Glavni meni

Novosti iz Superbike ¹ampionata

Započeo Radanovic, 09 Septembar, 2014, 05:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic


Lowes na Yoshimura Suzukiu na 8h Suzuke ... timske kolege: Josh Waters i Takuya Tsuda

Gligoric


Voziæe i Markus Reiterberger koji ove sezone razvaljuje u IDM-u (8 trka-7 pboejda)... bio je veæ ¹ampion 2013.
'94. godi¹te je  [thumb_up]
[/quote]

Mamak je zauzeo 4 mesto na FP1  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Radanovic

Odlazkom Melandria u GP, vi¹e ne gledamo onu njegovu naduvanu barbiku ... ali zato je tu djevojka od Canepe.







eclipse4

Citat: Radanovic poslato 19 Jun, 2015, 06:12
SBK - RACE 1   10:30   
SSP - RACE   11:40   
SBK - RACE 2   13:10   
STK - RACE   14:15   
EJC - RACE   15:05


Ovo bi trebala biti najbrojnija SBK trka ...
Aprilia i Ducati sa treæim vozaèem ... Biaggi i Luca Scassa
Niccolo Canepa se vratio na Althea Ducati
Njegovo mjesto u Grillini Kawi æe na ovoj trci zauzeti Gianluca Vizziello


Voziæe i Markus Reiterberger koji ove sezone razvaljuje u IDM-u (8 trka-7 pboejda)... bio je veæ ¹ampion 2013.
'94. godi¹te je  [thumb_up]

kad se vozi,datum?

Mik

@eclipse4

Sad u nedelju 21. 06. To sto je Radanovic dao su termini za nedelju.

A evo ti sta sam ja skinuo sa sajta EuroSporta  (ES1 i ES2) za vikend:

Subota
ES2
18:00  Superbike

Nedelja
ES1
10:15  Superbike
11:30  Supersport

ES2
12:30  Superbike
13:00  Superbike

E sad ovo povezes sa onim sto je Radanovic dao : SBK Race1, SBK Race 2, da znas kad je sta na kom kanalu. (Pomalo neozbiljan odnos EuroSporta prema TV programu, bilo je nekih prituzbi u programu "TV politika", al' nema veze. [joint])


A u slucaju da ne volis da pobedi Kawasaki pa bi gledao nesto drugo gde ce opet da pobedi Kawasaki  :), ili u slucaju da volis da pobedi Kawasaki pa bi opet da pobedi Kawasaki  :), imas i BSB u nedelju:

ES2:
22:00  Superbike  SUPERBIKE: Britanski ©ampionat Sneterton (30min)
22:30  Superbike  SUPERBIKE: Britanski ©ampionat Sneterton (30min)


Mik

 :)

Nego u vezi T.Sykes-a se uvek pitam kako je uspeo da uradi to sto je uradio, al' sta god da je uradio - i nebitno sta je uradio, da li prvi, 10-ti, odustao, svejedno. Da sam mu majka rodjena, pa ne bi' za njega navij'o! A sta bi mi to, kao jednoj majci, trebalo da se sikiram i strepim!  :)

(P.S. Mora se uvaziti da je pouzdan, dovuci ce "stvar" do cilja. Al', pobogu, ta "stvar" je napravljena da pogubi sve ostalo, to uredno radi Jonatan Rea. A Sykes to "dovlaci" na 5. ili 6. mesto !  [facepalm])

Radanovic


ЯЭВОЛУТИОН

vid.....kamp kucica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic



Njih dvojica bi sledeæe sezone mogli ponovo djeliti gara¾u ... Yamaha  [zvizdi]

Radanovic


Crescent ekipa sledece godine postaje fabricki tim Yamahe.

Najvjerovatnije æe zadr¾ati Lowesa, a spominju se jo¹ Melandri, Guintoli, Brookes ...

Radanovic

Nedelja ... Laguna Seca

SBK - RACE 1   20:30   
SBK - RACE 2   23:30


Radanovic



Cameron Beaubier bi mogao krenuti stopama Ben Spiesa i sledeæe godine sjesti na fabrièku Yamahu u SBK.
Ima podr¹ku sponzora, Monster stoji iza njega, èak je i vi¹e puta dovoðen u vezu sa Tech3 Yamahom u GP-u, Yamahi je veoma bitno da ima jednog amerièkog vozaèa u nekom od svjetskih ¹ampionata ...

Radanovic


1. Davies
2. Sykes
3. Rea
4. Giuliano
5. Torres

1. Davies
2. Sykes
3. Rea
4. Torres
5. Haslam

Hohštapler

Majke ti???
SKIDAM OVOG MOMENTA trku da odgledam! : )))
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle


Radanovic

Au jbt  :o ... i jedan i drugi odlièni vozaèi. Vozili su po nekoliko moto2 trka.

Navondo, èim je Rivas startao, imao je nekih problema sa motorom i odmah je digao ruku, ali jbg ...

Hurricane


Radanovic

Malo novosti za 2016.


Rea i Sykes ostaju na Kawi. Po¹to su uveli pravilo da ¹ampion mora imati broj 1 na motoru, znaèi da Rea neæe osvojiti titulu sledeæe godine, jer je broj 1 baksuzan  :)

Crescent postaje fabrièki tim Yamahe. Pol Dening je zadovoljan vo¾njom Alexa Lowesa i htjeæe ga zadr¾ati.
Yamaha navodno pregovara sa Melandriem i Guintoliem, a u igri je i, kao ¹to sam ranije napisao, Cameron Beaubier.
Mada, ja bi na R1 najvi¹e volio vidjeti Brookesa, koji je juèe donio prve dve pobjede novoj R1 u BSB.

Van Der Mark ostaje na Hondi, a mo¾e se desiti da bude jedini vozaè Honde u ¹ampionatu.

Ducati bi trebao zadr¾ati istu postavu. I Melandri se dovodi u vezu sa Ducatiem, èak postoji moguænost da nekoliko zadnjih trka ove godine odveze za Althea Ducati, pa ako ostvari dobar rezultat mo¾da ga 2016. vidimo i na fabrièkom.

Njemaèka 3C ekipa ulazi u ¹ampionat. Oni se takmièke u IDM-u, gdje voze Javier Fores i Lorenzo Lanzi.

Aprilia æe ponovo imati punu podr¹ku fabrike. Haslamu i Torresu istièu ugovori, ja ne vidim ni jednog od njih dvojice da æe ostati u ekipi.
Trebali bi dovesti Savadoria koji vodi u Stock1000 ¹ampionatu, a juèe je u gara¾i Aprilie primjeæen Nicky Hayden, koji je i sam izrazio ¾elju da vozi u SBK.

BMW bi se trebao vratiti kao fabrièki tim.
Jedan od vozaèa æe biti Markus Reiterberger.

Radanovic


Radanovic

! No longer available

Ove godine vi¹e neæemo gledati Giugliana na stazi.
Nakon detaljnih pregleda, poslije pada u drugoj trci, utvrðeno je da je do¹lo do preloma jednog pro¹ljena, i da ta povreda zahtjeva pauzu 3 mjeseca.
I u februaru je slomio 2 komada, zbog èega je propustio prve 4 runde.

Ducati u Maleziju ide samo sa Daviesom, dok æe u Jerezu voziti i Michele Pirro.