Glavni meni

Prodajem seme micelijum pecurki gljiva, 1000 din pakovanje sa stampanim uputstvo

Započeo benson, 22 Avgust, 2014, 12:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

benson

Prodajem seme jestivih gljiva, sa stampanim uputstvom za uzgoj.
Micelijum; Bukovace, Sampinjona, Sitake, Rejsi, Majtake, Sumsko pile, Lisicarke, Vrganja ... 1000 dinara.
Dostava postom, placate pri preuzimanju posiljke.
Gljive se mogu uzgajati na otvorenom - napolju; basti, vocnjaku, sumi ... i u zatvorenom ; podrumu, supi, plasteniku, ili nekom drugom raspolozivom objektu .
Uzgajaju se na drvenim trupcima, oblicama, panjevima, piljevini, slami i drugim seluloznim materijama.
064/0754977
[email protected]



clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Druze, jel imas ti onih... Znas... Veselih da ih nazovem... :D Pusti ti ove jestive dok se ja ne rvem sa svemir zekom...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

TEEfqd


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

TEEfqd

psilocibin (svemir zeka)gljive su manje neurotoksicne od aspirina, treba ti oko 17kg suvih da pojedes da bi umro. sto gotovo da nije moguce. ako neko ima neko pitanje vezano za njih ili neke gljive generalno slobodno nek postavi
amantia je jebena i smrtno otrovna

Darko


eclipse4


aco.paun

Drugar, ne¹to mislim da si se zajebao oko vrganja i lisièarki. Nemoguæe ih je proizvesti u kuænoj radinosti. Da to mo¾e ti bi sad bio milioner.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx


apu

mislim, verovatno da je neka ¹ala u pitanju.. sve gljive sa gornje slike su otrovne (mo¾da neke ne izazivaju smrt ali ozbiljno trovanje da).

pritom, za bukovaèu, znam 1000% da ako hoæe¹ da je seje¹ zbog para NE MO®E BILO GDE I BILO KAKO i jako je osetljiva na parazite i mikroorganizme. to da æe da je gajji¹ napolju... zaboravi... ;)
ako hoæe¹ da se zajebava¹ sa tim da ima¹ da ubaci¹ ne¹to u ruèak, onda mo¾da pa ako ti uspe ok, ako ne ko ga jebe, probali smo :D

TEEfqd

Citat: apu poslato 27 Avgust, 2014, 16:58
mislim, verovatno da je neka ¹ala u pitanju.. sve gljive sa gornje slike su otrovne (mo¾da neke ne izazivaju smrt ali ozbiljno trovanje da).


tek sam sad otvorio sliku ahahhaahah jbt kakav marketing vodi lik : D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a