Glavni meni

Hyosung GT250R EFI

Započeo brkic87, 10 Septembar, 2014, 22:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Minja_Minja


xpejic

Pozdrav,da li je ovaj Hyosung GT250R EFI jos uvek na prodaju?

brkic87

Citat: xpejic poslato 11 April, 2016, 20:18
Pozdrav,da li je ovaj Hyosung GT250R EFI jos uvek na prodaju?

Jeste, zovi mog burazera na 062250999

dani-dax

ti kako si krenu sa 2500 daces ga za 1500 ima ih po oglasima 1400-1800e niko ih nece

brkic87

Ko je rekao da je 2500 :) ma on njega vozi sve vreme, stalno nesto petlja hoce proda nece proda. Dobar je to motor za pocetnike, naci ce se neko

brkic87


Hohštapler

Citat: brkic87 poslato 10 Septembar, 2014, 22:14
Kacim oglas za brata koji nema 100 poruka na forumu. Na sva pitanja ce odgovarati on, jer se mnogo bolje razume u to sto prodaje nego ja. Kao sto cete primetiti po obimu teksta  [panic] ali odlican motor za pocetnike lozace koji vole lude zurke ludo zezanje :D


Hyosung GT 250 R EFI
2011. godi¹te
5.800 km
Bez zamene
Kubika¾a (cm3): 250
Snaga (kW / KS): 22 / 30
Nije registrovan
Cena na kraju, nije fiksna :)

Motor je kupljen nov u Beogradu, u V Moto salonu (ovlasceni zastupnik Hyosunga).Pre toga je stajao u predstavnistvu Mass Company-ija kao eksponat godinu i po dana (iz tog razloga poseduje sve nalepnice na sebi, nije koriscen za trke ili bilo sta slicno). U pitanju je EFI model, tj. model sa direktnim ubrizgavanjem (ajnspric).U prevodu nema karburatora nego novi sistem ubrizgavanja goriva. Takodje ima LED stop svetlo, fabricki tamne zmigavce. Ja sam drugi vlasnik, kupio sam ga od prvog vlasnika sa 3.300km i napravio sa njim 2.500km. Motor trenutno ukupno ima 5.800km, znaci bukvalno nov motor, tek razradjen. Posedujem 2 kljuca (1 nije koristen), kompletnu dokumentaciju, racun od kupovine motocikla, fakture, korisnicko uputstvo i ostalo. Motor je sve vreme garaziran, i kod prvog vlasnika i sada kod mene. Nijedan dan nije proveo na kisi, snegu ili slicno. Motor se i sada nalazi u mojoj garazi u cega se mozete uveriti pri dolasku. Motor je kod mene 3 godine, tj. od 2012-te godine. Na motor je ugradjen protocni karbonski auspuh sa niklovanom kapicom koji je radio Robert iz Ade (Robert Race auspuh), koji sem odlicnog izgleda, daje motoru izuzetno dobar, glasan i dubok zvuk.Motor se sa ovim auspuhom cuje sigurno 2-3 puta ozbiljnije i lepse. Auspuh je radjen po kalupu sraf na sraf, tako da nista nije menjano, fabricki auspuh moze da se vrati u roku od 15 minuta. Takodje, poseduje BMC sportski filter vazduha, kupljen i ugradjen u V moto Beograd. U kombinaciji sa ovim auspuhom omogucuje motoru da lepse ''dise'' i radi. Pored toga, poseduje naknadno stavljen zadnji amortizer, koji moze da se podesava u 3 nivoa, tj. tvrdoce. Ugradjena japanska pumpa za gorivo zbog boljeg protoka umesto kineske fabricke pumpe. (Mitsubishi pumpa)

Sve nalepnice na motoru su samo zalepljene, nisu lakirane, zalivene ili slicno sto znaci da mogu da se skinu po potrebi. Mada uzivo motor izgleda izuzetno atraktivno sa nalepnicama. Motor je 2009.godiste, prvi put registrovan i upaljen 2011-te godine. Posedujem papire o datumu prve registracije i datumu kupovine. Zamene me ne intresuju, motor se prodaje zbog nemogucnosti vozenja istog, tj. zdravstvenih problema. Pristajem na bilo kakve vrste provera kod Vaseg majstora, ili na licu mesta kod mene, sta god zelite. Proba (voznja) motora je moguca uz avans u celokupnom iznosu. Uz motor bih prodao i opremu po zelji kupca uz dogovor. Posedujem vrhunske kozne pantalone, koznu jaknu, rukavice, kacigu, cizme, pojas itd.

Cena bez opreme: 2500e. Nije fiksna.



Samo 3 godine...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Ja kad prodajem nesto, ako nije prodato u 15 dana, ZNAM da postoji ozbiljan problem. Najcesce cena, koja ne odgovara realnom stanju i godistu.

Lazic

Nije se ¾urilo èoveku...

Glava Dole

I za koliko je na kraju otisao?

Hattrick

Onoliko koliko da je odmah stavio, bio bi prodat u 2 nedelje.  :)

brkic87

Sta ste zapeli, napisao sam gore da je vise puta odustajao od prodaje... Malo je smeo da vozi, pa malo nije smeo zbog zdravstvenih problema. A i nije to japanac pa da ode za pet minuta, treba ljudima vremena. Otisao je za 1950e

Hohštapler

Citat: brkic87 poslato 10 Septembar, 2014, 22:14
Cena bez opreme: 2500e. Nije fiksna.

Citat: brkic87 poslato 03 Avgust, 2017, 09:44Otisao je za 1950e

Pa to Hattrick i govori..
Niko ne govori da je motor lo¹, veæ jednostavno tako stoje stvari. Ja uvek obrnem. Postavim sebi pitanje - kolko bi ja dao para za tako ne¹to...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

a mogao je odmah da stavi 2000e fixno i da ode istog dana i da se ne drka

Lazic

Onda se ne bi vozio 3 godine... :D