Glavni meni

Plastiku repa za hondu hornet 600

Započeo Kico, 14 Septembar, 2014, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kico

Nije bitno za koji model 98-06, odgovara mi i skrcana, trebaju mi samo kacenja ispod bocnih plastika, tako da moze u bilo kakvom stanju, ako neko moze da napravi od poliestera samo te zavrsetke odnosno kacenja kroz koje prolazi sraf ispod bocnih plastika to bi bilo najbolje...

Brrka

Imam ja original plastiku repa od Horneta u crnoj boji ako te interesuje?  [neampojma]

Kico

Od kog modela 98-02 ili 03-06, i koja je cena, meni je moja cela ne ostecena u fabrickoj boji, trebaju mi samo dva kacenja koja su otkinuta jer neko nije vratio srafove na mesto, pa se plastika repa ljuljala, pa bih samo prevario ta kacenja na moj rep zato bi mi najvise odgovarala skrcana plastika repa...???

Brrka

Model 98-02, ali ne bi ga sekao, prodao bi samo ceo

Kico

Deo koji ide pod sraf mi je slomljen indenticno sa obe strane, meni je model 03-06, reci mi cenu mozda mi odgovara da uzmem celu, ili ako ti slucajno naleti neka koja je pukla posto se time bavis javi mi to bi mi najvise odgovaralo, malo mi je bezveze je da secem kompletnu plastiku...


*zeka*

A sto ne posaljes brki tvoj rep da ti dovari  te male komade koji fale. Verujem da moze to da se uradi besprekorno od nekog drugog komada plastike, iskroji lepo navari , oblikuje itd.

Bori¹a

zar ti nisi prodao horneta?

Brrka


Havarisan

Imam i ja od prvog modela neostecenu

Brrka

Citat: *zeka* poslato 16 Septembar, 2014, 18:07
A sto ne posaljes brki tvoj rep da ti dovari  te male komade koji fale. Verujem da moze to da se uradi besprekorno od nekog drugog komada plastike, iskroji lepo navari , oblikuje itd.

A mozes da mi i posaljes plastiku pa da ti uradim ovo sto ti fali.