Glavni meni

Honda Hornet 600 2004

Započeo Kiro, 15 Septembar, 2014, 01:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kiro

Nakon èetiri godine lepog dru¾enja, vreme da se predje na ne¹to drugo. Ko me zna lièno zna kako èuvam, odr¾avam i kako vozim.

Motor je odlièan, mehanièki i estetski. Jedinstven primerak, sredjen do detalja i jako oèuvan sa puno dodatne opreme. Ja sam vlasnik i motor je registrovan do polovine jula 2015. Odlièno odr¾avan, servisi uvek radjeni na vreme i sa najkvalitetnijim potro¹nim materijalom. Motor nikada nije prenoæio napolju a da nije bio pod ceradom i svaku zimu je bio u grejanoj gara¾i.

Dodatna oprema:

- Alarm
- Rizoma korman, ¹iri i ni¾i od fabrièkog koji daje mnogo bolji polo¾aj u vo¾nji
- Isotta vetrobran (plaæen 130e u Italiji, veliki i jako kvalitetan, nije Louis varijanta)
- LED migavci
- Sportske ruèke kvaèila i koènice, ¹telujuæe, u boji kormana
- KN filter (originalni KN za originalno kuæi¹te, ne peèurka, filter sa do¾ivotnom garancijom koji se èisti i podmazuje)
- Race Exhaust trioval auspuh

Motor je kompletno ofarban i uradjen je airbrush, sve ¹to vidite od ¹ara na motoru je farbano - nema nalepnica. Motor je farban iz estetskih razloga, nije bio havarisan i to mogu dokazati slikama ili mo¾ete pogledati da li ima varova na plastikama.

Od redovnog odr¾avanja:

- pre 1000km stavljena nova Michelin Pilot Power zadnja guma, prednja je solidna
- danas stavljen nov akumulator, imam raèun i garanciju
- na poèetku sezone zamenjeno ulje (Motorex) i filter
- koèione ploèice sasvim dobre, neæe skoro dospeti za zamenu
- Lanac i lanèanici (zlatni DID i YT) zamenjeni u toku prethodne sezone, sada su na oko 10 000km.
- Semerinzi, ulje u vilju¹ci, rashladna teènost, ulje u koènicama i sveæice menjani na poèetku pro¹le sezone, nema potrebe da se bilo ¹ta dira


Motor sam lièno uvezao iz Italije za sebe, od poznatog vlasnika - nije kupljen od preprodavaca i nije kupljen na placu. Apsolutno garantujem za legalnost motora, kilometra¾a je prava, motor je kod mene od nekih 13 000km. Ako se nekom ta brojka èini mnogo velikom, za 20e mo¾emo da na¹telujemo bilo koju manju, ali nema smisla da motor star 10 godina ima 20 000km na satu kao ¹to mnogi imaju.


Kupcu uz motor poklanjam i fabrièki auspuh, set xenona za kratko svetlo koji sam morao da skinem zbog prelaska granice i kacigu Shoei XR1000 sa 2 vizira, u bojama motora. Kaciga je polovna, ali u dobrom stanju, ¾elim da je poklonim jer se savr¹eno uklapa uz motor. Sve ovo vredi bar 200e, na motoru ima preko 500e u opremi, ne raèunajuæi airbrush i motor je apsolutno bez ulaganja.

























Cena 3100 evropskih.

clutch&brake

Gledam ga svaki dan... od reci do reci sve istina
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

...lepo izgleda...neki kontakt telefon? [neampojma]

Kiro

Pardon. Copy paste sa polovnih, tamo telefon pi¹e na drugom mestu.

063/69-69-45, Nemanja.

patak91


ljupche92

Cena je na kraju oglasa :P
3100 evropskih :D
[cheers] [cheers] [cheers]

makinjo

Hornet je  :drka: a i cena je kranje korektna  [thumb_up]














UFF


patak91

ma poklon je, ne zanima me :P

nego, motor je stvarno prelep, jedan od lepsih primeraka
srecna prodaja! :)

Hohštapler

...mo¾da najlep¹i hornet koji sam vid'o!
Skidam kapu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dr32

Ne kapiram kakav je ovo oglas?? Motor presao realnu kilometrazu, pa se vidi tablica (sto na nasim oglasima nikako niko ne dozvoljava da se vidi  [nono] ), pa slike na kojima iz svakog ugla mozes da vidis sve o motoru, ovo nije realan oglas  [nono] Hehehe salim se, secam se jos tema o sredjivanju i farbanju ovog motora, mogu samo da kazem  [balavi] Srecna prodaja, a ovo za kacigu je stvarno vrh gest, ne sto nekom treba polovna kaciga, al da je dobro sto se slaze uz motor, dobro je.
[cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Ivan1979

Makina je kao lutka  [balavi]   [balavi] [balavi] [balavi]   [balavi]

Srecna prodaja  [thumb_up]

Hohštapler

...nego, taktièki nije napisao kolko èesto riba felne... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kiro

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2014, 12:58
prelazi se na CB1000R

Oooo, da. :)


Hvala na komentarima. Jedini razlog prodaje motora je prelazak na CB1000R, Horneta sam sredjivao za sebe i stvarno sam se trudio da motoru ni¹ta ne zafali. Nije nikad toèkiran jer ja to n'umem a i nemam ¾elju da uèim, nije ne¹to ludaèki peglan jer ni to ne umem :) Kupljen dobar, odr¾avan i sredjivan postepeno i vo¾en kako i koliko treba da se vozi. :)

Kacigu dajem jer je za sledeæi motor spremna sledeæa kaciga, da se upari, a greota bi bilo da sledeæi vlasnik ne iskoristi ovu makar za pozeraj. :)


Inaèe, felne jesu nezgodne za odr¾avanje, pogotovo ako ima¹ neki lo¹ sprej za lanac. Sreæom, na¹ao sam foru - WD na maramici skida sve momentalno, onda lepo ¹ampon i voda i za 15 minuta felna je kao nova. To se radi posle mazanja lanca, a pranje felni izmedju mazanja je redovno. Prve sezone nakon farbanja motora felne su mi bile fabrièke, crne i nije to to. Nema ljubavi bez bola. :)

stilgar

konzerviraj ti to i ciradu pa u garazu na jedno 20 godina. Kad ga budes istero iz garaze za 20 godina tako lepog i ocuvanog bice hit i vredece vise :)

Kiro

'Ajd da motivi¹em mo¾da nekoga,

2999e  ;D


Brrka

Prelep motor! Al' fali mu jos ralica i zadnji blatobran :D

clutch&brake

Sto ti bas slucajno imas na prodaju :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Brrka

Pazi kad slucajno imam, najbolji mdoel ralice i zadnji blatobran 2 modela :D :*