Glavni meni

DIG

Započeo jocale, 23 Oktobar, 2014, 11:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Serpente

ja evo da konacno javim da su mi zamenili pantalone nakon "kracih" muka sa njima :)
Be the change you want to see in the world!

Kanarinac

Pa dobro,proslo je samo par meseci :D

Serpente

pa zato kazem kracih,prvo su hteli da mi zamene,pa kada sam otisao tamo hteli su da mi odsivaju i zasivaju druge materlijale,da mi rade veliki servis pantalona sto sam odbio,pa onda kao dobro dace mi nove,ali nemaju na stanju sticice sutra pa sam "stare" ostavio tamo , pa su nove stizale sutra neko vreme a posto su rekli da ce me zvati a nisu ja pozvao njih,pa su onda odbili da mi salju nove jer prvenstveno moram da im odnesem "stare" , ali dobro ljudi zzaboravljaju,i tako mi konacno juce stigle nove :) koje su inace mogu reci solidno tanje od prethodnih,tako da,zamenili jesu ali kvalitet nije ni 50% od onih prethodnih.
Be the change you want to see in the world!

Guliver

Treba doæi do informacije gdje se nalazi ''fabrika'' u kojoj ¹iju svoju robu pa preskoèiti zezanje sa njima.
U Batajnici mi ono iza kuæe lièi na skladi¹te materijala. Ne sjeæam se da sam tamo vidio ma¹ine za ¹ivenje.

Serpente

nije tamo i kako su meni rekli nisu oni ti koji siju,placaju usluge druge firme za to.Nisu hteli da kazu koja.
Be the change you want to see in the world!

Kanarinac

Brate ja bi ih opet drkao,ako pantalone nisu iste kao sto si kupio. Poceli su vec da budu opasno bezobrazni, nije vise ni neprofesionalnost u pitanju

Aussweis


Citam sve ovo i nikako da se ubacim...al` evo sad cu!

Kod njih sam narucio jaknu jos u septembru, kao i pantalone koje iz revolta, kada su stigle, nisam ni uzeo...rekli su mi za jaknu da stize za tri nedelje, nije stigla...onda su mi rekli za jos tri nedelje do mesec dana, jer imaju

problem sa proizvodnjom, tj fabrikom koja im sije jakne i ostalo, ponovo-nije stigla jakna!

Onda su mi rekli da ce biti polovinom novembra, ali sad sigurno, ali, kao sto se i moglo ocekivati, jakna nije stigla!

Ja sam vec odavno izgoreo, ali ajde, sacekacu jos malo a onda cu i na njih poceti da bacam drvlje i kamenje!!!

Napokon, jakna je stigla pocetkom decembra ali sa par nedopustivih gresaka na njoj...i kao ``ne mogu da veruju, samo na mojoj jakni je bilo takvih propusta i bas je samo jedna ostala u toj velicini i to moja, koju sam vec odneo bio kuci``  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Onda sam se vratio kod njih, vratio i jaknu i ozbiljno porazgovarao sa nekim ``bitnim`` ljudima tamo, posto sam sretao uvek jednog istog lika inace...
Obecano mi je da ce mi uraditi novu jaknu, uz brdo izvinjenja, ali ovog puta sam ja predlozio custom varijantu, po nekim specifikacijama koje sam ja zamislio (a ustvari sam znao da tako prave i za vojsku i njihovu civilnu pratnju) i rekli su mi da je to izvodjivo ali da to nikada ne rade, bar ne za privatna lica...koliko su me drkali, trebali su da mi je poklone, ali umesto toga sam dobio ono sto se inace ne dobija..

Da ne objasnjavam previse, trazio sam dodatna ojacanja u jakni, onako ``bas muski``napred ceo prednji deo jakne kao i cela ledja , drugacije dzepove-sa velikom nosivoscu bez distorzije jakne-jer znam da za stranu vojsku to po porudzbini rade, ko se malo bolje razume, zna sta ta ojacanja znace i cemu sluze..

Sve u svemu , posle ozbiljne muke, napravili su mi jaknu i testirali na istoj takvoj sve karakteristike, pozvali me i preuzeo sam istu. Prezadovoljan sam, nema sta, vrhunska jakna, ali sam izgubio zivaca brdo, zato sam od pantalona odustao!

Pa ko hoce da se naostri da se drnda sa njima ozbiljan period, moze i da izvuce kvalitetan odevni predmet za sebe  ;D ko ne zeli da se nervira, neka ni ne ide bezveze..
Sve ima cenu ili čast!

Serpente

@kanarinac

Jao e razmisljao sam,ali kao sto ausvajs rece,ne mogu se drkam,drkao sam se sa njima oko zamene,jedva sam to izvukao,ne znam da li mogu opet da se jebavam,znam samo da sto se mojih preporuka tice vise ih nema.
Be the change you want to see in the world!

Dutchman

ako ima na stanju onda je odlichno ako nema muke ...

poenta je kupuju restlove materijala pa kad treba + jedan komad problem , ali realnost da taj kvalitet kosta od 30 do 100% vishe u evropi , i neko je rekao da budu shire dole zbog chizama m to za motoriste ali su to taktichki krojevi i to je shto je moze samo da nam se ne svidja , kroj je takav kakav je ako mozesh da se prilagodish super

Popsy

boli me dupe da se prilagodim... uzecu druge ...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

mareskin

Citat: Popsy poslato 03 Septembar, 2016, 05:59
boli me dupe da se prilagodim... uzecu druge ...

Kupio vojne nemaèke pantalone sa protektorima za kolena i rip stop materijalom. ©iroke za nas debele, udobne, ¹nir na nogavicama, nije vruæina u njima, ¹iroki d¾epovi...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

swift021

Vidim ovde razlièita iskustva.
©to se mene tièe imaju EXTRA kvalitet, od materijala do pozamaterije, kroj perfektan. Pazario sam vi¹e pantalona i bermuda, topla preporuka.
Ako neko zna za bolje i kvalitetnije od njih, ba¹ me zanima.....

UFF

vidi ga ovaj sto je dosao da ih reklamira za dz :D

Grof

Ko ka¾e da je za D® ...mo¾da je èova dobio neke lone na poklon :D

P.S.....a da nije upaltio za reklamu na forumu......  [zvizdi]

DebeliZmaj

7 poruka u zbiru .. deluje kao redovan korisnik :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Popsy

skoro je bilo na fb kako se zale da ljudi koji su radili za njih rade bez njih tj prve kopije... da li mozda ti ljudi prave sa normalnim tj sirokim nogavicama
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

UFF


navajo

Ne znam kakve su ove, ali sam virkala malo one 'ENTER' lone...dopada mi se sto mogu da ih siju po meri, pa cu se provozati do Slankamena da vidim kakve su, i dogovorim se da mi sasiju jedne...na vecini pantalona su mi protektori na kolenima previsoko, pa mi umesto na kolenu, kad sednem na motor zavrse na pola butine :( ako mi lepo sasiju, i lepo legnu, resila sam problem za ubuduce i uzimacu uvek kod njih:)

El Jefe

Они су у Батајници.
Друштво за заштиту од животиња

Kanarinac

#59
Navajo misli na Enter da su u Slankamenu

edit: Koliko vidim oni i za dig siju izgleda

edit2: Sad sam proverio, oni proizvode za dig, tako da za 15,20 dana idem do njih da uzmem pantalone. barem vecinu imaju na stanju