Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: kosta66 poslato 26 Novembar, 2014, 00:54
ti bar nisi pao osam godina, alja je pao vi¹e puta i od mene lièno. bolje da nema¹ iskustva ;D


samo ovo da te ispravim.. nisam sa motora pao NIKADA !!! vozim od 95,96 mozda....to je 18 god a ne 8 !  za tih 18 god nisam vozio jedno 4 ili 5 god zbog ozbiljnog preloma lakta , zato sam napisao nekad tamo da zadnjih 8 nisam pao , ali evo ponovo - NIKADA !!!  nadam se da ce tako i ostati pa nek sam i pickica i nek zadnji izlazim na avalu i nek popusite po cigaru dok ja stignem

Kostić

jednom davno, krenemo æale i ja na put, par godina pred njegovu penziju, be¹e zastavica u pitanju i na ovèar banji sednemo u kafanu da veèeramo. napolju kamiona ko sponzoru¹a na splavovima, u kafani atmosfera domaæinska. u jednom trenutku, otvaraju se vrata i neko se dere, 'gori kamion'! cela kafan poskoèi ko pingpong loptica na kineskom turniru i izleti napolje. ko uzkurac, naravno, od svih kamiona, na¹ na¹o da gori, jebemga u usta i æale otvori vrata, uskoæi u nutra i krene da otvara poklopac. 'deæe¹ bre u pièku materinu da otvara¹ - zatvaraj æe izgori ceo' i frajer, bio pribran, izvadi aparat za ga¹enje po¾ara, da mi i ja legnem ispod zastavice, napu¹im je prahom, a æale onda digne poklpoac i vièe, tinja jo¹ i opet se pali. 'pa konju jedan matori, ceo ¾ivot si se jebavao sa kr¹evima, skidaj bre klemu' kad je æale poèeo da vuèe a ona neæe a ja mu lepo ka¾em. ejbre, pa uzmi bre èekiæ i drkni je postranice, da se otkine i na konju smo. uzme æale èekiæ, opauèi je, ona odlete sa sve kablom ukurac i ja istro¹im aparat od dole i ugasimo kamion.

vratimo se u kafanu, pojeli, popili, sve ok, ni¹ta vi¹e ne gori al kako æemo kuæi? e a gle sad. uzme¹ lapo tu klemu, koju si tako lepo skinuo i uglavi¹ je nazad u rupu, da dobije kontakt sa æelijom i imaæemo makar poziciju. neki usputni drugar nas povuæe nekim fapom da upali, jerbo nemre na potegni, zabodemo klemu, upalimo poziciju i odemo kuæi.

e to je iskustvo :)

Kostić

takoe dru¾e dare! mani ove podjebante i trkaèe. :)

ЯЭВОЛУТИОН

"te godine voznje bez padova ja znak da imas srece i nemas muda.....niko te nije spizdio od pozadi a ti ne zaleces motor pa ukocis pre nego sto spizdis nekog.....ko zna mozda te sreca jednom napusti ili dobijes muda?"-tom recenicom me savetovao jedan stariji bajker kad sam mu se pohvalio da sam vec par godina bez pada.....brzo nakon toga me sreca napustila i nekad necu da priznam da do tada nisam imao muda!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

te godine voznje bez padova su znak da imam srece i imam mozga a ne nemam muda....

mozda me sreca i napusti nekad , ali mozak nece...

ti krimi dzimi fazoni nemanja muda me ne doticu

Kostić

po putevima srbije blata do 5 cm na po 200 i mnogo vi¹e metara, a putevi svi 'flekavi' od kojekakvih 'govana' i ko zna èega sve ne. vadi se repa, traktori ulaze izlaze na put, ki¹ica doda miks, pa ko pogine, ima da plati kaznu. veliku. registracija za motocikl isto ko za auto na godinu dana, ok, vozim godinu dana. jes da dva toèka po tom blatu nisu ba¹ sigurna, jo¹ nisam pao a vozim se ima vi¹e od iljadu kma, po ladnim, klizavim, blatnjavim putevima okru¾en obaveznim mobilni telefon vozaèima, koji samo ispadaju ne gledajuæi gde voze. ako pre¾ivim do proleæa, da me stave na alviroviæevo mesto da primim platu za bezbednos. ako ne pre¾ivim ove na¹e 'bezbedne' puteve, nek me kazne po novom zakonu o bahatim vozaèima. : )

jebe¹ muda, muda su za napaljene klince i neodrasle matorce. mozak je keva :)

http://s13.postimg.org/tqnz7f807/1939665_904160862927242_1695169469746503309_o.jpg

http://s13.postimg.org/6zewl0myv/10619927_904161026260559_8320621623178698830_o.jpg

http://s13.postimg.org/cc3qz5avb/10679616_904161116260550_2120812626260721506_o.jpg

http://s13.postimg.org/h0oc82pfr/10733952_904160889593906_3224077449466850801_o.jpg

VR 46

Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

mozak = malo skola + malo iskustvo + malo zivot

nekad nemanje muda znaci upravo imanje mozga

ЯЭВОЛУТИОН

ok....da ti nacrtam

vozis polako i neko te spizdi otpozadi u motor.....pamet mozda......muda niks......samo manjak srece
vozis brzo i nista se nedesi....pamet niks....muda mozda....ali sreca posluzla
vozis polako i nista se nedesi....pamet mozda....muda niks....ali sreca posluzila

iz ove tri postavke mozemo doci do zakljucka da muda i pamet voze motor polako ili sporo, ali sreca odlucuje ......kao sto u sportu ne pobedjuje uvek najbolji, i kao sto najbolji muzicar nema uvek hit.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

mozes da mi crtas koliko oces... to sto nisam pao ili imao udes 18 god ne zelim da kazem da je to zbog neimanja muda i tacka... ti dozivljavaj kako hoces a ja cu kako ja hocu

UFF


BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 28 Novembar, 2014, 17:24
po putevima srbije blata do 5 cm na po 200 i mnogo vi¹e metara, a putevi svi 'flekavi' od kojekakvih 'govana' i ko zna èega sve ne. vadi se repa, traktori ulaze izlaze na put, ki¹ica doda miks, pa ko pogine, ima da plati kaznu. veliku. registracija za motocikl isto ko za auto na godinu dana, ok, vozim godinu dana. jes da dva toèka po tom blatu nisu ba¹ sigurna, jo¹ nisam pao a vozim se ima vi¹e od iljadu kma, po ladnim, klizavim, blatnjavim putevima okru¾en obaveznim mobilni telefon vozaèima, koji samo ispadaju ne gledajuæi gde voze. ako pre¾ivim do proleæa, da me stave na alviroviæevo mesto da primim platu za bezbednos. ako ne pre¾ivim ove na¹e 'bezbedne' puteve, nek me kazne po novom zakonu o bahatim vozaèima. : )



...ovakav je i meni bio motor...jednom... ;D ...imam i slike kao dokaz...heheheh....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2014, 21:31
nema potrebe za prepucavanjem vrlo je jednostavno :D

How to measure your penis for Stealth Innerwear
A)  ovo je merenje velicine polnog organa a ne testisa...cak se isti i zanemaruju
B)  UFFe ....reci mu kako je to kad te neko spizdi odpozadi na semaforu.....jesu li problem bila tvoja muda, tvoja pamet ili nedostatak srece.....jer samo da je retard iza tebe zakocio malo ranije ....

kod svih stvari u zivotu sreca je presudan faktor.i....pokusavas da donosis prave odluke.....najbolje sto mozes da dobijes opciju 51:49  za kockanje  (ono 49 je tvoj procenat)....dakle skoro fifty fifty.....black red.....pair inpair.....kako god....sreca odlucuje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

uvek sam padao kad sam vozio pamecu a ne mudima (video si ono sa transalpom na avali :D)
od sad pamet na off muda na on :D

Darko

cak se ovde ne meri duzina , nego debljina , sto je u nasem slucaju zanemarljivo.... hahahahaha

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2014, 22:06
uvek sam padao kad sam vozio pamecu a ne mudima (video si ono sa transalpom na avali :D)
od sad pamet na off muda na on :D
vozis na muda dok pamet ne kaze koci....onda prikocis...pa opet mudima.....

@darko
ne seri da si gledao snimak.....pu pederu beogradski...pu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

nisam bre , vidi se na coveru , ne moras da pustas

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Darko poslato 28 Novembar, 2014, 22:12
nisam bre , vidi se na coveru , ne moras da pustas

ajde da ti verujem...reko...porodican covek....nisam se nadao :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

za voziti motor po na¹im putevima, sreæa je presudni faktor. da bi sreæa poslu¾ila svrsi, potreban je mozak, muda su uvek tu. recimo da vozi¹ po blatnjavom putu, vidi¹ na sto metara ko baba kroz ¹pijunku, malomalo pa spusti¹ nogu na asfalt da proveri¹ klizavost i tera¹ 120 - 140 i ima¹ slabu ¹ansu da te neko spuca u dupe. veæe su ¹anse da te blato odnese ukurac. pri 60, vi¹e gleda¹ u ogledala nego napred, pa ako ti se kurac pribli¾i na ne¾eljenu blizinu, ima¹ prostora da reaguje¹. a ono pod 3, ni¹ta se ne desi obièno igra kad ti je motor parkiran, ili (kod onih koji se voze) ima¹ malo iskustva, pa ti sreæa - pamet - muda doðu ko teorija, koja sa praksom obièno doðe ko naopako obuèena majca. al da je unas sreæa biti ¾iv na putu, to jeste. bez obzira na velike kazne.

nego, mene muèi to poskupljenje kazni. ne znam okle narodu pare za kazne, kad svaka pièka dr¾i mobilni u ruci i vozi auto. mora da to ne spada u bahatost, jebemliimkevu savremenu.