Glavni meni

Украден мотор у Ваљеву

Započeo Mikica Levak, 01 Oktobar, 2014, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mikica Levak

У ноћи између 30/1. октобра 2014 год. украден мотор крузер Сузуки 750, црне боје, 1986 годиште,  регистарских ознака Va -02-553. Био паркиран испред зграде и није био закључан. ЈАвити било шта на телефон 062 212747 МИлош.
Taze motoras

jevta

Jesam li ja ne edukovan ili ne postoji takav suzuki.


Havarisan


jevta

Ili mo¾da neko baca pasulj da bi znao koji je motor u pitanju.
Za intrudera znam ,a za kruzera ne mo¾da je to ne¹to sec-sec.
Ovakva objava je u najmanju ruku neozbiljna niti mu je motor u potpisu niti je naveo ispravne podatke o motoru.meni to lièi kao neko muvanje,a ne potraga za motorom.
Meni nedaj bo¾e da ukradu motor poku¹ao bi bar da ga opi¹em svima kako treba da bi oni koji imaju volje mogli da reaguju.

Dukags


nesic1

mozda se potresao pa je ovo info dok ne dodje k'sebi

mkt

verovatno je varijanta da ga nece biti metar dana pa ce posle da cimaju za otkup
olos bre olos jebem im majku  [ljutko]

Mikica Levak

Citat: jevta poslato 01 Oktobar, 2014, 14:48
Ili mo¾da neko baca pasulj da bi znao koji je motor u pitanju.
Za intrudera znam ,a za kruzera ne mo¾da je to ne¹to sec-sec.
Ovakva objava je u najmanju ruku neozbiljna niti mu je motor u potpisu niti je naveo ispravne podatke o motoru.meni to lièi kao neko muvanje,a ne potraga za motorom.
Meni nedaj bo¾e da ukradu motor poku¹ao bi bar da ga opi¹em svima kako treba da bi oni koji imaju volje mogli da reaguju.

Ti su ba¹ neki ekstra sposoban tip. Sve si "provalio" na prvu.
Taze motoras

©eki

Citat: jevta poslato 01 Oktobar, 2014, 13:20
Jesam li ja ne edukovan ili ne postoji takav suzuki.

Verovatno bi bio edukovan da je tebi ukraden motor...

clutch&brake

@mikica

druze daj neku sliku ili neki detalj sa motora po kojem bi smo mogli lakse prepoznati motor ako ga negde vidimo... dobronamerna sugestija
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mikica Levak

Мотор је мог другара и нема баш неких слика. Модел је рађен за Америчко тржиште.
Taze motoras

nesic1

stavi sliku sa interneta bar da ljudi vide kako motor izgleda, lakse ce neko prepoznati slican sa slike nego bez slike na osnovu informacija model/godiste


srbac



Mikica Levak

Taze motoras

mrle


srbac


penzos

 [watching] odlièno, super! Aj sad brate daj ne¹to, nemoj si  :drka: prièa, pouka,...iskustvo. Podeli, ionako nema nekog posla  ;D
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion