Glavni meni

Èelend¾er

Započeo Nixazzar, 19 Novembar, 2014, 13:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nixazzar

Ajde da otvorim temu i za njega. Ne planiram nikakva ulaganja velika, mozda sitnice poput ove (slika), pa cisto da cujem misljenja... Misljenja o motoru kao motoru znam, to ne morate  ;D



Sada je siva ova plastika, mislio sam u crno, farbao bi mi drugar, znaci kosta me 100gr farbe, sta bolje izgleda?

Hurricane

...¹ta god, samo nemoj onu nalepnicu na rezervoar da kaèi¹, biæe sve uzalud..

Nixazzar

To je zajebancija :D cisto probe radi :D

Bori¹a

lepsi je sa ovom sivom plastikom

clutch&brake

Onda i ram u crno moras  [neampojma]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Biker-Boy

ja bi najradije skinuo tu sivu plastiku, ruzna je do bola bila siva ili crna,  neznam kakva je travica braci kinezima bila u glavi kad su to dizajnirali..  [doh] [ludak] [samoubistvo]
I feel the need..... the need for speed !!!

Nixazzar

Mislio sam i ja da je skidam, ili secem, ovaj deo ispod sedista skriva akumulator, a ako je odseces, da nema taj deo ispod rezervoara, nije to to, jer je rezervoar previse plitak i izgleda jako cudno, meni ruzno. Od dva zla biram manje... :D

bigbad86

Ma ostavi kako jeste, samo sipaj gorivo i teraj to breeeee :P

VR 46

ma farbaj u crno,mnogo bolje izleda  ;D
Twist of wrist!

Nixazzar

Icice to u crno, bas smo Hohstapler i ja danas gledali sta cemo :D Moram nesto i da ulozim u estetiku, premalo trosi da samo sipam u njega :P

sremac

samo plastike u crno, mnogo bolje izgleda, vile nemoj u crno ako neces farbati ostatak hrom delova u crno, i mnogo bi bio lepsi bez kofera :) i koliko trosi, al onako realno ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Biker-Boy

#11
ako vec mora da ostane, ja bi isekao samo deo ispod rezervoara, jer on je glavni krivac za ruznocu, onaj deo ispod sedista je ok, to svaki motor ima, a umesto onog dela ispod rezervoara bi stavio neki lepo izrezan prohrom lim lepo ispoliran sa nekiim prorezima, detaljima i sl, kao sto neki motori to imaju, uradi nesto s tim, imaj unikatnog Celendzera , jedinog lepog Celendzera na svetu :)  jer osim te plastike motor je ok
I feel the need..... the need for speed !!!

Nixazzar

Biker-boy, to ce morati da saceka, a iskreno i nisam te skontao najbolje :D

Sremac, 3-3.5L trosi :D

Biker-Boy

evo ovako nesto, recimo neka solucija izmedju Vrod i Vmax


ili mozda Kawa ER5 samo bez onog dela koji prerkriva hladnjak, nego samo onaj trougao, i produziti ga da ide ispod celog rezervoara
I feel the need..... the need for speed !!!

Nixazzar

Nznm nisam pametan. Bez te plastike izgleda neobradjeno jer ona pokriva i filter vazduha i kablove razne, a plus je tu da umanji vizuelno rupu izmedju motora i rezervoara, jer koliki je motor mogao bi laganica da ide 750ccm a ne 250 :D

Imam par ideja, ali ne znam koju cu realizovati, videcemo :D Hvala :)