Glavni meni

Honda cbr 1100 xx

Započeo zivchany, 12 Novembar, 2014, 18:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sasa_Nis

Moj prijatelj kupio boldorku 900 za 800e. Nije me poslusao da kupi suzuki gs 400 u super stanju, nekompletan, legalan, 78. godiste za 500e.

Cale

Citat: UFF poslato 14 Novembar, 2014, 00:16
Ja ga malo i provozao po bulevaru
Odlican
E,bas si mogao da ga osetis na bulevaru...Prosao si kroz dva semafora i osetio motor ? ? ?

Taraba

Uff je osecajan... zna da ga oseti [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

bas kako taraba kaze   :-*


vozim vec skoro isti agregat i nema sta da ga osecam, prva, druga, treca, kocnica i to je to, idemo nazad, nije ni moj da odem na put oko sveta sa njim, znam kako ubrzava i kako koci, meni dovoljno posto me motori od 300 kila nikad nisu interesovali a ovo sam napisao kao prekporuku za potencijalnog kupca koji ovo cita i mozda ne zna slabije aktivnog clana koji prodaje ali zna admina koji do sad nije lagao za stanje nekog motora

Ostoja

Uh uh uh, pa tebe zovu Uff a ne Senzibil, ¹ta se lo¾i¹. Ko kupuje XX zna ¹ta kupuje i kakav je to motor, kome se ne sviða, d¾aba mu je opisivati. Ovo meni sluti na zaveru, dva XX-a istovremeno na prodaju u Bg, a trenutno nisam u poziciji da kupujem.... Vlasnici, manite se zajebancije, ne nabijajte mi zazubice i nervozu..
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

zivchany

Citat: banevuk poslato 15 Novembar, 2014, 17:57
Jel ovaj motor bio marta meseca na prodaju. Znam da sam se lo¾io na niklovane felne, bio 3800€ pa sam na kraju kupio 1000 f dual '95 za 1500€ ?????

Jeste , oglasio sam ga i tad da vidim ima li zaintresovanih , ali cim je krenulo lepo vreme povucen je iz prodaje ...Tako ce verovatno biti ponovo ...

Gvozden

Senzibil..otkad to ime nisam cuo.........jel Rade Senzibil!? ; [rofl]

Cale

 [rofl] Gde si se njega setio  hahaha.......

Djerma

Svojevremeno je jedan moj poznanik kupio greskom NOV ovakav motor.Nikada pre nije vozio ni slicno a voleo je i imao para.Covek ima metar i zelju da poraste,morao je da spusta motor kako bi mogao da se popne na njega,a pre toga je imao hoklicu i kad ga upali,voznja bez stajanja-do hoklice opet.Nije umeo i smeo da ga vozi a posto ga je kriza udarila prodao ga za neke smesne pare..Jako lepi i dobri motori.Srecna prodaja!

zivchany

Prodato ,moze LOCK ...

UFF