Glavni meni

14. Moto GP - Aragon , Spain 26.-28.09.

Započeo Radanovic, 24 Septembar, 2014, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Mik poslato 29 Septembar, 2014, 00:08
Citat: 3006 poslato 28 Septembar, 2014, 20:50
Citat: stilgar poslato 28 Septembar, 2014, 16:44

p.s. da, da, sledece sezone u motogp navijam za suzuki ako Vinjales bude vozio isti :)
+1
Mali je magièan, od kako se pojavio.
Imao je i vesele momente, kad je odjebao ¹eficu Hiltonovu ili ¹utirao Hondu. Zbog ovog drugog nije u ljubavi sa Nakamotom, nadao sam se da æe ga Jamaha uzeti. Mislim da æe za dve godine biti jedini koji æe moæi da parira Markezu, videæemo kako æe iæi ovo sa Suzukijem.

Pa nece ici nikako ako ga uzmu za sledecu sezonu. Bas nikako. On nedoradjen, Suzuki "pocetnik", ta kombinacija moze samo da zajebe dete (Suzuki ce ostati). Nego ostaviti Vinjalesa u toj klasi da razbije Rabata (a danas se videlo da ne moze), da se "ocelici" ...

(Strasna greska ako Vinjales sada predje u GP)

ko da ima izbor. Sta reci za Milera koji sa moto3 ide na LCR hondu? Vinjales je dobar ima pol i 2 pobede i jos koje postolje u ruki sezoni u moto2. Salom i Folger bljesnu tu i tamo al Vinjales je "materijal" a fabricki tim je fabricki tim snaci ce se on.

eclipse4


Mik

#22
Citat: stilgar poslato 29 Septembar, 2014, 00:31
Citat: Mik poslato 29 Septembar, 2014, 00:08
Citat: 3006 poslato 28 Septembar, 2014, 20:50
Citat: stilgar poslato 28 Septembar, 2014, 16:44

p.s. da, da, sledece sezone u motogp navijam za suzuki ako Vinjales bude vozio isti :)
+1
Mali je magièan, od kako se pojavio.
Imao je i vesele momente, kad je odjebao ¹eficu Hiltonovu ili ¹utirao Hondu. Zbog ovog drugog nije u ljubavi sa Nakamotom, nadao sam se da æe ga Jamaha uzeti. Mislim da æe za dve godine biti jedini koji æe moæi da parira Markezu, videæemo kako æe iæi ovo sa Suzukijem.

Pa nece ici nikako ako ga uzmu za sledecu sezonu. Bas nikako. On nedoradjen, Suzuki "pocetnik", ta kombinacija moze samo da zajebe dete (Suzuki ce ostati). Nego ostaviti Vinjalesa u toj klasi da razbije Rabata (a danas se videlo da ne moze), da se "ocelici" ...

(Strasna greska ako Vinjales sada predje u GP)

ko da ima izbor. Sta reci za Milera koji sa moto3 ide na LCR hondu? Vinjales je dobar ima pol i 2 pobede i jos koje postolje u ruki sezoni u moto2. Salom i Folger bljesnu tu i tamo al Vinjales je "materijal" a fabricki tim je fabricki tim snaci ce se on.

"Snaci ce se"
To kad ja letos busim beton star 45 godina koji se pretvorio u kamen, pa se "snadjem", vidim busilica sa udaracem ne radi nista pa izvadim burgiju i tucem cekicem od 300 grama ceo dan za tri rupe !!! Mora da postoji nesto sto nisam znao! (Nego da, ja sam jako vazan sa tim lupanjem rupa, ajde mene odma' u neku "Hondu"  :))

Vinjales najmanje jos jednu sezonu tu gde jeste pa .. ako o'ladi Rabata... (makar ovako kako je danas Rabat tukao njega sa drugog mesta, al' jeste ga realno tukao Rabat).

Nema sanse! Vinjales gubi - nije naucio!
Suzuki gubi - neka ga u prvoj sezoni daju ColinEdwards-u. (Svi se, kao, kunu u njega - ako je tako ...A verujem da jeste, pa zasto da ne?)

(Tako Suzuki (i bas nikad (!!!) na taj nacin) nece da uradi nista, samo ce sad da zajebe Vinjalesa.)


stilgar

@Mik
razumem ja o cemu ti govoris, iskustvo i to, al svima je valjda krajnji cilj motogp. u yamahi u naredne dve godine popunjeno, honda ima zlatnu koku i starog pratioca, u dukatiju dva italijana lcr honda cala i milera. Da ostane jos jednu sezonu u moto2 pobedi rabata i sta ce gde ce. Ovako dok suzuki slozi sve kockice Vinjales ce da se navikne na 1000 i od 2016 ce biti ozbiljan vozac u fabrickoj ekipi a tad se vec i u ostalim ekipama mesaju karte.
p.s. u danasnjoj trci po meni vinjales je mudro na pocetku obiso Kalia, posle su se kalio rabat zarko i agerter malo klali malo gresili a Maverick je za to vreme "dobio" na poklon prednost od 2.5 sekunde sto je do kraja bilo dovoljno, Rabat je bio brz zadnjih 5-6 krugova, poceo da nadoknadjuje po 2-3 desetinke, al titula je titula a 20 poena su 20 poena pa je usporio. Mudar je Maverick i dobar je takticar.

Mik

Citat: stilgar poslato 29 Septembar, 2014, 01:57
@Mik
razumem ja o cemu ti govoris, iskustvo i to, al svima je valjda krajnji cilj motogp. u yamahi u naredne dve godine popunjeno, honda ima zlatnu koku i starog pratioca, u dukatiju dva italijana lcr honda cala i milera. Da ostane jos jednu sezonu u moto2 pobedi rabata i sta ce gde ce. Ovako dok suzuki slozi sve kockice Vinjales ce da se navikne na 1000 i od 2016 ce biti ozbiljan vozac u fabrickoj ekipi a tad se vec i u ostalim ekipama mesaju karte.
p.s. u danasnjoj trci po meni vinjales je mudro na pocetku obiso Kalia, posle su se kalio rabat zarko i agerter malo klali malo gresili a Maverick je za to vreme "dobio" na poklon prednost od 2.5 sekunde sto je do kraja bilo dovoljno, Rabat je bio brz zadnjih 5-6 krugova, poceo da nadoknadjuje po 2-3 desetinke, al titula je titula a 20 poena su 20 poena pa je usporio. Mudar je Maverick i dobar je takticar.

I oduvaju ga kao Bradla?

Zato to tako ne teba da ide.

Radanovic


Sreæa u nesreæi je da se nije zabio u ogradu i preletio je kao Hayden 2011. ( dodu¹e Hayden se zabio na drugom mjestu )
A svega nekoliko metara iza ograde je visinska razlika 20m


;D


srbac

Braca Espargaro su boduci vozaci fabrickih motora...

Hohštapler

Ba¹ juèe prièam sa drugarima, jedva èekam za koju godinu Espargaro i Markez braæa kad budu ukrstili maèeve...
Al æe da bude ¹ou!

Inaèe, kad je Alex juèe oti¹ao prvi u box, cimer i ja odma pomislili - ovaj osvaja trku!
I krivo nam bilo ¹to i nije! 800ta trka, da je uzme debitant na Open ma¹ini...  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

3006

Mislim da Vinjales izvlaèi maksimum iz ovoga ¹to se nudi. Kad se pogleda raspored u timovima gp-a ove i u par sledeæih godina, te¹ko da æe da bude mesta u bilo kom prvom timu. Jeste Suzuki enigma, ali ide se na tri godine, biæe razvoja. U moto2 dolaze Rins i mali Markez, niko tu ni¹ta ne garantuje. Pa i Rabat je trenutno prva violina moto2, a niko ni¹ta ne nudi iz gp-a. Da je imao valjanu ponudu, nema ¹anse da bi ostao u srednjoj. Jednostavno, Vinjalesu se otvara ¹ansa i koristi je. Kao i Miler, ko garantuje da æe za godinu-dve da mu ponude ne¹to slièno...

Nego, be¹e karambol u moto3, ode Miler u ¹anac i ni¹ta. Ne¹to slièno se desilo pre par godina izmeðu Pedrose i Simonèelija, pao Pedro a èupavi ka¾njen. U oba sluèaja repsolovi vozaèi bili na unutra¹njoj strani krivine i u oba sluèaja druga strana lo¹e pro¹la.

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Septembar, 2014, 11:27
Ba¹ juèe prièam sa drugarima, jedva èekam za koju godinu Espargaro i Markez braæa kad budu ukrstili maèeve...
Al æe da bude ¹ou!
Te¹ko. Veliki pozitivci, ali nisu taj kalibar. ©teta.

eclipse4

Citat: srbac poslato 29 Septembar, 2014, 10:37
Braca Espargaro su boduci vozaci fabrickih motora...

kad se 46 penzionise praticu 41 mislim da ima izuzetan potencijal

Hohštapler

3006, mislim da gre¹i¹, mislim da su oba Espargaro potomka izraziti talenti...
U svakom sluchaju vreme ce pokazati...
Bili su ovom sportu i ogromni talenti koji su bili neverovatno
Brzi na stazi ali nikad nishta od njih...
Pedrosa, McCoy, Hopkins....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


mali_zmaj

e jebem ti sve,morao na selo nesto betonirat jebela me mjesalica... kad god je zanimljiva trka, moram negdje nesto radit!!!!
jin-jang

Mik

#33
Citat: mali_zmaj poslato 29 Septembar, 2014, 20:54
e jebem ti sve,morao na selo nesto betonirat jebela me mjesalica... kad god je zanimljiva trka, moram negdje nesto radit!!!!

Ako mislis na GP klasu, da te utesim, i nije bilo nesto osim malo treniranja zivaca navijaca. Pocela kisa na zadnjoj trecini trke, Lorenco zameni motor 5 krugova do kraja po sistemu "sve ili nista" (ionako nema nista - tj. nema nista od onog sto realno zasluzuje), Markez nepokolebljivo testira gume za suvo na kisi i trazi im granicu svestan sta ce da se desi, i to se desi   :).Pre toga se "desi" i Pedrosi (za njega opravdanja nema), a jos pre toga, pre kise, usrAcio se i Rosi (i odnesu ga za bolnicu, to svim starijima rade, i meni su to letos radili, u stvari ja se dovez'o autom do valjevske bolnice a onda sam bio prioritet  [neampojma] [neampojma] [neampojma]).

A GP2, p' jebemumater, ... ako im znam imena  :), ona koja pamtim su Markez i Espargaro al' to proslo ! Da probam (pa neka ispravi neko ako sam zasro), Vinjales obidje Kalia i dodje na prvo mesto, pa tako do kraja trke, ne znam kako se doslo do tih pozicija jer nisam pratio trku od pocetka  [neampojma]. I onda se oni tamo peglaju u pozadini a Vinjales vodi. I od svih u pozadini jedino ozbiljan Rabat pa on na drugo mesto. A Kalio na neko 5-to, 6-to, ...  [neampojma] I onda do kraja trke Rabat smanjuje vreme izmedju njega i Vinjalesa, i to je sve, Vinjales prvi, Rabat drugi.

Ukratko, sam' da s' ti to dobro zab'tonir'o, jeb'la te mesal'ca  :)! (Ziveo  :)!)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


mali_zmaj

Citat: Mik poslato 29 Septembar, 2014, 23:51
Citat: mali_zmaj poslato 29 Septembar, 2014, 20:54
e jebem ti sve,morao na selo nesto betonirat jebela me mjesalica... kad god je zanimljiva trka, moram negdje nesto radit!!!!

Ako mislis na GP klasu, da te utesim, i nije bilo nesto osim malo treniranja zivaca navijaca. Pocela kisa na zadnjoj trecini trke, Lorenco zameni motor 5 krugova do kraja po sistemu "sve ili nista" (ionako nema nista - tj. nema nista od onog sto realno zasluzuje), Markez nepokolebljivo testira gume za suvo na kisi i trazi im granicu svestan sta ce da se desi, i to se desi   :).Pre toga se "desi" i Pedrosi (za njega opravdanja nema), a jos pre toga, pre kise, usrAcio se i Rosi (i odnesu ga za bolnicu, to svim starijima rade, i meni su to letos radili, u stvari ja se dovez'o autom do valjevske bolnice a onda sam bio prioritet  [neampojma] [neampojma] [neampojma]).

A GP2, p' jebemumater, ... ako im znam imena  :), ona koja pamtim su Markez i Espargaro al' to proslo ! Da probam (pa neka ispravi neko ako sam zasro), Vinjales obidje Kalia i dodje na prvo mesto, pa tako do kraja trke, ne znam kako se doslo do tih pozicija jer nisam pratio trku od pocetka  [neampojma]. I onda se oni tamo peglaju u pozadini a Vinjales vodi. I od svih u pozadini jedino ozbiljan Rabat pa on na drugo mesto. A Kalio na neko 5-to, 6-to, ...  [neampojma] I onda do kraja trke Rabat smanjuje vreme izmedju njega i Vinjalesa, i to je sve, Vinjales prvi, Rabat drugi.

Ukratko, sam' da s' ti to dobro zab'tonir'o, jeb'la te mesal'ca  :)! (Ziveo  :)!)

Hvala na izvje¹taju!! ma zabetonirao sam je to,i zaradio upalu sve i jednog mi¹iæa,nisam odavno forsirao mje¹alicu!!  jebla me al ba¹!!  ;)
jin-jang