Glavni meni

Martin Vugrinec - Red Bull Rookies Cup

Započeo Cale, 10 Novembar, 2014, 14:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cale

             Martin Vugrinec iz Novog Marofa ( HR ) je dobio poziv za takmicenje u Red Bull klasi novajlija ! Za one koji ne znaju,to je klasa u kojoj svi takmicari  imaju iste motore KTM od 250 ccm  i od njih timovi biraju najbolje .Samim tim kupuju ulaznicu za  MOTO 3 klasu.
            Martin se takmicio  u Hrvatskoj potom u nasem sampionatu i onda je odlucio da okusa srecu u najvecem moto takmicenju na svetu.Predao je prijavu,pozvali ga i otisao da pokaze sta zna.Od 109 kandidata Martin je usao u prvih 12 i time osigurao sebi mesto Red Bull MotoGP Rookies Cup 2015.
            Martina znam kao finog i talentovanog momka.Posvecenog i srcanog borca.Secam ga se jos dok mu je Darko Frajta drzao rep motora na startu jer ovaj je bio suvise mali da pipne nogama tlo.Vec onda je obecavao.
            Pozelimo mu srecu i uspeh !!!


Cale


Cale


Cale


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Mr.Racer


Cale

Kad je bio jako mali...


freepartyman

 Svaka mu cast,mali je car ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Cale


Cale


Radanovic


Radanovic


Radanovic


Radanovic


Gašpar


Radanovic


Radanovic

Martin je danas bio 18. (od 23) na treningu ... 2.4 sekunde zaostatka.

Odlièan rezultat, kad se uzme u obzir da vozi povreðen, a i sam je rekao da neæe previ¹e forsirati u Jerezu.

Radanovic

Kvalifikacije

01- Bo Bendsneyder – NED – KTM RC 250 R – 1’49.796
02- Olly Simpson – AUS – KTM RC 250 R – + 0.373
03- Oscar Gutierrez – SPA – KTM RC 250 R – + 0.452
04- Kaito Toba – JPN – KTM RC 250 R – + 0.657
05- Fabio Di Giannantonio – ITA – KTM RC 250 R – + 0.789
06- Enzo Boulom – FRA – KTM RC 250 R – + 0.871
07- Ayumu Sasaki – JPN – KTM RC 250 R – + 0.895
08- Rufino Florido – SPA – KTM RC 250 R – + 1.121
09- Makar Yurchenko – RUS – KTM RC 250 R – + 1.387
10- Marc Garcia – SPA – KTM RC 250 R – + 1.407
11- Mattia Casadei – ITA – KTM RC 250 R – + 1.574
12- Walid Soppe – NED – KTM RC 250 R – + 1.691
13- Bruno Ieraci – ITA – KTM RC 250 R – + 1.790
14- Aleix Viu – SPA – KTM RC 250 R – + 1.888
15- Robert Schotman – NED – KTM RC 250 R – + 1.976
16- Martin Vugrinec – CRO – KTM RC 250 R – + 2.197
17- Raul Fernandez – SPA – KTM RC 250 R – + 2.432
18- Omar Bonoli – ITA – KTM RC 250 R – + 2.483
19- Gabriel Hernandez – USA – KTM RC 250 R – + 3.273
20- Emanuel Aguilar – ARG – KTM RC 250 R – + 3.574
21- Rory Skinner – GBR – KTM RC 250 R – + 4.133
22- Mykyta Kalinin – UKR – KTM RC 250 R – + 4.754

Radanovic



Po¹tovani prijatelji i ¹tovatelji Moto sporta i Martna Vugrinec!
Jako mi je te¹ko obraæati Vam se na naèin na koji èu to sada uraditi,ali pritisnut situacijom to mi je u ovom trenutku jedino rje¹enje.
Neæu Vam posebno spominjati ni Martinove uspjehe ni tko smo i odakle, ni probleme s kojima se susreæemo:od spavanja na podu aerodroma jer nam iz opæepoznatih razloga ne ¾ele izdati unaprijed plaæeni rent-a-car, redovitih preskakanja obroka, neizvjesnosti odlaska na trku sve do zadnjeg trenutka,neplaæenih kuænih raèuna, nezainteresiranosti nadle¾nih i ostalih manjih i veæih problema koji su veæ dugo na¹a svakodnevnica, to Vam"neæu" spominjati jer te probleme rje¹avamo u hodu s osmjehom.
No pojavio se problem koji bez Va¹e pomoæi ne mo¾emo rje¹iti. Svi uglavnom pratite ¹to se zbiva sa Martin Vugrinec i radujete se zajedno sa nama i pri¾eljkujete ¹to bolji rezultat, i ja isto, ali samo ja i nekolicina znalaca doista zna s kakvim pote¹koæama se Martin Vugrinec - Spidermartin susreæe na ovako presti¾nom natjecanju, ¹to njegovom rezultatu daje dodatni znaèaj.
Naime on uèi voziti KTM RC 250 R na slu¾benim treninzima i u trci i pada i pvreðuje se , jer ne zna voziti motocikl moto3 klase na naèin da bi mogao konkurirati u Red Bull Rookies Cupu na naèin kako bi mogao i kako bi svi VI a i Mi to ¾eljeli, a ipak je konkurentan i ne ¾ali se, ali ja moram ne¹to poduzeti da mu se pomogne da mu omoguæim da se priprema za trke na naèin na koji to zaslu¾uje.
Moram mu nabavit motocikl moto 3 specifikacije, JUÈER, veæ kasnim...
Pomenuti KTM je bezobrazno skup 50 000 eura, rabljenih nema i na to nismo ni pomi¹ljali, na¹li smo nekoliko Hondi negdje u ©panjolskoj, od 10 do 20 000 eura, zavisi od starosti i opreme.
Puno ljudi poznatih i nepoznatih mi se javljalo jo¹ dok smo bili u ©panjolskoj iz cjele na¹e regije, sa ¾eljom da pomognu. Pokrenute su akcije nezavisne od mene direktno koje podr¾avam i zahvaljujem se inicijatorima.
U nastavku Vam prila¾em broj raèuna Martinove i moje Moto Udruge Vugrinec Racing Team, koja je legalna i registrirana udruga osnovana krajem pro¹le godine a u svrhu praæenja Martina na njegovim moto natjecanjima kako bi sve bilo transparentno i po zakonu.
Dakle donacije mo¾ete uplaæivati iz Hrvatske i Inozemstva na raèun:
Zagrebaèka banka d.d.
Moto klub Vugrinec Racing Team
Zagorska 7, 42 220 Novi Marof
OIB: 19913729699
Zastupnik Ivica Vugrinec
Br. raèuna: IBAN: HR0523600001102458533
SWIFT: ZABAHR2X
Moram citirati Martina: prije ove objave rekao mi je " tata molim te nemoj prositi, sna¹el se bum ja nekak i sa Suzukijem"
Ja bih volio da nisam ovo morao napisati, ali nemam drugog rje¹enja.
Unaprijed Vam se zahvaljujem.
Ivica Vugrinec Vugra!