Glavni meni

Moto skup MC CRUISERa (29,30,31)

Započeo Balsa Wrx, 27 Avgust, 2014, 03:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Ne znam tacno dali je ovo mjesto adekvatno za ovo ali ako nije neka ga admini premjeste gdje mu je mjesto..
Evo ovako nas moto klub organizuje skup datuma navedenom u naslovu  ..30og avgusta nas moto susret ce obiljeziti jos jedan mnogo bitan a ujedno i lijep dogadjaj. Pocastvovani smo sto su nasa tri prijatelja odlucili da stanu na "ludi kamen" bas na nasem susretu,,, Jedan od njih trojice je i nas clan Lazar Vrankovic sa svojom Lidijom , Slavo Petrone (MC Indpenedt) sa Natasom Petkovic (MK Cruisers Beograd), Dino Arsovic PAUK (MK Black drivers) sa Marinom (MK Black drivers). Eo takodje i slike  kad sto dje kako  itd...





Evo slike lokacije dje ce se moto skup odrzati naravno ovo su slike dok je jos sve ne sredjeno ali radovi su u toku he he he :










Takodje evo ga nas raspored desavanja na skupu:




I evo malo proslogodisnje atmosfere:





D O B R O D O S L I

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Balsa Wrx

Evo pomalo se sredjuje ,lijepe se flajeri po gradu vec imamo oko 120 130 bajkera doduse kamp jos nije otvoren bice tek od danas navece a otvaranje je zvanicno sutra..Sad jos da se unese pice da mi kicma otpadne I to bi bilo  tO HAHAAH... :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

pile

Bilo odlicno. (Ako je neko nsao sony z1 nek se javi  samo da mi posalje slike na mail a telefon nek ga u zdravlje sluzi)

Balsa Wrx

Ako vidim sto javljam ma da smo sve zivo pretresli i mom drugu nesto hard disk mn neki kreten gurnuo motor jer sam ga ostavio na ulaz a dje cu kad radim na ulaz jbm ga :o Eto al sve u svemu bilo je fino bilo je poprilicno motora i tako :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.