Glavni meni

Jutros Vlada Rus veterinar imao udes

Započeo mrle, 09 Oktobar, 2014, 11:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Vlada je jutros imao udes iduæi na posao ka PKB sa suzukijem gsxf. Dobio sam vi¹e razlièitih informacija, prelom butne kosti, ¹ake, lopatice, pr¹ljena, rebra... Gaja prièao sa njegovom ¾enom, do toga da je svestan i da je samo noga polomljena, kolega sa posla koji je i rekao turbopeði za udes..
Da li ima nekog u urgentnom da se raspita?

mrle


IceMan

Da li neko zna taèno ¹ta se desilo? Veliki pozdrav i podr¹ka za Vladu.

mrle

poslednje ¹to mi je javio turbopeða:

Na zrenjanincu je i¹ao "brzom trakom". I auto iz suprotnog smera ga je isekao.  U te¹kom je stanju.

IceMan


mrle

Trenutno je na operaciji.
Ima otvoren prelom butne kosti, polomljena rebra, lopaticu, zglob na ruci i nekih delova pr¹ljenova (ispupèenja). Ima i tormbozu.
Lik ga je isekao, on je udario u prednje krilo , preleteo auto i udario u betonsku banderu.

info by Gaya


Obratiæu vam se ako bude bila potrebna neka pomoæ.

IceMan

Katastrofa. To su sto posto nove bankine koje sam i ja tek pre par dana video na zrenjanincu. ®ao mi èoveka i ako ga nisam poznavao. Dr¾im mu palèeve da sve proðe dobro po njega i njegovu porodicu.

banevuk


eclipse4

neznam coveka,ali zelim mu svu srecu sveta da sve prodje sto bolje moze :(

mrle

sinoæ sam zavao UC i dali mi info. Ka¾u da je operacija noge bila uspe¹na ali da ni¹ta ne znaju dok se ne probudi. Pitao sam za ostale lomove, ka¾u da sve to mo¾e da saèeka, da je ovo sada najhitnije i najbitnije.

VR 46

Twist of wrist!

joka


mkt


mrle

Skrpili su mu nogu, presaðivali su mu krvne sudove sa zdrave noge. Ima 7cm smrskan deo butne kosti, stavljen spoljni fiksator, sledi jo¹ operacija. Noga je topla.Èuo sam od Gaje da je ©UTNUO medicinsku sestru. Ka¾u da je uznemiren i da stalno hoæe da ustane, polako mu se vraæa seæanje, nije znao za¹to je u bolnici, jo¹ se ne seæa udesa. Ka¾e da ga jako boli. Primio je krv jer mu je slaba krvna slika. inaèe je O- nulta negativna. Ako neko ima tu krvnu grupu, potrebni su davaoci.
I narano, pitao je kako je motor i da li mo¾e da se popravi.

mrle

Sada me kontaktirala Lidija, njegova ¾ena. Trenutno nije potrebno davanje krvi. juèe je dosta njih dalo. Ali po¹to æe biti jo¹ operacija, tada æe biti potrebno.

VR 46

Ja sam nulta negativna krvna grupa,ako zatreba krv tu sam.
Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

tebi da ugrade brunilu......bog da te vidi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zikale


banevuk

Citat: mrle poslato 14 Oktobar, 2014, 10:29
Skrpili su mu nogu, presaðivali su mu krvne sudove sa zdrave noge. Ima 7cm smrskan deo butne kosti, stavljen spoljni fiksator, sledi jo¹ operacija. Noga je topla.Èuo sam od Gaje da je ©UTNUO medicinsku sestru. Ka¾u da je uznemiren i da stalno hoæe da ustane, polako mu se vraæa seæanje, nije znao za¹to je u bolnici, jo¹ se ne seæa udesa. Ka¾e da ga jako boli. Primio je krv jer mu je slaba krvna slika. inaèe je O- nulta negativna. Ako neko ima tu krvnu grupu, potrebni su davaoci.
I narano, pitao je kako je motor i da li mo¾e da se popravi.




I ja kad sam ljosnuo odmah gledao ¹ta je sa motorom  [facepalm] [facepalm] [facepalm]

joka

Ne pi¹e niko, o koleginom stanju. Poku¹ao sam preko veterinarskog inspektora, nije znao ¹ta da ka¾e, ne zna stanje kolege.