Glavni meni

Motomanijaèki rodjendan 11.10.2014

Započeo Hohštapler, 10 Septembar, 2014, 22:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dr. Pop

evo ovako, kod arhangela , mo¾e, naravno, za¹to ne bi moglo datum dogovorite ili 11.10 ili 18.10, to je subota i biæe ¾iva svirka, jedino se nadam da ne smeta ako bude i ostalih gostiju. Naravno svirku æe mo da organizujemo da bude me¹ano domaæi i strami Rock zbog muzièkog ukusa pa da dogovorimo taèan datum kako bih znao koji bend da anga¾ujem. Za manijake sva piæa su 120din, veliko toèeno, sokovi, sve  osim ¹pricera i viskija, za ¹pricer beli ili roze cena je 180 za pola litra, znaèi ispalo bi da je mali ¹pricer recimo 80 din, ali mali ne slu¾imo :) ;) , znaèi ¹pricer 0,5 beli ili roze 180din i visli ako neklo ¾eli 200din. mislim da je to korektna cena .
MK Arhangel

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ja se ne druzim sa etiketiranim...UFFe trazi drugi lokal.....okacice ti saru na ledja...u poslednje vreme ponestalo im clanova pa ukinuli prospekte....i u MC Srbe se teze ulazi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

O gle, ovde dobro zezanje!  :)

Bese gospodja u Banji koviljaci (mislim da je bilo 2009-te), fenomenalno skinula neki dzecic od .. to se zove "Missouri Sky" od Chalie Haden i Pat Metheny.

Al' vi to ne volite.  [neampojma]


Kostić

èarli hajden je za penzionere. a tre¹nja? jezero na tre¹nji tu na avali, kod æopinog jebarnika. dobro mesto za ¾ur.

Tatica

Бивши војни спортски центар Сурчин? Шума, језерце, прилазни асвалтни путићи, спортски терени?







Ivan1979

Da je rodjendan srdinom avgusta, I to suvog toplog avgusta , ovi sumski predlozi bi bili idealni.... ovako u obzir dolazi samo zatvoren prostor  ;)

UFF

aj da je preko dana i u sred leta ali em ce verovatno biti lose vreme em nije seozna u pickovce niko nece hteti/moci da dodje
zato su se rodjendani uvek organizovali u gradu

eto preteko me ivanmilion za par sekundi

Hurricane

...ni¹ta ne fali kod Arhangela..

BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 18 Septembar, 2014, 12:39
...ni¹ta ne fali kod Arhangela..

...slazem se...nama treba urbana atmosfera(voda,struja,toceno,itd) a ovo moze svaki drugi dan... [thumb_up]

Joker

Datum, mesto?? I da pravimo spisak... Ajde...

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

editovan prvi post
za sad je tako, ako ne bude nekih izmena

1.UFF
2.

Ivan1979


Hurricane

+ ja i pratilja  [cheers]

edit: pratilja i ja  ;D

BOKYBOY


Hurricane


bigsheki

faken,ja dolazim 28-og ...ali dobro,ja sam novi clan :)

Joker

1.UFF
2. Ivan1979 + 2  
3. hurricane + 1
4. BOKYBOY + 1
5. bigsheki
7. Joker
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MIGE


bigsheki