Glavni meni

pozz

Započeo gosa.gosa, 21 Oktobar, 2014, 17:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gosa.gosa

pozz ja sam Sale 29 god  od motora ono sto trazim je naked izbor je spao na suzuki gsr600 jer nisam cuo nista lose za taj motor..inace prvi motor nadam se dobrom druzenju [yahoo]

Bori¹a

dobrodosao [flashing]

a sto ti u potpisu motora pise fz6n ili z750? [ludak]

ljupche92

Dobrodosao :D
Decko je pocetnik na forumu, pa se slabo snalazi :) Verovatno nije znao sta da napise, posto je u potrazi za motorom ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

mkt


gosa.gosa

Citat: ljupche92 poslato 21 Oktobar, 2014, 18:06
Dobrodosao :D
Decko je pocetnik na forumu, pa se slabo snalazi :) Verovatno nije znao sta da napise, posto je u potrazi za motorom ;D
hvala drugari evo zasto ako nekog ne mrzi da cita

prvi mi je motor...ono sto sam oduvek zeleo i sto mi se oduvek svidjalo je bio kawasaki zx6r 2000 2002 taj model..i to sam zeleo..medjutim kasnije sto sam se vise raspitivao o takvom motoru tj r i slusajuci vlasnike kako nije udoban motor i kako se krivis odpadaju ruke ramena e tako sam polako odustajao od r verzije...e onda je nesto doslo na umu sto se zove naked nesto slicno tako brzo a samim tim i malo udobnije za duze voznje..e tu sam morao da presudim da to samo sto ce mi biti lep i sto ce se meni i drugima svideti a ja i suvozac lomiti na njemu pa rekoh ne..i eto..nastacio sa kawasakijem i to z750..naravno po meni najlepsi naked..ali uvek ali..opet dzabe lep kad je nesto sto moras opet odustati..kako zelim da mi bude udoban i za malo duzi put za mene i moju dragu a pritom u razgovoru sa calnovima foruma rekose ne ..za udobnost nikako...onda ja resio da ga probam uzivo i sednem..tvrdo sediste u pm..mada nebih ja ni primetio to da kasnije nisam seo na horneta..e tu je tek udobnost..ali hornet mi se ne svidja..citajucu o fz6n koji me se svideo s1 verzija sa sivim ramom jer po meni je lepsi sivi nego crni naisao na probleme na s1 verziji sa gasom..nekim senzorom i slabijim kocnicama..i u tim dilemama dobio predlog od kolege sa foruma da pogledam suzuki gsr600 poslusao i svideo mi se..mada suzuki mi se nije svidjalo ime samo..sta ja znam u mojoj glavi nekako..ali tako poceo da gledam slike..citam o njemu kontaktiram vlasnike i tako je ostalo kao krajnji izbor ..motor planiram da pazarim sledece god u februaru martu..i tako sad jurim malo neku opremu za naked jaknice kacige itk za sto bolju zastitu od vetra ..izvinite sto vas udavi..hihi

CBRR1

Citat: gosa.gosa poslato 21 Oktobar, 2014, 20:33
Citat: ljupche92 poslato 21 Oktobar, 2014, 18:06
Dobrodosao :D
Decko je pocetnik na forumu, pa se slabo snalazi :) Verovatno nije znao sta da napise, posto je u potrazi za motorom ;D
hvala drugari evo zasto ako nekog ne mrzi da cita

prvi mi je motor...ono sto sam oduvek zeleo i sto mi se oduvek svidjalo je bio kawasaki zx6r 2000 2002 taj model..i to sam zeleo..medjutim kasnije sto sam se vise raspitivao o takvom motoru tj r i slusajuci vlasnike kako nije udoban motor i kako se krivis odpadaju ruke ramena e tako sam polako odustajao od r verzije...e onda je nesto doslo na umu sto se zove naked nesto slicno tako brzo a samim tim i malo udobnije za duze voznje..e tu sam morao da presudim da to samo sto ce mi biti lep i sto ce se meni i drugima svideti a ja i suvozac lomiti na njemu pa rekoh ne..i eto..nastacio sa kawasakijem i to z750..naravno po meni najlepsi naked..ali uvek ali..opet dzabe lep kad je nesto sto moras opet odustati..kako zelim da mi bude udoban i za malo duzi put za mene i moju dragu a pritom u razgovoru sa calnovima foruma rekose ne ..za udobnost nikako...onda ja resio da ga probam uzivo i sednem..tvrdo sediste u pm..mada nebih ja ni primetio to da kasnije nisam seo na horneta..e tu je tek udobnost..ali hornet mi se ne svidja..citajucu o fz6n koji me se svideo s1 verzija sa sivim ramom jer po meni je lepsi sivi nego crni naisao na probleme na s1 verziji sa gasom..nekim senzorom i slabijim kocnicama..i u tim dilemama dobio predlog od kolege sa foruma da pogledam suzuki gsr600 poslusao i svideo mi se..mada suzuki mi se nije svidjalo ime samo..sta ja znam u mojoj glavi nekako..ali tako poceo da gledam slike..citam o njemu kontaktiram vlasnike i tako je ostalo kao krajnji izbor ..motor planiram da pazarim sledece god u februaru martu..i tako sad jurim malo neku opremu za naked jaknice kacige itk za sto bolju zastitu od vetra ..izvinite sto vas udavi..hihi



DD e da ja jos imam ruke posle 10 godina,nisu otpale ali poucen iskustvom tih koji su ti davali savate polako ocekujem kada ce mi otpasti ruke... [facepalm] ;D ;D ;D

joka

 [welcome]   Neæu ni¹ta da komentari¹em, samo æu da pitam, kako voze ti ljui te R- ove, kad nemaju ruke, reko¹e, da otpadaju!   ;)    [cheers]

con3

Citat: joka poslato 22 Oktobar, 2014, 00:39
[welcome]   Neæu ni¹ta da komentari¹em, samo æu da pitam, kako voze ti ljui te R- ove, kad nemaju ruke, reko¹e, da otpadaju!   ;)    [cheers]
Pa verovatno bi ti neko napisao ovde od njih , ali "Izvini brate ali to nije moguce oni nemaju ruke " .  [rofl] ;D

Bori¹a

sta su meni sve pricali kad sam skuter kupio... propada kicma, propadaju kolena, kosti, ma da, bullshit, seru jer nikad nisu vozili

gosa.gosa

bre drugari ja sam napisao sta i kako nisam nista izmislio..oni su mi tako rekli ..ja se izvinjavam svim vlasnicima ciji sam motor pomenuo u negativnom smislu...ne zelim raspravu sa clanovima na prvom postu

Joker

Sta bre ne zelis? Dolazis ovamo i pljujes nam po motorima i sada kao salio sam se???

Opusti se, malo se mi salimo sa tobom. Uzmi probaj, vidi sta ti se najvise svidja i to kupuj... Sve ima svoje prednosti i mane...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko

prvo - dobrodosao ....

drugo - trazis motor zbog duzih putovanja ?  ti koji su ti predlagali naked varijante verovatno nemaju mozga ... sedeces udobnije nego na R-u , ali ce ti vetar otkinuti glavu ...( e sad , sta je bolje, da ti otpadnu ruke ili glava - jebem li ga .. )

VR 46

Twist of wrist!

Ivan1979

Dobro dosao  [cheers]

Evo ja vozim bez glave vec neko vreme, a I ruke vise ne  osecam, noge pogotovo.... jel to znaci da treba da predjem sa traktora na kombajn?  ;D

dusankobgd


Bori¹a

ne, ovde vetar kida glavu i ruke, a ti vozis slobodnog vetra tako da... [rofl]

gosa.gosa

hvala svima na dobrodoslici..posto volim da motor ima sportskog duha malo u sebi a da samim tim moze da posluzi i za neko putovanje recimo jednom godisnje duzi put otud sam se odlucio za naked..touring motori mi se ne svidjaju i zato mislim da je naked idealan kompromis izmedju sportskog i za moje potrebe tour motora..hvala na razumevanju.. sto se tice samog vetra letnje voznje od 50 100km puta mislim da nece biti veliki problem pri brzinama 90 120kmh  a ako bas bude duvalo naci ce se vizir neki kad resim da duzi put i problem resen..ziveli

Bori¹a

pogledaj clana K_A_W_A, obisao je mnoooogo evrope na gsxr1000 i ima i ruke i noge i glavu ;D
tako da je bitna samo zelja...

joka

Po¹to kupuje¹ prvi motor, verovatno æe¹ ga menjati vremenom. Tako æe¹ vremenom, i preðenom kilometra¾om, znati koji ti tip motora najvi¹e le¾i.   [cheers]

goranvojska