Glavni meni

Baby sm Yamaha WR125X

Započeo Balsa Wrx, 20 Avgust, 2014, 19:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Ovaj motorin sam kupio nov 2014god model je 2013,Ove  slike su kad sam tek kupio motor al sto je tu je,yamahica se vozi odlicno leze u krivine lijepo jako je velika za svoju kubikazu i ide jako lijepo,nakon par mjeseci na nju sam stavio sc project izduv,handguardove,kn filter vazduha,xenon,harris rucke,led stop i milijardu drugih gluposti sto da vam kazem patim od detalja..Kad budem imo neki krsten tel slikacu pa ce te vidjet..Ja sam prezadovoljan sa njim bio sam iz hn do zlatibora trebinja tirane svuda po cg obiso po bosne sve u svemu 10 000km u 3 mjeseca..Mana mu je sto nije komotan al to mn sa 16 god i nije previse bitno pravo da vam kazem heheheh :D.To je to sto vam mogu rec o motoru slike sadasnjeg izgleda cu postavit cim uzmem neki tel sa kolko tolko solidnom kamericom..Pozz







- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

castor

Evo tebi pljus od mene. Lijepo si se potrudio da napi¹e¹ sva¹ta ne¹to, a i za onih 10k km za tri mjeseca… ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Balsa Wrx

Bice jos pisanja nije ovo nista samo pomalo da se uhodam jos sam nov na forumu pa ne znam kako I sta :D pozz
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx

Da malo podignem temu evo sad motor ima 15 000 :D
za ravno 30 dana :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Andreja

Lepo motorèe i odlièna kilometra¾a, svaka èas' :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

yamaha je to ima 100hiljada da obrne i onda ga prodajem sa 0000km   :P  [rofl].Doduse sad je malo drugaciji zbog izduva kraceg karbonskog,malog stopa sad sam uradio  u karbon vizir sa florescentnom folijom i trakic plave itd itd..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx






Evo po koja slika finalnog produkta,fali jos  nekoliko sitnica na njega ali boze moj bice :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

idanijel

Lep [thumb_up]    dobar auspuh ako je SC project ?

Balsa Wrx

Jeste sc project original homologirani :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.