Glavni meni

VFR 750 RC 36

Započeo Panta Zemunac, 04 Septembar, 2014, 04:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac



Zna li neko koja je ovo Honda, ( DA NIJE 36ica) cirka , iz 85', 86' i bilo sta o njoj...trajnost, potrosnja itd...
Kolika je njena, objektivna cena sada, pod uslovom da se nije zvalavila sa bagerom na auto putu, itd....?

I koji bi ste pre peglali *ne racunaajuci na vasu visinu:  TDM ili Super Tenere matorke od par decenija?


Boban_m

VFR 750 RC 36, '90-'93. Od kog motora je oklop nisam siguran.

Panta Zemunac

Za agregat nisam siguran ali oklop mi vise ide ka 24....36 ima one pararelne linije, koliko mi se  cini!?

Boban_m

#3
Pogledaj na netu. Oklop od RC24 nije ni slican ovom tvom.

Edit: Oklop je izgleda od prve R1

dusankobgd

Prednja maska i bocne plastike su od F4i, ali svakako nije fabricki. Deluje kao oklop za stazu....

Hurricane

...tako je, pravljeni trkaèki oklop F4, sa ugraðenim F4 farom, a sve ostalo je do najsitnijeg detalja u originalu RC36..


Cale

Ne mozes porediti VFR sa Endurachama. To su razliciti motori.Inace ovo je motor koji je izuzetno kvalitetan i dobar za voznju.E sad,koliko je ocuvan i pazen-to je posebna tema.

Panta Zemunac

Citat: Cale poslato 04 Septembar, 2014, 16:45
Ne mozes porediti VFR sa Endurachama. To su razliciti motori.Inace ovo je motor koji je izuzetno kvalitetan i dobar za voznju.E sad,koliko je ocuvan i pazen-to je posebna tema.

Ne, Ne poredim Hondu sa enduracama, pa vovozio sa Afriku...nego van ove Honde, ciji me je lep oklop zbunio, zasebno pitam za razliku izmedju TDMa i STa!

Andreja

Citat: Panta Zemunac poslato 04 Septembar, 2014, 04:37
I koji bi ste pre peglali *ne racunaajuci na vasu visinu:  TDM ili Super Tenere matorke od par decenija?

Èudnovato pitanje.
Na prvo pitanje ne mogu dati odgovor

Sve zavisi ¹ta TEBI odgovara, ja bih lièno pre peglao Super Tenere jer su putevi kod nas bulja, volim da vozim svuda itd. Razlike uop¹te nisu male, oslanjanje na XTZ-u je mek¹e, napred ima¹ 21" toèak ali ako ne silazi¹ sa asfalta, gledaj TDM.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Panta Zemunac

A kazi mi, Delijo, razliku u potrosnji, startnosti (to vec pretpostavljam), isplativosti odrzavanja!
Znas zastosam postavio, po mnogima, ovo, cudno pitanje....Brrate mili,znamo svi razliku izmedju teske endurace i teske eRine...ali mu TDM dodje nesto izmedju...nije enduraca , a nije ni aRina, a moze da potegne, sad kaakva mu je stabilnost tada ne ynam je je nisam peglao vec, onako, na oko, pravim neke kalkulacije!?!