Glavni meni

Citroen C5 HDI 66KW

Započeo ts.marko, 24 Avgust, 2014, 22:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ts.marko

Elem, nisam nista prodao od motora vec 4 meseca, a zivot kosta, tako da je na red dosao i moj verni drug. U prevodu nemam ni dinara.
U pitanju je C5.
HDI od 66kw, bez plivajuceg zamajca.
Odrzavanje smesno jeftino. Ja sam jedini vlasnik u ovoj nasoj bednoj drzavi. Servisiran kad treba. Presao 204000km (al stvarno). Registrovan do marta 2015.g.
Da se zameni ne treba NISTA. Sedi, i vozi, uz sipanje nafte, naravno. Ko me poznaje, zna kakav sam kreten sto se odrzavanja tice.
Oprema

6 jastucica
klima
senzori za kisu
sva 4 el. podizaca
komande za radio na volanu
el. retrovizori
Malo li je?
Cena je 2699.- jevreja.
Na placevima verovatno ima jeftinijih, ali svaki ceka servisiranje. Ovde bar imate koga da pljujete ako nije dobar auto.
A, sada, slike





















Darko

di di ... kakav autobus !!! gde si io kad sam jurio karavana kao bolestan ?! koje je godiste ?

ts.marko


bigbad86

Najvise sam hvale od svog servisera upravo cuo za ovaj najslabiji od 60ak Kw bez plivajuceg zamajca.

Brrka

Moj ima 81kw i isto nema plivajuci zamajac. Inace odlican auto!

ranko

Citat: Brrka poslato 31 Avgust, 2014, 17:27
Moj ima 81kw i isto nema plivajuci zamajac. Inace odlican auto!

brrko kako to ? jel naknadno skinut ili ?

nesto mi se ne cini da je postojala verzija od 81kw bez plivajuceg ? koje godiste ?


jel svi C5 imaju bombe ? kako ide odrzavanje ?

Brrka

Nema bombe onaj noviji model koji se pravi od 2007 ili od 2008, on ima obicno ogibljenje.

A sto se tice plivajuceg zamajca, stvarno nemam pojma, glavno majstor kaze da ga nema.

*zeka*

Mislim i da ovi noviji imaju hidro vesanje uz pojedine pakete opreme.

Lazic

Znajuæi vlasnika 5 godina, mogu reæi ko ovo kupi ima da skaèe od sreæe i da se ¹utira u dupe...;D :-*

ts.marko

Hvala imenjaèe.  :-*

Inaèe, svi sa 81kw imaju zamajac. Verovatno je skinut i stavljena klasièna korpa i lamela.
Poslednji model ima Hidraktiv 3 , mo¾e da se dobije i sa standardnim ve¹anje(ali po meni veæ nije veliki Citroen)

stefanalcatraz

Ovaj 2.0 Hdi od 66kw je motor za svaku preporuku

bigbad86

Evo ovako da pitam javno da ne bi ispalo kao da pokusavam nesto da mutim. Drugaru treba  bas neki ovakav auto, malo veca limuzina ili karavan. Bili smo danas po placevima i stvarno za ove pare ovakav auto nema da se kupi. Nasli smo neki Scenic 1.6 za 2700 ali nije neko zavidno stanje.  Pitanje bi glasilo da li bi dao auto na odlozeno placanje? Decko ima stalan posao vec skoro 5 godina i redovnu platu kao programer. Dao bi 1000e u kesu, tako nesto, a ostalo na 6 mesecnih rata. Posto je vec registrovan na tebe ne bi morao da ga prevodis na njega do isplate novca. Vrv moze i nesto da se potpise o dugu, mislim da se to lako resava. Ako ne zelis da diskutujes o tome ovde, moze i na PP a ako ti nesto tako iole odgovara dosli bi zajedno motorima da pogledamo automobil. Ako imas i neku mogucnost da ti on kroz kredit neke banke isplati auto moze i to, kreditno je sposoban.

Lazic


bigbad86

Moguce. Idem sa drugarom sutra po jos nekim placevima da pogledamo sta sve ima za koje pare a u Nedelju vrv da se provozamo do Marka motorima.