Glavni meni

poklanjam plastike za kawasaki zxr 750 r

Započeo ness, 22 Avgust, 2014, 22:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ness

poklanjam plastike za kawasaki zxr 750 imam 2 maske koje su polomljene jedna je sa jednim usisom sa leve valjda strane a druga je ona sto ima dva usisa odozgo sa onim crevima  imam stranice koje su izgrebane i rep koji je ok sad za stranice ne mogu da garantujem da nisu polomljene negde ali kome treba i ko nema nikakve i ove su dobre za zadnji rep znam da je u fabrickim bojama i da nije polomljen ako nekom treba neka mi se javi na 062307456 licno preuzimanje u jaincima ne mugu da se smaram da saljem postom

Havarisan


ness

Citat: Havarisan poslato 22 Avgust, 2014, 22:52
daj slike
nemam trenutno sad sutra cu da slikam pa cu da postavim ali neko ko ima taj motor ili ko se bavi varenjem plastika sigurno ce da mu odgovara bar nesto od toga

ЯЭВОЛУТИОН

mena zanima rep sa suvozacevim sedistem....ako moze u zelenobelo plavoj kombinaciji lol
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ness

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2014, 23:13
mena zanima rep sa suvozacevim sedistem....ako moze u zelenobelo plavoj kombinaciji lol
ja mislim da su te boje a sediste ne mogu da poklonim nije moje i nije kod mene ako ti trba sediste mogu da ti dam broj telefona a po maske rep i stranice mozes da dodjes i sad ako hoces

ness

dajem sve u kompletu da ih negledam vise ako ti ostatak netreba ti ga daj nekom baci radi sta hoces . . .

ness


ness


ness


ness