Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

hehe, mene je bate virus uhvatio èim me keva izrodila, al d¾aba kad te ne¹to neæe, ne vredi sila. ovaj kr¹ jedva ide stotku drugom, jebe¹ takav motor, plus je nestabilan do zla boga. de god krenem, ako ima jaèeg boènog vetra, na 140 me ¹eta levodesno po vazduhu jer mu je prednja vilju¹ka go kurac.juèe kad sam po¹ao za topolu, umalo me nije izbacio sa onog krljavog puta na 120 - 140 samo je jednom napiso na satu 260, kad sam se vraæao iz vrbasa, al nije bilo da¹ka vetra, bio sam besan ko ris, a i bilo je nizbrdo.i boleo me kurac da pustim gas. ako ima imalo vetra, treba mu po sata da doðe na dve glave. ona umrla strvina bi ovo pojela onako mrtva na tri cilindra, ko gladan salamu. kad bi ovo satro ko bika u slankamenu, ovaj bi se raspao u vazduhu ko maslaèak. ;D

mkt

Citat: kosta66 poslato 22 Decembar, 2014, 15:02
e moj bata boki, do proleæa ko ¾iv ko mrtav, ka¾e narod. nema vi¹e finansija, ¾ena mi dala ¹ut kartu, a motor tra¾i da jede, ja ne tra¾im ;D  al i on mnogo oæe. ovo malo do proleæa ¹to æe bude æu se vozikam, na proleæe æu verovatno da ga prodam, kupim juga za po selu i zajebem ja to bajker kurac palac. nije to za gologuziju, ¹to bi reko ufe. a i ovaj motor je kita za bika, na¾alos, pa nem volje da se polomim negde, a nema za popravi, a da se vozim ko po jajima mogu i sa jugom ;D
mojne da prodavas

Balsa Wrx

Onda idu dozivljaji sa yugom? :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

danas malo ¹uma, tek da ne bude da sam je zapostavio :)

H2SO4

dodu¹e, polako, bez koènica, malo motor malo zadnja  :o  ;D

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

koliko si doplatio....vidim ima i vodeno ladjenje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Twist of wrist!

Kostić

aha, jugo 45 je vazdu¹ara pa sam malo dodo da bolje ladi....

nego, èak i proseæna ¾ena vozi br¾e od mene po avali. tu sam se pre tries godina razbio ko dulek, pa vuèem strah i dan danas. :)

H2SO4 avala

a oðe me ubi po jajima, pa mi sise ne trebaju, vise m i pod nogama :)

H2SO4 mudostres

oæe neko danas u podne kod OK ko¹a, da se pi¹toljamo? biæe ka¾u 16 c, juèe bilo skoro pa suvo, taman za u¾ivanje, a u podne slab saobraæaj pa manje smetaju :)

Kostić



BOKYBOY


Kostić

ih, pa gde je crveno, ma ovo samo na blic, nisam cepo preko dve glave, duvo vetar, a ovo sranje skaèe ko da je na kamenju. dodu¹e i put je jebozovan, pravi jajomuæ :)

Kostić

H2SO4 mudolomac
mudostres [hello]

prodajem ovo govno ili menjam za klasiku :(

Kostić

menjam suzuki za ovo  :-[ oduvek mi se dopadao klr 250, al to neæu nikad da priznam ua kavasaki  ;D

http://s9.postimg.org/lt989wyjj/6289481_orig.jpg
http://s9.postimg.org/du4veujfj/Kawasaki_KLR650_86_1.jpg

ЯЭВОЛУТИОН

ovaj dole je 650...mnogo je to jako za tebe
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Kostić


BOKYBOY

...ja koliko vidim ovde,motoric lepo zvizdi i ide odlicno...malo samo da ucvrstis ovaj nos...neznam zasto ga menjas uopste... [neampojma]...al dobro,ti verovatno najbolje znas...

clutch&brake

Citat: BOKYBOY poslato 26 Decembar, 2014, 15:52
...ja koliko vidim ovde,motoric lepo zvizdi i ide odlicno...malo samo da ucvrstis ovaj nos...neznam zasto ga menjas uopste... [neampojma]...al dobro,ti verovatno najbolje znas...
pa prodao sve iz kuce i nema sta vise da bi ga odrzavao
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

stilgar

Nije to neresiv problem, proda stan i kupi nov motor u narednih 10 godina samo ulje i filter, za resto para kupi kamp kucicu i preseli se kod balse da moze da se vozi cele godine a usput i da zaradi kintu kao cuvar plaze u zimskom periodu 😊