Glavni meni

Ponikve 13.-14.09.

Započeo Radanovic, 11 Septembar, 2014, 09:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic




Po¹to oni iz Saveza ( ne znam kako da ih nazovem  [neampojma] ) jo¹ na sajtu nisu uradili tabelu generalnog plasmana , pi¹e ''uskoro'' ... ja koliko sam izraèuno stvari stoje ovako :

U 1000sst Bal¹a ima ''samo'' 11 bodova manje od Mrsija , tako da je sve moguæe ...
1000hepening : Burazer ima 75 , a Dra¾e 70 ... Burazer ako bude 2. ¹ampion je zbog veæeg broja pobjeda
Arsa 6 bodova vi¹e od Cvrleta u 600sst
Miletiæ veæ osvojio titulu u 600 hepening
u 125 Gajiæ ima 10 bodova prednosti u odnosu na Vugrineca


p.s.     i da , plakat za trku je do jaja  [rofl]

Gašpar


Gašpar



Gašpar

Objavljeni su i zvanièni rezultati, a promene su jedino u klasi 1000 SBKS http://www.trke.rs/objavljeni-konacni-rezultati-iz-uzica/

x3mer89

Bas sam se sinoc cuo sa Drazom, diskvalifikovan je zbog Brembo pumpe. Apsurd... sramota za Brezik ako je to jedini nacin da dodju do titule.
Svaka cast Arsi sto im je oteo titulu ponovo :)
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Radanovic

I Vugrinecu su brisani neki bodovi iz 125 , pa se i pre trke na Ponikvama znalo da je Gajiæ ¹ampion.

ЯЭВОЛУТИОН

pa brembo pumpa nije dozvoljena u toj klasi na to modelu.....pola trkaca vozi antifriz.....pola provereno nebi prosli lekarski....i tako..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: Radanovic poslato 17 Septembar, 2014, 15:33
I Vugrinecu su brisani neki bodovi iz 125 , pa se i pre trke na Ponikvama znalo da je Gajiæ ¹ampion.

Ma jok, povuèen prigovor.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Septembar, 2014, 19:17
pa brembo pumpa nije dozvoljena u toj klasi na to modelu.....pola trkaca vozi antifriz.....pola provereno nebi prosli lekarski....i tako..

U klasi koju zove¹ SBKS ne¹to nije dozvoljeno?  [ludak]

Radanovic

Ja bi ukinuo te klase SBKS , ili ti Hepening , i sve sveo na 3 klase ... 125 , 600 i 1000

Fino da na svakoj trci u klasama 600 i 1000 ima¹ 15+ vozaèa , a ne kao ove godine u Stockovima . u 600 3 vozaèa , a u 1000 u prosjeku 6 vozaèa po trci , a ne vidim da æe situacija biti bolja sledeæe godine

Sasa_Nis

Moj klub je imao prvaka u 1000 hepeningu (Vlada) i onda je u toj klasi osim ogranicenja kubikaze bilo pravilnikom dozvoljeno apsolutno sve, mogao se voziti superbajk sa svetskog ako ga imas. Mozda su nesto menjali.....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ga¹par poslato 17 Septembar, 2014, 20:23
Citat: Radanovic poslato 17 Septembar, 2014, 15:33
I Vugrinecu su brisani neki bodovi iz 125 , pa se i pre trke na Ponikvama znalo da je Gajiæ ¹ampion.

Ma jok, povuèen prigovor.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Septembar, 2014, 19:17
pa brembo pumpa nije dozvoljena u toj klasi na to modelu.....pola trkaca vozi antifriz.....pola provereno nebi prosli lekarski....i tako..

U klasi koju zove¹ SBKS ne¹to nije dozvoljeno?  [ludak]

pa ako sudije kazu da nije onda nije.....ako si se ikada bavio bilo kojim sportom znas da na to nemas uticaja......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

x3mer89

Happening od ove godine nije tako slobodna klasa kao ranije, ne znam da li je jos uvjek SBK u nazivu ili ne...

Motor je komisija pregledala 4 puta ove godine (prije svake trke) a pumpa se mogla lako uociti. Pravila su pravila treba ih postovati ali je sramota to da nekog prijavis tehnickoj komsiji jer je to jedini nacin da dodjes do titule. Svi znaju da ta pumpa nije donijela prednos u sampionatu.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Brrka

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Septembar, 2014, 19:17
pa brembo pumpa nije dozvoljena u toj klasi na to modelu.....pola trkaca vozi antifriz.....pola provereno nebi prosli lekarski....i tako..

Ja nisam mogao da prodjem lekarski zbog 45 otkucaja srca u minuti, al' imao sam jednog drugara u Obrenovcu koji mi to zavrsio :D

A inace situacija je sve gora i gora, za 2-3 godine nece vise biti nikakvih klasa kako stoje stvari  [neampojma]