiliæ ga sigurno nije ni terao puno... (èitaj: ne mo¾e da doma¹i nogicama pod :P)


@Bokiliæ :-* <3
ma samo ti se cini.

uroskv

hoce  neko da mi kaze konkretno za ovaj TRANSALP!!bio bih mu zahvalan!! [neampojma]

goranvojska

Citat: uroskv poslato 20 Novembar, 2014, 22:10
hoce  neko da mi kaze konkretno za ovaj TRANSALP!!bio bih mu zahvalan!! [neampojma]

ma sve neozbiljan svet.

Che


bokilic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Novembar, 2014, 22:05
Bokiliæ ga sigurno nije ni terao puno... (èitaj: ne mo¾e da doma¹i nogicama pod :P)


@Bokiliæ :-* <3
pa i nisam,imam ga vec 2 dana :) sam jedan krug sam probao meni dosta :)
brmmmm

El Jefe

Jebi ga , to je kao da kupujes cizme ili kacigu preko interneta a da ti neko drugi proba.Sedi na autobus i pogledaj.
Друштво за заштиту од животиња

uroskv

sta da gledam!!kad nemam pojma!A prodavac nema ovlascenje!!istekla registracija,motor u Novom Beogradu.IZACICEMI PUNO SA TRANSPORTOM DO KRALJEVA!

El Jefe

Onda zovi Bokilica za ovaj sto ga on nudi.ON o njemu SVE zna.Ako nemas para za put, i to ce da ti plati
Друштво за заштиту од животиња

bucko

Citat: gixxer poslato 20 Novembar, 2014, 10:04
Meni u BG u Ljermontovoj nisu hteli da izdaju probne tabliceza motor jer kazu ne postoji 1 probna tablica za motor nego samo 2 za automobil,na kraju sam dospeo kod sefice i dobio-kupio za 4000 dinara 2 kao za euto i to uz pricu tipa znate ovo nije po pravilima ,ali hajde da vam pomognemo
Ranije je moglo


http://s21.postimg.org/bcrwvx0gn/cg_2008_107.jpg

srbac

Koliko se secam od Bokilica je registrovan. Natrontaj se i pravac Kraljevo !!!

srbac

Ja sam prosle nedelji isao do Novog Beceja pa istog dana  do Valjeva i ne kupih motor....tako mu to dodje....  :P

El Jefe

Sada neki magarac nije predvideo JEDNU kartonsku tablicu koja vredi jedan dan, za vozila koja takve tablice koriste.Moze kartonska za automobile koja se izdaje u paru [ludak]
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Citat: srbac poslato 22 Novembar, 2014, 15:35
Ja sam prosle nedelji isao do Novog Beceja pa istog dana  do Valjeva i ne kupih motor....tako mu to dodje....  :P
A najbolji je onaj sto mi je rekao da zivi  u Beogradu.Kad stigoh u BG, on nije u Beogradu, nego negde iza Lipovicke sume
Друштво за заштиту од животиња

Cale

Citat: uroskv poslato 22 Novembar, 2014, 12:17
sta da gledam!!kad nemam pojma!A prodavac nema ovlascenje!!istekla registracija,motor u Novom Beogradu.IZACICEMI PUNO SA TRANSPORTOM DO KRALJEVA!
Dali te zanima Honda NTV ? Mladja je i jeftinija.Stanje perfektno.Vozi ga neki starkelja.Ma i ne vozi ga-stoji mu.

goranvojska

Citat: uroskv poslato 22 Novembar, 2014, 12:17
sta da gledam!!kad nemam pojma!A prodavac nema ovlascenje!!istekla registracija,motor u Novom Beogradu.IZACICEMI PUNO SA TRANSPORTOM DO KRALJEVA!
platis gorivo i klopu i prevezemo.

©eki

Citat: srbac poslato 22 Novembar, 2014, 15:35
Ja sam prosle nedelji isao do Novog Beceja pa istog dana  do Valjeva i ne kupih motor....tako mu to dodje....  :P

©to se ne javi kad si bio u Valjevu?

Bori¹a

Citat: ©eki poslato 22 Novembar, 2014, 17:09
©to se javi kad si bio u Valjevu?

zena mu vozila pa je morao da prati situaciju ;D ;D ;D

Panta Zemunac

I ja bbih neki Africicu Twin, recimo trojcicu, pa a ko se nadje, nalete ili otme  od nekog neka se javi!! [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

otecu ja cetvorkicu Detergentu....on je nejak i nemoze da se brani.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11