Glavni meni

bmw k1300r-2011g, suzuki gsx600r-k6-2006g,yamaha raptor 700-2007g

Započeo zikale, 21 Oktobar, 2014, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zikale

presli po 6500-7000km sa puno dodatne opreme ,kupljeni novi,.
Prodaje se zbog nedostatka vremena za voznju.
Info na PP .

srbac

Bas su lepi mada mi se cini da su prefarbavani tu i tamo?

Bori¹a

tacno se poznaje na drugoj slici kako je krpljeno... pa kad pre za 6000km uspe da ga skrcas?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

perlx


con3


UFF

ma to je onaj sto ja pao sa mosta a sad kao u fabrickom stanju na ovim mutnim slikama

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

K_A_W_A

Ne znam kako je kod vas, ali meni nece da otvori te slike sto vi gledate. Verovatno je do mog kompa. Moracu ipak da radim sad sistem, jer me to cesto zeza da ne otvara slike.

srbac


K_A_W_A

Citat: srbac poslato 21 Oktobar, 2014, 15:29
Otvori ga ti, mozda su slike unutra u kucistu?
Ne vredi, sad sam uradio ponovo sistem i nece opet. A, kod majstora sto mi je sada radio ponovo sistem, kod njega se vide slike. Zaista neznam u cemu je fora??? Dodje mi da razlupam sada ovaj moj komp, a tako ce i biti. Dzaba sam bacio 25e za instalaciju novog sistema.  [veryangry]  [doh]  [samoubistvo]

mkt


perlx

@kawa al' ste vi lale rasipnici, kod nas je 15e i vide se i tackice na oklopu na slikama.
Suze bivsih vlasnika se blago naziru.

penzos

poznaje li neko ovaj Suzuki, uzeo bi sinu, ali je lo¹a rezolucija. Kao da je farban??? I kakav je ovo lanac???  [neampojma]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Cale

Sto se tice marketinga,covek je Mag !Ni slike,ni cene a ima skoro 300 pregleda ! Bravo ZIKALE !

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion