Glavni meni

Pinjol za Yamahu TDM 850 99g.

Započeo IceMan, 25 Septembar, 2014, 13:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

IceMan

Zdravo svima. Imam Yamahu TDM 850 99g. Imam problem sa brzinomerom i kilometar satom. Trba mi savet gde to mogu da nabavim ( plastièni valjak sa dva klina).
Sajla mi se èini da je uredu jer sam na momente primetio da cajger o¾ivi a kada sam skinuo toèak i izvadio taj plastièni deoprimetio sam da ta dva plastièna klina ne postoje vi¹e.
[cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

banevuk

Re¹eno. Kakva glupost  [doh] [doh]. Jedan valjak namagnetisan daje impuls km satu (kao na bicikletu) . Da bi se vrteo zajedno sa toèkom ima dva klina koja su otkunuta kako bog svet zna. Elem isturpijamo patrljke stavimo ¹rafèièe i zalijemo topljenom plastikom i dok je vruæa namestimo gde treba da poprimi oblik. I.................radi. [rofl] [rofl] [rofl]

IceMan

E to su godine iskustva :) . Ili u mom sluèaju kada ima¹ oca genijalca :) :*

Hurricane

...bravo, nego ajd sledeæi put to malo sa slikama da se potkrepi..  [thumb_up]

banevuk

Evo napokon nabavismo deo inaèe ovako izgleda vi¹e ne znam kako da ga nazovem davaè impulsa za KM sat








banevuk

Inaèe ovako je izgledao stari deo gde su dva zuba bila slomljena ???? kako nemam pojma elem stavili smo ¹rafiè zalili polastikom i geleralno radio ali novo je novo i novo ko¹ta 2600.- rsd.






IceMan

Konaèno smo zavr¹ili sa kilometar satom. Sada idemo dalje :) . Toliko nervoze i rada za tako mali deo :) . Ali sreæa kada ima neko pomoæ kao ¹to sam ja imao :)

ЯЭВОЛУТИОН

to govno nemoze da crkne osim ako neko nepaznjom pri montazi tocka sjebe isti.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Ona dva kurèièa je neko polomio verovatno nepa¾njom epilog 2600.- ode na jug [doh] [doh] [doh]

clutch&brake

Citat: banevuk poslato 16 Oktobar, 2014, 18:40
Evo napokon nabavismo deo inaèe ovako izgleda vi¹e ne znam kako da ga nazovem davaè impulsa za KM sat




seci zanoktice  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!