Glavni meni

Kako se Ne usvaja pas...:-)

Započeo Lazic, 02 Septembar, 2014, 18:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 02 Septembar, 2014, 21:22
ozeni ih pa ce da zaborave da su se ikada mrzeli medjusobno  [rofl] [rofl]
Ne podr¾avam brakove iz interesa...;D

eclipse4

bice im interes-antno samo prvih mesec dva,posle ce biti prezivljavanje  [rofl]

Lazic


pittatore

Vidi se mukici u ocima da je srecan sto je nasao pravi dom a ti vidi pa budi jos jedan koji ce ga izneveriti
























Morao sam  :P :-*

BOKYBOY

...bravo Laki,razumem te potpuno...ovako mrsav je bio i moj pit Zevs kada sam ga udomio proletos...gazda mu u zatvoru a njega samog ostavili mesec dana na terasi u praznom stanu,preziveo je tako sto mu neko ponekad baci nesto na terasu da pojede...uzas...Bio totalno asocijalan pas star tri godine,koriscen za borbe,treniran do iznemoglosti da ubije,ubijan od batina...kad vidi drugog psa,krece mu odmah pena na usta...a ja dva psa vec imao...ali sta cu,nisam mogao tek tako da ga pustim da umre od gladi,a bio je jako blizu toga...onda dolazi mukotrpna dva meseca socijalizacije sa mojim psima,milion puta sam bio ujeden i izgreban ali sam uspeo...sad je takva maza da ne poverujes,poslusan i miran,uz nogu mi ide u setnji bez povoca,na druge pse uopste vise ne reaguje,ugojio se kao mecka...jedu svo troje zajedno bez problema,divota ih je gledati kako se igraju...obozavam ga,ne znam sta cu kada mu na jesen gazda izadje iz zatvora...vec me hvata frka sta cu ako ga bude trazio nazad...mukica je odrastao na granulama,nista drugo nije jeo,kod mene se kuva svaki dan za njih,iznutrice,grkljani,piletina...kostaju me preko 100e mesecno samo za hranu ali mi nije zao jednog sekunda...










Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 02 Septembar, 2014, 21:22
ozeni ih pa ce da zaborave da su se ikada mrzeli medjusobno  [rofl] [rofl]

Gay brak  [bejzbolka]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

ma svako sa svojom zeno bwwweee ;)

VR 46

 [clapp] [clapp] [clapp] svaka cast Lazicu,prelep je pas,polako ce sve doci na svoje,upoznace se i posle ce biti situacija kao kod boky-a... [cheers] svaka cast jos jednom za humanost  [thumb_up]
Twist of wrist!

juga

Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2014, 19:26
Upravo je bila prva tuèa, kao scena iz Dextera, krv po podu zidovima njima, meni...:o  Jeba¹e mamu jedan drugom, jedva ih razdvojsmo...:o ;D Na psu rana, na psu i zarasla...;D
Moraju da odrede ko jebe ovce, a ko nosi zvonce, kada to odrede tuèe vi¹e biti neæe!

Hurricane

Citat: juga poslato 03 Septembar, 2014, 10:30
Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2014, 19:26
Upravo je bila prva tuèa, kao scena iz Dextera, krv po podu zidovima njima, meni...:o  Jeba¹e mamu jedan drugom, jedva ih razdvojsmo...:o ;D Na psu rana, na psu i zarasla...;D
Moraju da odrede ko jebe ovce, a ko nosi zvonce, kada to odrede tuèe vi¹e biti neæe!


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [kralj]



@Laske

[clapp] [clapp] [clapp]

apu

@BOKY
kralju, nemam krstova ali pohvala za gest!! :)

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 03 Septembar, 2014, 01:08
...bravo Laki,razumem te potpuno...ovako mrsav je bio i moj pit Zevs kada sam ga udomio proletos...gazda mu u zatvoru a njega samog ostavili mesec dana na terasi u praznom stanu,preziveo je tako sto mu neko ponekad baci nesto na terasu da pojede...uzas...Bio totalno asocijalan pas star tri godine,koriscen za borbe,treniran do iznemoglosti da ubije,ubijan od batina...kad vidi drugog psa,krece mu odmah pena na usta...a ja dva psa vec imao...ali sta cu,nisam mogao tek tako da ga pustim da umre od gladi,a bio je jako blizu toga...onda dolazi mukotrpna dva meseca socijalizacije sa mojim psima,milion puta sam bio ujeden i izgreban ali sam uspeo...sad je takva maza da ne poverujes,poslusan i miran,uz nogu mi ide u setnji bez povoca,na druge pse uopste vise ne reaguje,ugojio se kao mecka...jedu svo troje zajedno bez problema,divota ih je gledati kako se igraju...obozavam ga,ne znam sta cu kada mu na jesen gazda izadje iz zatvora...vec me hvata frka sta cu ako ga bude trazio nazad...mukica je odrastao na granulama,nista drugo nije jeo,kod mene se kuva svaki dan za njih,iznutrice,grkljani,piletina...kostaju me preko 100e mesecno samo za hranu ali mi nije zao jednog sekunda...










:-* [srce] :-* Znao sam da ima razlog ¹to te volim...;D

Kod mene je problem moj pas, ovaj bi se mukica lako socializovao, ali Leo je za sada neumoljiv...;D




Citat: VR 46 poslato 03 Septembar, 2014, 02:10
[clapp] [clapp] [clapp] svaka cast Lazicu,prelep je pas,polako ce sve doci na svoje,upoznace se i posle ce biti situacija kao kod boky-a... [cheers] svaka cast jos jednom za humanost  [thumb_up]
[cheers]




Citat: juga poslato 03 Septembar, 2014, 10:30
Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2014, 19:26
Upravo je bila prva tuèa, kao scena iz Dextera, krv po podu zidovima njima, meni...:o  Jeba¹e mamu jedan drugom, jedva ih razdvojsmo...:o ;D Na psu rana, na psu i zarasla...;D
Moraju da odrede ko jebe ovce, a ko nosi zvonce, kada to odrede tuèe vi¹e biti neæe!
Obojica su mnogo zajebani, ne znam kako da ih razdvojim kad opet poènu, polomih juèe motku o njih, ma jok... A jo¹ ovaj mali kad zagrize ne pu¹ta...:o ;D




Citat: hurricane poslato 03 Septembar, 2014, 11:23
Citat: juga poslato 03 Septembar, 2014, 10:30
Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2014, 19:26
Upravo je bila prva tuèa, kao scena iz Dextera, krv po podu zidovima njima, meni...:o  Jeba¹e mamu jedan drugom, jedva ih razdvojsmo...:o ;D Na psu rana, na psu i zarasla...;D
Moraju da odrede ko jebe ovce, a ko nosi zvonce, kada to odrede tuèe vi¹e biti neæe!


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [kralj]



@Laske

[clapp] [clapp] [clapp]

:-* [srce]

BOKYBOY

@Laki...mislim da ces morati jednog od njih da sterilises i resices stvar...a najbolje obojicu...em ce da promene ponasanje em im produzavas zivot tako...moj pas je sterilisan a drugi je zenka...Zevsa nisam jos a razmisljam se mada je miran kao bubica,skoro mi bila kerusa u teranju,pokusao je jednom da naskoci i otresla ga je o zemlju,smirio se odmah...   :-*

Lazic

Ma ne mogu... Predpostavi da smo mi bo¾ji ljubimci, pa ipak ima nesterilisanih koji nije trebalo ni da se rode na prvom mestu... Ja bre hoæu da vidim Leove potomke...:D


E da, taj Zevs je plaèipièka, aj dovedem Lea i kad nema teranje, mo¾e da ga otrese 25.356.812 puta, neæe joj vredeti, daæe mu da ga se ratosilja...;D

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 03 Septembar, 2014, 15:37
E da, taj Zevs je plaèipièka, aj dovedem Lea i kad nema teranje, mo¾e da ga otrese 25.356.812 puta, neæe joj vredeti, daæe mu da ga se ratosilja...;D

...pa povukao na gazdu verovatno...ili na gazdinog dedu...onog sa golog otoka.... [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Deda je bio super, ali nije ba¹ bio kurat, ja sam povukao sa tatine strane...;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 03 Septembar, 2014, 15:45
Deda je bio super, ali nije ba¹ bio kurat, ja sam povukao sa tatine strane...;D
o Lzicu cudo od coveka, jeste mu merili daj dimenzije :) (dedine ne tvoje)

Lazic

Koliko se seæam, ni¹ta spektakularno...;D

Lazic

Posle juèera¹njeg okr¹aja...:D




VR 46

Twist of wrist!