Glavni meni

ajfon - mania ... ili ti iphone kutak

Započeo Darko, 07 Novembar, 2014, 14:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: rboban poslato 18 Novembar, 2014, 22:09
Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 18:14
da

sad me jebe kaze wronog password kad pokusam da se sa moba logujem na icloud a sa pc-a sa istim passwordom prolazi

Da ti slucajno pass nije vise od 15 karaktera?

nije, sad proslo, dva dana kasnije, isti pass   [neampojma]

MIGE

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2014, 11:51
Citat: rboban poslato 18 Novembar, 2014, 22:09
Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 18:14
da

sad me jebe kaze wronog password kad pokusam da se sa moba logujem na icloud a sa pc-a sa istim passwordom prolazi

Da ti slucajno pass nije vise od 15 karaktera?

nije, sad proslo, dva dana kasnije, isti pass   [neampojma]
a da ti taj fon okacis o klin?  :D

UFF

okacicu ga na oglase posto se pile sa foruma od koga sam ga kupio ne javlja na pozive nit odgovara na sms a ja ga uzeo na poverenje..

UFF

nasao dobru aplikaciju za kontakte pretragu i pozive za iphone (kao dialer one za android-po meni najbolji)
https://itunes.apple.com/us/app/contacts-+-address-book-dialer/id622367004?mt=8

sad da nadjem jos i nesto kao sto je go sms

nego jel ima neki softver za sms gde cu moci da dobijam delivery reports za sms?
po meni je to poprilicno veliki minus za ios (kao i za win mobile)

Darko

deluje dobro ovaj programcic.

sta si koristio iz go sms .. meni je bilo do jaja sifra na porukama... delivery report mislim da imas u telefonu opciju..il se tripujem...zakleo ih se da sam je video... koji ios imas 8.0 ili 8.1 ?

Darko

evo isto dobre aplikacija za sinhronizaciju kontakata sa drustvenih mreza i googla...poprilcno tacno nadje kontakte iako se ne zovu kao u imeniku




UFF

Citat: Darko poslato 19 Novembar, 2014, 17:22
deluje dobro ovaj programcic.

sta si koristio iz go sms .. meni je bilo do jaja sifra na porukama... delivery report mislim da imas u telefonu opciju..il se tripujem...zakleo ih se da sam je video... koji ios imas 8.0 ili 8.1 ?

8.1

win mobile ima izvestaje u obliku dolaznog read only sms-a i pise samo broj koji je primio sms a ne i ime kontakta pa ako si poslao 5 poruka a 4 su primljene ti gledaj u pasulj ko nije primio
iphone koliko znam uopste nema sms izvestaj, jedino ako saljes drugom korisniku na iphone pa ide preko neta ali to ti onda dodje kao viber
a hocu sms klijenta koji ce pored imena kontakta da mi prikazuje i slike (kod go sms-a na androidu mi se svidjalo sto kad stigne izvestaj samo se ispod poslate poruke stiklira da je primljena)

Bori¹a

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2014, 12:23
okacicu ga na oglase posto se pile sa foruma od koga sam ga kupio ne javlja na pozive nit odgovara na sms a ja ga uzeo na poverenje..

zadovoljio si se?

bugsy

Pa nismo u 1999 i ne koristimo Turske SMS centre pa da ti treba izvestaj? :)

Nikada nisam verovato tim aplikacijama koje mi menjaju native aplikacije poput poziva i sms-ova.
... jer, oko mene sve su ponavljaci djaci, ili bolesnici ili manijaci ...

Darko

E , a u cemu je caka , ne mogu da povezem kad se sta desava?
Kad me neko zove izadje mi na ekranu u desnom uglu "acept" a u levom "decline" , kao da prihvatim poziv ili da odbijem. A kad me neko drugi zove ne izadje mi tako nego samo "slide to ansver". Koja je fora,u cemu je razlika ?

Conti-Moto

#110
Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 18:14
da

sad me jebe kaze wronog password kad pokusam da se sa moba logujem na icloud a sa pc-a sa istim passwordom prolazi

Ja sam pre par dana uzeo iphone5 i sve funkcionise savrseno.
I mene je prvih par puta zezao sa "wrong password", ali, nije greska do fona nego do nas.
Moras obratiti paznju da li ti trazi "Apple-ID" ili password ... !!
Kada sam shvatio da je Apple-ID jedno a password Apple-ID-a drugo a Icloud trece, sve funkcionise kako treba, tj. savrseno.

Odusevljava me jednostavnost i preglednost Iphone uredjaja.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Che

Citat: Darko poslato 21 Novembar, 2014, 12:16
E , a u cemu je caka , ne mogu da povezem kad se sta desava?
Kad me neko zove izadje mi na ekranu u desnom uglu "acept" a u levom "decline" , kao da prihvatim poziv ili da odbijem. A kad me neko drugi zove ne izadje mi tako nego samo "slide to ansver". Koja je fora,u cemu je razlika ?

Kada ti je otkljucan telefon onda imas opciju da prihvatis poziv ili da odbijes.

Kada je zakljucan ekran onda dobijes opciju samo slide to answer a ako hoces da odbijes poziv power dugme 2 puta.


ps Malo crno hladno ;)

Laki-zr

Ima li razlike u iphone 6 i iphone 6 plus? Sem velicine?

Che


Laki-zr

Hvala :) nijanse su u pitanju...

Darko

Citat: Che poslato 21 Novembar, 2014, 14:22
Citat: Darko poslato 21 Novembar, 2014, 12:16
E , a u cemu je caka , ne mogu da povezem kad se sta desava?
Kad me neko zove izadje mi na ekranu u desnom uglu "acept" a u levom "decline" , kao da prihvatim poziv ili da odbijem. A kad me neko drugi zove ne izadje mi tako nego samo "slide to ansver". Koja je fora,u cemu je razlika ?

Kada ti je otkljucan telefon onda imas opciju da prihvatis poziv ili da odbijes.

Kada je zakljucan ekran onda dobijes opciju samo slide to answer a ako hoces da odbijes poziv power dugme 2 puta.


ps Malo crno hladno ;)

hvalaaaa.. dodjem pivo...

e sad ...sta se savetujete oko ovih stvari.. gde drzati kontakte , na telefonu ili na gmail-u , da li koristiti i-cloud iz telefona ili ne , i ako koristiti - zasto i cemu ? zbog brzine telefona

castor

Previ¹e razmi¹lja¹ kao Android… Opusti se malo… Sve radi kako treba.
It's the ride that matters, not the bike…

Darko


rboban

Ja i neznam kako, ali radi.... Slikam foto na telefonu, dodjem kuci ceka me slika na ipad-u, upalim notebook na poslu i tu imam istu sliku.... Fercera sve!
Cak jednom priikom crkla baterija, treba mi broj neki hitno, racunar na net, icloud ... Pokupio broj i nazvao sa koleginog telefona....
Ride It Like You Stole It

UFF

ne znas kako?
pa koristi dropbox ili google drive, isti qrac jbg
prava nauka (ajfonovci postali ste zrtve marketinga :D)

s'tim sto ja ne zelim da mi se ista automatski sinhronizuje ili kopira bilo gde bez moje dozvole pa makar to bio i moj racunar na drugoj lokaciji