Glavni meni

Pao policajac sa motora na Miseluku u NS

Započeo K_A_W_A, 20 Avgust, 2014, 11:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan

Citat: Conti-Moto poslato 22 Avgust, 2014, 00:15
Juce sam cuo i zasto je pao Djuka ...
Dok je stajao na Miseluku pitao je momke ("poznate redakciji") kako da prebaci motor u neki drugi mod, oni nisu hteli da mu pokazu, jer "ne znaju".
Aprilia Mana koju pomenuti vozi ima tri moda, Rain, Touring i Sport. Nekako je Djuka uspeo da prebaci sa Rain na Sport mod ...  :o
... i hteo da krene za deckom na 1000-ci ...
Dodao je gas, motor je iznenada skocio na zadnji tocak, Djuka je levu nogu sklonio u stranu da odrzi ravnotezu i ... ostalo je na slikama.


to je Shiver

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2014, 00:01
o.k.....da se slaninar ne preziva Djukic...kojim slucajem...
Kod mene u radnju dolaze policajci da im odrzavam skutere imotore....uglavnom se ne ponasaju kao serifi....
Inace svaki grad ima svog FIJOKU (lokalni saobracajac na motoru sa kojim ratujem trideset godina...izbacena donja vilica je uzrok nadimka)...inace je mitolog ..pa jedini problem imas sto ras da nosas po koju crvenu...ordinira od ibarske magistale do auto pijace...njegov rejom....i voli da se zavlaci po ulicicama.....diskretnije okruzenje.
prosirio je rejon...do arhangela  :)

tokio

Citat: Conti-Moto poslato 22 Avgust, 2014, 00:15
Juce sam cuo i zasto je pao Djuka ...
Dok je stajao na Miseluku pitao je momke ("poznate redakciji") kako da prebaci motor u neki drugi mod, oni nisu hteli da mu pokazu, jer "ne znaju".
Aprilia Mana koju pomenuti vozi ima tri moda, Rain, Touring i Sport. Nekako je Djuka uspeo da prebaci sa Rain na Sport mod ...  :o
... i hteo da krene za deckom na 1000-ci ...
Dodao je gas, motor je iznenada skocio na zadnji tocak, Djuka je levu nogu sklonio u stranu da odrzi ravnotezu i ... ostalo je na slikama.
Znaèi ipak je kvar... kad mu nisu lepo napisali ne diraj crveno dugme... :D

penzos

O uzroku da ne prièamo! Ali probao sam Shivera pro¹le godine, stariji gospodin dobio od sina, ¾alio se da je "obièno sra.... koje nikako ne ide i da se mnogo razoèarao". Vozio u servis, rekli mu da je sve OK. Pitam ga dali je menjao modove a on ???? Stara garda! Probam, R mod, a ono   [dunce] .... Ali u S  :o dva cilindra, pun obrtni i snaga na tom ramu. Kada je èièa spizdio na zadnjaka i do¹ao sa kezom ;D. A veæ je hteo da ga prodaje.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2014, 00:01
o.k.....da se slaninar ne preziva Djukic...kojim slucajem...

Onda ne bi bilo potrebe da se branim  - moja reputacija je takva da ¹ta god uradio mogu samo da je popravim.   [cheers]

Ðuka jeste... specifièan. Ima puno gorih... i puno boljih. To ¹to mi takvi kakvi smo oèekujemo da policija bude kao u engleskoj... jebiga. Prièao sam sa èovekom koji je dosta toga pro¹ao, sad je neki komandir. Ka¾e da je kod nas sistem da svi rade sve. Pa posle rastavljanja tuèe u kafani gde neko vadi pi¹tolj na tebe, treba da bude¹ smiren i legitimi¹e¹ nadrkanog napaljenog klinca. To je jako te¹ko iz noæi u noæ, iz dana u dan. Znam devojku koja je godinama radila kao saobraæajka. Po¹tena je. Stavio bih ruku u vatru za nju da nije uzela pare nikad. Ka¾e da te niko ne ¹titi - jebu ti mater, vreðaju i  ne mo¾e¹ im ni¹ta - na¹a dr¾ava ne ¹titi po¹tene policajce ni¹ta vi¹e nego graðane. Onda je jako te¹ko ostati cool i kulturan. Ona je jedva èekala da se skloni sa ulice. Tako da svaka prièa ima vi¹e strana. Ja kad naiðem na besnog, nadrkanog policajca, uvek pomislim da ga je ne¹to pre toga moralo nadrkati i samo spustim loptu. Nikad mi se nije desilo da nastave da se izdrkavaju, uvek su spu¹tali loptu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Conti-Moto

Citat: Havarisan poslato 22 Avgust, 2014, 09:12
Citat: Conti-Moto poslato 22 Avgust, 2014, 00:15
Juce sam cuo i zasto je pao Djuka ...
Dok je stajao na Miseluku pitao je momke ("poznate redakciji") kako da prebaci motor u neki drugi mod, oni nisu hteli da mu pokazu, jer "ne znaju".
Aprilia Mana koju pomenuti vozi ima tri moda, Rain, Touring i Sport. Nekako je Djuka uspeo da prebaci sa Rain na Sport mod ...  :o
... i hteo da krene za deckom na 1000-ci ...
Dodao je gas, motor je iznenada skocio na zadnji tocak, Djuka je levu nogu sklonio u stranu da odrzi ravnotezu i ... ostalo je na slikama.


to je Shiver

Moja greska, Shiver je ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

BOKYBOY

Citat: MIGE poslato 22 Avgust, 2014, 09:26
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2014, 00:01
o.k.....da se slaninar ne preziva Djukic...kojim slucajem...
Kod mene u radnju dolaze policajci da im odrzavam skutere imotore....uglavnom se ne ponasaju kao serifi....
Inace svaki grad ima svog FIJOKU (lokalni saobracajac na motoru sa kojim ratujem trideset godina...izbacena donja vilica je uzrok nadimka)...inace je mitolog ..pa jedini problem imas sto ras da nosas po koju crvenu...ordinira od ibarske magistale do auto pijace...njegov rejom....i voli da se zavlaci po ulicicama.....diskretnije okruzenje.
prosirio je rejon...do arhangela  :)

...hahaha...istina,bio dole sa nama pre neki dan... ;D

Plazma Keks

Citat: Slaninar poslato 22 Avgust, 2014, 10:30
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2014, 00:01
o.k.....da se slaninar ne preziva Djukic...kojim slucajem...

Onda ne bi bilo potrebe da se branim  - moja reputacija je takva da ¹ta god uradio mogu samo da je popravim.   [cheers]

Ðuka jeste... specifièan. Ima puno gorih... i puno boljih. To ¹to mi takvi kakvi smo oèekujemo da policija bude kao u engleskoj... jebiga. Prièao sam sa èovekom koji je dosta toga pro¹ao, sad je neki komandir. Ka¾e da je kod nas sistem da svi rade sve. Pa posle rastavljanja tuèe u kafani gde neko vadi pi¹tolj na tebe, treba da bude¹ smiren i legitimi¹e¹ nadrkanog napaljenog klinca. To je jako te¹ko iz noæi u noæ, iz dana u dan. Znam devojku koja je godinama radila kao saobraæajka. Po¹tena je. Stavio bih ruku u vatru za nju da nije uzela pare nikad. Ka¾e da te niko ne ¹titi - jebu ti mater, vreðaju i  ne mo¾e¹ im ni¹ta - na¹a dr¾ava ne ¹titi po¹tene policajce ni¹ta vi¹e nego graðane. Onda je jako te¹ko ostati cool i kulturan. Ona je jedva èekala da se skloni sa ulice. Tako da svaka prièa ima vi¹e strana. Ja kad naiðem na besnog, nadrkanog policajca, uvek pomislim da ga je ne¹to pre toga moralo nadrkati i samo spustim loptu. Nikad mi se nije desilo da nastave da se izdrkavaju, uvek su spu¹tali loptu.
da, ali on ako ga je neko nadrkao, ne treba da drka po tebi, neka svoje frustracije istrese recimo, u teretani, a ne ko seljober da se izdrkava na nizim ispod sebe jer ima uniformu

Darko

Ma sta ako je u uniformi...vokabularno bih ga osasavio...jednom me zaustavi pandur i razgovor je tekao ovako...

On me zaustavlja,stajem
On:vozacku i saobracajnu
Ja:dobar dan(nista ne radim)
On:vozacku
Ja:dobar dan (i dalje nista ne radim)
On:gospodine ,vozacku
Ja:dobar dan....

Posle 5 min je ukapirao da treba da kaze dobar dan...

Slepac...

mali_zmaj

aaaa dobar dan..¹to ne velite gospon!!!  ;)
jin-jang

Hohštapler

...ja za dotiènog èuo jo¹ davno sa vi¹e izvora...
Niko ni¹ta lepo...
I cimera i mene jedan te isti veæ par puta terao sa Mi¹eluka, i to poprilièno strogim i bezobraznim tonom, ko da je njegov, ali nas nije ni slikao ni legitimisao...
mo¾e biti da je gore pomenuti...

U svakom sluèaju, nikome ne ¾elim zlo pa ni njemu... a karma je zajebana stvar.

ps.
Danas sam èuo od iskusnog kolege bajkera (takoðe policajac ali ne saobraæajac) da se u njihovom preduzeæu prièa da su veæ par komada tih aprilija propi¹ale ulje same od sebe u sred vo¾nje... da nije mo¾da...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 23 Avgust, 2014, 23:20
...ja za dotiènog èuo jo¹ davno sa vi¹e izvora...
Niko ni¹ta lepo...
I cimera i mene jedan te isti veæ par puta terao sa Mi¹eluka, i to poprilièno strogim i bezobraznim tonom, ko da je njegov, ali nas nije ni slikao ni legitimisao...
mo¾e biti da je gore pomenuti...

U svakom sluèaju, nikome ne ¾elim zlo pa ni njemu... a karma je zajebana stvar.

ps.
Danas sam èuo od iskusnog kolege bajkera (takoðe policajac ali ne saobraæajac) da se u njihovom preduzeæu prièa da su veæ par komada tih aprilija propi¹ale ulje same od sebe u sred vo¾nje... da nije mo¾da...

ovo za ulje vazi samo ako se sipa vise ulja nego sto treba....imao sam razne probleme sa shiverom i manom ali pisanje ulje ne...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Hattrick poslato 21 Avgust, 2014, 14:55
Citat: Conti-Moto poslato 21 Avgust, 2014, 13:55
Prosle godine me je zaustavljao ispred Elektro Vojvodine, ja sam naravno stao.
Dosao je besan do mene i vikao zasto sam stao, kupio je od svojih para video kameru i hteo je da snimi kako mu bezim
pa da taj snimak upotrebi na sudu.  [ludak]

Pa naravno da je ljut kad si mu sjebao koncept   [rofl] [rofl] [rofl]
Citat: K0le poslato 21 Avgust, 2014, 17:25
Dok je radio u Beoèinu kru¾ila je po¹alica ''imajte na umu Ðukiæ je na drumu'', kasnije se ta ista preselila za NS.
LM, par puta smo se susretali,  nije bio ne¹to preterano bezobrazan ali daleko od toga da je bio fin i normalan. Ima dosta prièa ima vezanih za njega, meni nejinteresantnije su dve, jedna kad je dobio po P od jednog popa (ne bih da imenujem) jer ga je masirao svaki dan pa popu prekipelo, kinuo mantiju i.. jel. A druga kad je roðenoj majci striktno naredio da nikome ne otvara vrata, pa se sklonio, iskoèio kroz prozor, do¹ao na vrata i kad mu je otvorila on je zvizne i ''jesam ti rekao da NIKOME ne otvara¹''  [ludak]  [rofl]
Citat: kosta66 poslato 21 Avgust, 2014, 22:11
pop koji juri motorom prebije pandura koji lema kevu. kakva je ova srbija brate, ledilo ;D
Citat: Darko poslato 22 Avgust, 2014, 01:03
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2014, 00:01
o.k.....da se slaninar ne preziva Djukic...kojim slucajem...
Kod mene u radnju dolaze policajci da im odrzavam skutere imotore....uglavnom se ne ponasaju kao serifi....
Inace svaki grad ima svog FIJOKU (lokalni saobracajac na motoru sa kojim ratujem trideset godina...izbacena donja vilica je uzrok nadimka)...inace je mitolog ..pa jedini problem imas sto ras da nosas po koju crvenu...ordinira od ibarske magistale do auto pijace...njegov rejom....i voli da se zavlaci po ulicicama.....diskretnije okruzenje.

jel to onaj batica sto jedva skine kacigu kolika mu je glava , na BMW-u ???

ako je to taj , jednom sam se nasalio sa njim dok je pokusavao da skine kacigu , u fazonu , "hoces da ti pomognem ?"  ...baja se naljutio zesce , i hteo je da me kazni ali nije imao za sta.... vrlo negativan decko


JEBOTE.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

zabole me stomak od smeha... ;D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


DebeliZmaj

Citat: Slaninar poslato 20 Avgust, 2014, 12:22
komentarisati dok ne krene¹ sam raditi taj posao 4-5 godina. Daleko od toga da imam pozitivno mi¹ljenje o na¹im dr¾avnim slu¾bama - svim zajedno.

dok ga neko ne odradi stanglom
u glavu i polije benzinom sve zajedno
sa motorom i napravi kvalitetan
klip kako isti sagoreva....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Slaninar, je l' si ti u proslom zivotu bio policajac? ;D

mareskin

Citat: Milos96 poslato 30 Maj, 2016, 14:54
Slaninar, je l' si ti u proslom zivotu bio policajac? ;D

Nije, ali u ovom jeste  [panic] [flashing] [policaja]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Jeri sam vam ja pricao kako nikad nisam presao preko ogranicenja? [rofl]