Glavni meni

K_A_W_A vam daruje, opet ;)

Započeo K_A_W_A, 19 Novembar, 2014, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Poklanjam koznu jaknu marke COTTON, kupljena pre 5-6 god. u Novom Sadu u Cotton butiku u Dunavskoj ulici i placena je 320e. Jakna je original.  Velicina XL. Jakna nije nigde spolja pocepana ili zaparana. Jedino iznutra ima malo ispod kragne da se postava treba usiti, ali nista strasno. Stoji mi i nenosim je, pa mozda ce nekom posluziti. Ako moze licno preuzimanje.  Kontakt ovde na PP ili 062/770001 Nikola   [cheers] [cheers] [cheers]




MIGE

aj ako se niko ne javi,moze meni  :)

Kengur

Ovom kawi treba da svi zajedno organizujemo neki rostilj.   [clapp] [thumb_up]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

K_A_W_A

Hvala vam drugari, al ne treba nista. Ja volim uvek da pomognem i ucinim kad god sam u prilici  [cheers] [cheers] [cheers]

Darko

tacno znam gde je lokal . par puta sam bio i pazario ....

za gest nemam reci , svaka cast

makinjo


MIGE

probao danas slican model jakne kod drugara i nazalost mala mi je...ne mogu da zakopcam od stomaka,jbg,tako da odustajem...sledecm kolegi nek je sa srecom.. a veliko hvala KAWI na ovom lepom gestu..  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

K_A_W_A

#8
Jaknu rezervisao Bora63. Pa ako ni njemu ne bude odgovaralo, ide dalje :) Inace na jakni pise XL,  meni je to neki kratki model. Mislim da je idealna za nekog od 175-178 i oko 80kg. Ja imam 178 i 82kg i super mi stoji. Mada moje moto jakne su sve L ili M.
Inace hvala vam na kometarima  [cheers]

mkt

ako bori ne bude odgovarala oprobao bih se ja

Darko

ja sam 178 cm i 80 kg , pa ako i Bori ne bude dobra  , mogu da probam... naravno , odustajem ako je nekome potrebnija... jako mi se svidja ovakav tip jakne , ali opet,ako  je nekome potrebnija - uzdravlje , a kawi jos jednom svaka cast

goranvojska

Citat: Darko poslato 20 Novembar, 2014, 21:51
ja sam 178 cm i 80 kg , pa ako i Bori ne bude dobra  , mogu da probam... naravno , odustajem ako je nekome potrebnija... jako mi se svidja ovakav tip jakne , ali opet,ako  je nekome potrebnija - uzdravlje , a kawi jos jednom svaka cast
znam boru,znam tebe.tesko da ce bora da se uvuce u to.znam kawu a ti si konstitucije kao on tako da se kladim na tebe.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska


bora63

 Jakna uzeta od Kawe,nazalost meni je mala pa je prosledih dalje,Darku.
Nadam se da je Daretu po meri i da je zadovoljan?
Jos jednom zahvaljotka Kawi na prelepom gestu  [thumb_up]  [cheers]

Darko

evo ja je sad probao .. generalno mi ja malcice veca , to je jedno , a drugo i bitnije , na slikama sam istripovao da je crna .... sad sam se cuo sa MKT-om pa je prosledjujem sutra njemu , mada je svakako trebala prvo kod njega da ode jer se on javio pre mene ... i od mene hvala puno ....

nadam se da ce MKT-u da bude dobra ;)

Hohštapler

Jbte jakna ko raskala¹na tinejd¾erka,  svi je probali... ;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

evo ja je probam sutra a ako ne bude leglo kako treba nosicu je a ako ne prosledujem clanu

bokilic

ak neodgovara.evo javljam se.za probu :-)
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bokilic poslato 27 Novembar, 2014, 19:46
ak neodgovara.evo javljam se.za probu :-)
tebe sam cekao.....bokilic ima da se namaze vazelinom da udje u nju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11