Glavni meni

О пословноси ''Бајкер хауса'' и ''Геваре''...

Započeo Tatica, 09 Avgust, 2014, 14:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alekre

Ja sam ispustio Bardahl na 2500km... Lose se pokazao po rad menjaca.

Od tada samo Silkolene.

makinjo


ЯЭВОЛУТИОН

jeste li primetili da ne postoji ulje 12,5w47,3  ono se uklapa u 15w50 i naravno da ima neke razlike u menjacu i pri osecaju na kvacilu...ne pravit o neku stetu na menjacu ali kad covek navikne na jedno onda mu je tvrd menjac ako je ulje nijansku gusce ili ako je redje onda bude bucniji menjac....
Nemate vi da kupite vise ulje na trzistu da ne zadovoljave standard za regularne motore....ne racunam motore iz hi end produkcije iz zadnjih godina...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

... prvo sam bio paæenik i pazio ¹ta sipam tj tih godina  90tih je hit bio Castrol ... onda smo navatali majstora  kako nam sipa Galax u motore i vid èuda radili su.... posle sam ostao bez motora i nakon pauze pa do danas koristim moto ulje gradacije koja pi¹e u uputstvu i to je to, sipao sam i silkolene, bel rey, castrol, mol i procycle... nisam terao trke i svi motori mi nisu tro¹ili ulje i menjaèi su manje vi¹e isto radili.....

castor

Citat: Laziæ poslato 03 Januar, 2016, 15:56
Citat: castor poslato 03 Januar, 2016, 12:26

Sa FZ6 pre¹ao oko 25k km, sa Zekom evo 39600.

Jebote, a kad smo se upoznali, ni ti ni ja nismo razmi¹ljali o motorima... ;D :-*

Pa Laki, kako ko. Ja sam cijeli ¾ivot èekao da guzicu posjednem na sic na dva toèka sa motorom. To mi je bio san...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Ma i ja, samo sam retko glasno razmi¹ljao... U stvari, retko razmi¹ljao... ;D

sasa ns 1

bitnije od viskoziteta je kriva viskoziteta,kako ono ide od recimo 10w na minusu pa do 50 na 100 stpeni,tako da dva ulja u kantici recimo motul i ipon iste gradacije na  kuhinjskom stolu na 25 stepeni nemoraju da budu u tom trenutku iste gradacije, a recimo na 10 stepeni mogu,e sad je nakbitnije da ulje sto duze ostane te gradacije sto pise na kantici tokom rada,tu ful sint sisa jako sve ostale a zavisi i od proivodjaca pa  neke ozbiljne sveske firme  pokazuju velike slabosti u odnosu na one top top,-narodski receno razbio ulje i to posle recimo 1000 milja ulje umesto 10-50 bude 7-34


Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.



Lazic


Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2016, 18:36
Ispao si glup, ¹ta se sad buni¹... ;D
nije bio glup vec neobavesten....sad je naucio lekciju...dobro, malo smo ga prcali, ali mlad je on.....sad sigurno zna sta je kopresija...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11