Glavni meni

SM Serbia CUP 2015

Započeo rboban, 18 Novembar, 2014, 21:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Conti-Moto

Citat: rboban poslato 24 Novembar, 2014, 23:53
Da cujem pricu o tom guranju ili nosenju.... :)

Ma nista posebno ...
Motowill u novom Sadu, Simon dolazi peske sa kraja staze, ca. 200-300 metara (trke ubrzanja) i nosi nesto u jednoj ruci.
Stao da prica sa mnom, ja ga gledam 5-10 minuta i ne verujem sta radi, zaboravio je da u desnoj ruci nosi betonski blok tezak 40-50 kila !!??
Hteo je samo da ga prebaci na drugi kraj sajma ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, umro sam od smeha, a on se osecao neprijatno "jer mu nije bilo tesko".
Prolaze ljudi i gledaju ga ali on ne kapira o cemu se radi, ljudi misle sad ce neka nova egzibiciona tacka, dizanje motora jednom rukom ili sajamske hale ...
Hahahahahaha, kakva je to bila scena, to se ne zaboravlja !!

Morao sam da ga slikam ...

Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Simon69

Citat: Conti-Moto poslato 25 Novembar, 2014, 00:16
Citat: rboban poslato 24 Novembar, 2014, 23:53
Da cujem pricu o tom guranju ili nosenju.... :)

Ma nista posebno ...
Motowill u novom Sadu, Simon dolazi peske sa kraja staze, ca. 200-300 metara (trke ubrzanja) i nosi nesto u jednoj ruci.
Stao da prica sa mnom, ja ga gledam 5-10 minuta i ne verujem sta radi, zaboravio je da u desnoj ruci nosi betonski blok tezak 40-50 kila !!??
Hteo je samo da ga prebaci na drugi kraj sajma ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, umro sam od smeha, a on se osecao neprijatno "jer mu nije bilo tesko".
Prolaze ljudi i gledaju ga ali on ne kapira o cemu se radi, ljudi misle sad ce neka nova egzibiciona tacka, dizanje motora jednom rukom ili sajamske hale ...
Hahahahahaha, kakva je to bila scena, to se ne zaboravlja !!

Morao sam da ga slikam ...

Ja sam misljenja da bi decaci trebalo da mogu da ponesu i nesto teze od pederuse ;).

Odem u voznju KTMom i u Beocinu kod cementare kasno kocim u krivini od 90 stepeni, udaram u zastitnu ogradu i prelecemo je i ja i KTM [veryangry]. Posle par minuta prasina se slegla, pregledam motor pa sebe, ustanovim da imamo malih ostecenja i da mozemo nastaviti dalje. Ali, problem se pojavio kako preci ogradu [panic]?
Nije bilo drugog resenja nego da motor prenesem preko nje. Posto sam to uradio a auta su svo vreme prolazila, pomislih posle Stevinog posta da je ili naisao ili mu je neko prepricao dogadjaj pa me proziva za to.. [blahblah]

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Novembar, 2014, 10:19
kao mali upao u kazance

A kazance bilo povece [zvizdi]

Zacelje u SM Cupu je obezbedjeno, za moju kilazu mi treba motor sa bar 92 PS da bi bio konkurentan ;)  ;D
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

rboban

Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

rboban ima 45 kila....pod njim KTM mozda istera jedan trening....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Simon69

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Novembar, 2014, 18:02
rboban ima 45 kila....pod njim KTM mozda istera jedan trening....
Ja sam izgleda pogresio disciplinu :o
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

ЯЭВОЛУТИОН

ja resio problem sa laksim motorom......ja 100 motor 120.....dodje ko 160 KTM i 60 kila vozac.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Citat: Simon69 poslato 27 Novembar, 2014, 19:36
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Novembar, 2014, 18:02
rboban ima 45 kila....pod njim KTM mozda istera jedan trening....
Ja sam izgleda pogresio disciplinu :o

Ne brini! Mislio je 45kg težine na zadnjoj osovini, na prednjoj još 50kg!!!! ;)
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Simon69

Citat: rboban poslato 27 Novembar, 2014, 20:27
Citat: Simon69 poslato 27 Novembar, 2014, 19:36
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Novembar, 2014, 18:02
rboban ima 45 kila....pod njim KTM mozda istera jedan trening....
Ja sam izgleda pogresio disciplinu :o

Ne brini! Mislio je 45kg te¾ine na zadnjoj osovini, na prednjoj jo¹ 50kg!!!! ;)
Ja obe opteretim sa 60 kg!!! [spageti]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

ЯЭВОЛУТИОН

pomeraj teziste napred...ne vozi se sm tako....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Vule je ipak uspeo da progura novu klasu ... svaka cast !!
Novo !!!
Conti ROAD !!

rboban

Sad samo da se unese u tehnicki pravilnik da za amater samo DOT gume i eto tebi posla... ;)
Ride It Like You Stole It

rboban

Za sada imam opsti pravilnik sa SM, ako ima zainteresovanih mail na PP! Simon je vec dobio... :)
Ride It Like You Stole It

Conti-Moto

Citat: rboban poslato 09 Decembar, 2014, 00:35
Sad samo da se unese u tehnicki pravilnik da za amater samo DOT gume i eto tebi posla... ;)
Nisam razumeo sta mislis ... ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

rboban

Pa da nema slikova, i odlicna prilika da se ContiFORCE SM pokazu na delu, izuzetna guma, vozio je godinama i na stazi i na ulici...
Ride It Like You Stole It

Conti-Moto

Citat: rboban poslato 09 Decembar, 2014, 10:51
Pa da nema slikova, i odlicna prilika da se ContiFORCE SM pokazu na delu, izuzetna guma, vozio je godinama i na stazi i na ulici...

Sada znam na cega mislis, radicemo nesto na tome. :)
Novo !!!
Conti ROAD !!