Glavni meni

sladak kupus sa kolenicom

Započeo Kostić, 27 Avgust, 2014, 19:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

red kupusa, red kolenica, red kupusa, red jabuka, red butkica, red kupusa... pa paradajz, i ¹ta jo¹ treba u lonac. ili èista voda, vveliki lonac, pa unutra pasulj, crveni el beli, sitan ili krupan i butka jedna, butka ddruga, butka kolko stane, pa paradajz, pa dve glavice belog luka pa kilo crnog luka i ¹ta jo¹ treba...


¹ta je bolje?

goranvojska


VR 46

Kosta,ima nas koji smo na poslu i koji smo gladni tako da ovakve teme uopste nisu zanimljive u ovakvoj situaciji!  [prebicute]
Twist of wrist!

Kostić

jebiga, ne sme èovek ni da sanja  naglas :( dobro, al u nedostatku biæe dobra i èorba od pileæih grudi. ono kad ti ogule belo meso, pojedu pa kosku oæe da bace, a ti ka¾e¹ neee! onda je baci¹ u ¹erpu uz radio beograd jer ne radi¹ pa ima¹ sve slobodno vreme za igranje, pa u nju nabaca¹ sve ¹to naðe¹ u fri¾ideru i pokuæi, zaèini¹ sa svim zaèinima koje naðe¹ i èeka¹ gladan da se to skuva. onda onako vruæe guta¹ ko plovka i preznoji¹ se, baci¹ ciski u grlo i oæuti¹ do sutra. mo¾da sutra neko ipak skuva gore navedno.

;D

Tatica

У колима немам резервне сијалице, али имам земљани лонац.









Kostić


DaChaS


juga

Citat: Tatica poslato 27 Avgust, 2014, 22:15
У колима немам резервне сијалице, али имам земљани лонац.









Pa sijalice nisu vi¹e nisu obavezne, a lonac... pa mora u neèemu da se kuva, lonac je obavezan ... za kuvanje! ;D

Boban_m

Citat: kosta66 poslato 27 Avgust, 2014, 19:49
¹ta je bolje?
Sa kiselim kupusom.                                                         

juga

Najbolja je kolenica sama ili sa ...butkicom uz hren,( mo¾e i senf), i mladi lukac, a vruæ lebac ne moram ni da pominjem ( al eto, pomenuo sam! [balavi] [balavi] [balavi]...Jebote , gladan sam ... u 01,10! [doh]

DaChaS

Jebo me pas kad sam procitao :D

juga

Kosta, jebala te tema, stavi ne¹to  u taj lonac pa zovi onda da meraèimo!!! [balavi]

Kostić

more butkice pa kuvane u paradajzu, renu i belom luku pa sa senfom. dumre¹ sreæan i sa osmehom na licu kad pojede¹ dva komada od po kile, a zalije domaæim crnim vinom il pivom. ;D

ja lonac imam, nek svako ponese pone¹to i napravimo pir, ¹to da ne

Hohštapler

...banovati osnivaèa teme a temu baciti u najdublje tame foruma... da niko nikad vi¹e ne vidi i ne pre¾ivi ovaj HOROR!!!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Tatica

Ко пати...жао ми је. Јуче опет један укрчкан на тајној локацији у рејону Старог Влаха.



juga

Stvarno nema smisla,to nije fer prema kolegama sa foruma

DaChaS

I ne napisa gde ima da se gupi takav dobar cup

goranvojska



ovde prave najbolje cupove.a i prodaju.

Tatica

Citat: DaChaS poslato 29 Avgust, 2014, 02:28
I ne napisa gde ima da se gupi takav dobar cup

Купљен пре 15-так година у продавници музеја ''Старо село'' у Сирогојну. Иначе потиче из села Злакуса код Пожеге. Прави се од посебне мешавине глине и млевеног камена. Као нов се изнутра импрегнира ''на вруће'' смешом уља и финог кукурузног брашна и онда је вечит. Споља се не пере, а изнутра само топлом водом. Може да се ложи одоздо или са стране, свеједно, јер се греје равномерно целом површином. Најлепше је што када се скине са ватре крчка ''на леру'' још десетак минута:



goranvojska