Glavni meni

fluoroscentni prsluk

Započeo banevuk, 06 Septembar, 2014, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Poenta gluposti je da æe takvo propagiranje da ne ¹kodi neke jo¹ veæe lude smisliti kao pametno i staviti u zakon kao obavezno.
E to mi koji smo protiv tih pisanija smatramo.

Nije pametno nametati drugom svoje mi¹ljenje.

banevuk

Citat: jevta poslato 25 Novembar, 2015, 13:00
Poenta gluposti je da æe takvo propagiranje da ne ¹kodi neke jo¹ veæe lude smisliti kao pametno i staviti u zakon kao obavezno.
E to mi koji smo protiv tih pisanija smatramo.

Nije pametno nametati drugom svoje mi¹ljenje.

[rofl] [rofl] [rofl] Mo¾da si u pravu samo jel' se to odnosi samo na prsluk ili va¾i i za onu karabudjevinu od pomazivaèa ¹to pravi¹  [clapp] [clapp] [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] [cheers]

Popsy

Delim stav... prisilno uniformisanje ne dolazi u obzir... dal ja imam prsluk na motoru (imam u¹tekovan negde za nedajbo¾e a nedajbo¾e je situacija kada ja procenim da ¾elim da ga stavim) slièan stav imam i sa painkilerima.. kad ih imam i nosim sa sobom meni ne trebaju a imam za druge :D

mada... ono ¾uto ki¹no odelo mi se dopada... iz nekog èudnog razloga, kako padnu tri ki¹ne kapi u Srbiji vi¹e niko ne zna da vozi, svi ¾ure kao da æe seno da im iskisne a retko kome rade odmaglivaèi stakala... znaèi pitanje, gde ima to dvodelno sa tim fluoqrcima...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

banevuk

Citat: Popsy poslato 13 Decembar, 2015, 15:26
Delim stav... prisilno uniformisanje ne dolazi u obzir... dal ja imam prsluk na motoru (imam u¹tekovan negde za nedajbo¾e a nedajbo¾e je situacija kada ja procenim da ¾elim da ga stavim) slièan stav imam i sa painkilerima.. kad ih imam i nosim sa sobom meni ne trebaju a imam za druge :D

mada... ono ¾uto ki¹no odelo mi se dopada... iz nekog èudnog razloga, kako padnu tri ki¹ne kapi u Srbiji vi¹e niko ne zna da vozi, svi ¾ure kao da æe seno da im iskisne a retko kome rade odmaglivaèi stakala... znaèi pitanje, gde ima to dvodelno sa tim fluoqrcima...
Info na PP  [cheers]

Hattrick

Citat: Popsy poslato 13 Decembar, 2015, 15:26
Delim stav... prisilno uniformisanje ne dolazi u obzir...

Tako je bilo i u pojedinim zapadnim drzavama, glupave organizacije forsirale djubretarski prsluk iako im niko to nije trazio, niti je ijedna ozbiljna studija dokazala realnu i nepobitnu delotvornost, politicari se setili jeftinih poena, i izgasali zakone gde je prsluk sada obavezan, i ko ga nema na sebi, kazne da se smrznes. Tako ce biti i u Srbiji. Tipicna BJB prica.

ЯЭВОЛУТИОН

furas se i prica dea svaki predstavnik muskog roda mora da nosi but plug kao pripremu ...da se ne muce kad treba da te jebu....i to ce sada da uvedu kao obavezno....
Nikako neko da trazi da se ukine carina na htz opremu koja je obavezna na motorciklu a za svu ostalu htz opremu su ukinuli....zasto kaciga, moto jakna, kombinezon , pantalone i cizme a bogami i patike ne bi bile oslobodjene poreza...pa nek budu i obavezne na motoru....
Bitno je da natakaris tweety kostim i odmah si bezbedan....a to sto bi mogao da kupis 20-40 % kvalitetniju opremu da je bez carine to nema veze....svercuju ljudi sve to pa bude jeftinije nego ovde....a placen porez u nemackoj....transpost i mito carinicima i ne pominjem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: Hattrick poslato 13 Decembar, 2015, 17:26
Citat: Popsy poslato 13 Decembar, 2015, 15:26
Delim stav... prisilno uniformisanje ne dolazi u obzir...

Tako je bilo i u pojedinim zapadnim drzavama, glupave organizacije forsirale djubretarski prsluk iako im niko to nije trazio, niti je ijedna ozbiljna studija dokazala realnu i nepobitnu delotvornost, politicari se setili jeftinih poena, i izgasali zakone gde je prsluk sada obavezan, i ko ga nema na sebi, kazne da se smrznes. Tako ce biti i u Srbiji. Tipicna BJB prica.

Kod nas uzmu sve najgore ¹to mogu, i jo¹ dodaju na to glupost i neorganizovanost - tako da je jo¹ deset puta gore.

Su¹tina je da su svi uvek u prekr¹aju, pa onda mo¾e¹ da radi¹ ¹ta hoæe¹, a sve bude po zakonu (samo je primena selektivna).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

banevuk

Ovo se nalazi u poglavlju 35 pristupnice EU  [policaja] [policaja] [policaja] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mrle


banevuk

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:592594-Zakucao-se-motorom-u-autobus-GSP-a

Mo¾da ova ¾uta boja i nije tako uoèljiva kao ¹to sam umi¹ljao.Mislim kad se ne primeti ¾ut autobus ¹ta onda èovek u ¾utom prsluku mo¾e da oèekuje   [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


Bori¹a

vozaci bicikla i mopeda... nisam ni jedno ni drugo

Andreja

Da l' sam omatorio ili ¹ta veæ... Ali mislim da je ovo svakako dobra stvar kada je magla ili tmurno.

Sve u svemu, vozaèi mopeda, bicikala i ostali spori uèesnici u saobraæaju treba uvek da nose fluo prsluke, nije stvar zakona nego zdravog razuma.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

zamaglu je bolje ugaraditi blinkere napred i nazad :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole


tsbozidar

Ako bas moramo da svetlimo nocu, mozda je bolje da se obmotamo lampinjonima da budemo kao novogodisnja jelka,
Ili da stavimo rotaciju kao traktoristi.

banevuk

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Oktobar, 2016, 01:25
zamaglu je bolje ugaraditi blinkere napred i nazad :) ...

Pa naravno, ali samo pozadi strob blinker za stop svetlo , a od bicikleta za ne daj bo¾e   ;D ;D ;D ;D
! No longer available