Glavni meni

О пословноси ''Бајкер хауса'' и ''Геваре''...

Započeo Tatica, 09 Avgust, 2014, 14:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tatica

Пре пар дана назовем обе продавнице, питам да ли имају филтер ваздуха за мој мотор. Имају обе, цене врло сличне. Јутрос решим да га заменим пре планиране дводневне вожње, и око пола једанаест одем до ''Бајкер-хауса'' у Тошином бунару, јер су ми близу. Радња затворена, без икаквог обавештења о радном времену или евентуалном колективном годишњем одмору. На позиве два мобилна броја истакнута на фирми - не одговара нико. Људи изгледа мисле да је субота пре подне, у августу, мртва сезона за моторе и њихово одржавање. Одатле позовем ''Гевару'' у Озренској улици, питам за део по типу и годишту, одговоре ми: ''да, имамо, дођите, радимо до 15 часова''. Одем на Душановац, да би ми у продавници рекли да имају тај филтер на стању, у компјутеру, али немају ФИЗИЧКИ у продавници. Ако ми нешто значи, имају га у КАЋУ. На одласку сам им рекао све, осим најважнију реч коју продавац може да чује од купца - ''довиђења''.

Hurricane

...za guevaru znamo svi dobro koliko je poslovna, ali sam i za Biker house èuo par prijava o neozbiljnosti u radu...


ko ih jebe, uze¹ gumicu i obri¹e¹...


stilgar

biker house radi od 11 pre podne radnim danom a neznam za subotu, trebo si da zoves i motoland.

Hurricane

...eto ludila..

Kakvo je to radno vreme radnim danom od 11h???


Darko

Citat: Tatica poslato 09 Avgust, 2014, 14:54
рекли да имају тај филтер на стању, у компјутеру, али немају ФИЗИЧКИ у продавници.

ej ,ali majke mi moje , ako ne bih napravio takav cirkus u radnji da bi zapamtili to za ceo zivot...

pa ovo je najbezobraznije vredjanje necije inteligencije...zamisli ...

jebo bi im sve po spisku tamo...ako ga ne bi stvorlili za pola sata evo gde sam...

jebo te , koliko sam se iznervirao samo dok sam citao , zamisli da sam bio u tvojoj kozi... auuu , neverovatno....

more mame im ga , uzeli bi ga iz kompjutera pa bi zamenili ....

di-di , koliko sam se iznewrvirao

Hurricane

...ma jok, samo ih obri¹e¹, isprièa¹ ovako ljudima da se ne zajebu i to je to..

svi smo imali ovakve situacije, seæa¹ se onda kad si se iscimao za onu gumu ¹to su je imali a nisu je imali...  [veryangry]

Darko

Citat: hurricane poslato 09 Avgust, 2014, 15:41
...ma jok, samo ih obri¹e¹, isprièa¹ ovako ljudima da se ne zajebu i to je to..

svi smo imali ovakve situacije, seæa¹ se onda kad si se iscimao za onu gumu ¹to su je imali a nisu je imali...  [veryangry]

aaa ne ne ...moras bar da im naglasis da nisi glup... tad za tu gumu je lik rekao da ima , pa je kad sam dosao rekao da nema , pa je ipak stvorio za pola sata...pa ne moze batice da se igra sa mojim mozgom neki debilcic tamo

Tatica

Нису достојни нечијег додатног нервирања, довољно је што сам изгубио време. Наравно, убудуће од мене нити од људи који ме питају за препоруку неће добити ни кинте. Иначе, мамлази из ''Геваре'' осим пословно-моралне катастрофе, нису прекршили неки конкретан пропис.

Али зато ''Бајкер-хаус'' по Закону о трговини може да попије казну од 100.000 до МИЛИОН динџи, за неистицање радног времена:








Darko

posalji im te tri slike na mail , i posalji mu prijavu otkucanu u wordu , i kazi mu onako dikretno da ti trebaju delovi za veliki ,najveci servis na motoru ... hahahah

Bugi

Meni je sve bilo jasno o poslovanju radnji po Bgdu a verovatno i sirom Srbije kad sam isto tako otisao u radnju za komp delove s namerom da kupim ram memoriju i oni mi kazu nemamo u radnji u magacinu je pa da svratim po podne . Ja ga gledam dal me zajebava il je ozbiljan , nema govance koje je velicine 5kvadratnih cm , okrenem se i odem . Od tad kad kazu za bilo sta da imaju , 3 puta pitam imaju li u radnji . Vecina slepci nemaju robe za 2000 din nego kad neko dodje onda odu kod uvoznika i uzimaju robu

*zeka*

i ja jednom zvao za filter i posle skoro dva meseca dobio odgovor da su mi nabavili filter, ja
samo reko jos malo da ga sacuvaju pa ce mi trebati za sledecu zamenu.Poslovnost na nivou.

Tatica

Citat: Darko poslato 09 Avgust, 2014, 16:04
posalji im te tri slike na mail , i posalji mu prijavu otkucanu u wordu , i kazi mu onako dikretno da ti trebaju delovi za veliki ,najveci servis na motoru ... hahahah
То што ја не могу да купим њихов усрани филтер, не значи да они могу да купе мене!

Darko

Pa to i nije zbog tebe , nego zbog njih...kako najbolje da naucis slepca nego po dzepu...

mareskin


E sad zamislite da pozovete negde iz unutra¹njosti, prevalite toliki put i neko vam ka¾e nemamo na stanju nego u kompjuteru :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Citat: mareskin poslato 09 Avgust, 2014, 17:23

E sad zamislite da pozovete negde iz unutra¹njosti, prevalite toliki put i neko vam ka¾e nemamo na stanju nego u kompjuteru :D



odneo bih kompjuter
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 09 Avgust, 2014, 17:27
Citat: mareskin poslato 09 Avgust, 2014, 17:23

E sad zamislite da pozovete negde iz unutrašnjosti, prevalite toliki put i neko vam kaže nemamo na stanju nego u kompjuteru :D



odneo bih kompjuter

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [kralj]

Posle doneseš kod mene u servis da izvadim deo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

grber

Ako ti je lakse i meni se jednom desilo da sam zapucao do "Bajker hausa" a tamo sve zatvoreno... nazovem na mobilni, a lik kao "pa jeste na sajtu pise radno vreme od 10h, al posto nije sezona bicu od 12h"... hvala, dovidjenja...  [nono]

Sa Guevarom za sada uglavnom imam OK iskustva... jednom su doduse zaboravili da sam im porucio lanac, pa sam morao ponovo da ih zovem, al dobro...

misa-pei

Ne znam kako vi, ali ja sam uvek bio vise nego zadovoljan i sa Miletom (Biker house), i sa Guevarom (Sonsi). Pozovem, trazim sta mi treba, ispricam se sa ljudima, pitam kad da dodjem i nikada, ali nikada za sve godine koliko postoje te prodavnice nisam otisao nezadovoljan.

Nemojte da se ljutite, ali mislim da ste malo previse razmazeni. Niste narucivali gume preko tetke ortaka necijeg suraka iz Nemacke. Moto delovi ne mogu da se porede sa drugomrobom. Ja sam presrecan sto mozemo na ovako malom trzistu da nadjemo, makar preko i porudzbina, nabavimo delove za nasa vozila.
Država je najveći neprijatelj naroda

Tatica

Citat: misa-pei poslato 09 Avgust, 2014, 19:48
Ne znam kako vi, ali ja sam uvek bio vise nego zadovoljan i sa Miletom (Biker house), i sa Guevarom (Sonsi). Pozovem, trazim sta mi treba, ispricam se sa ljudima, pitam kad da dodjem i nikada, ali nikada za sve godine koliko postoje te prodavnice nisam otisao nezadovoljan.

Nemojte da se ljutite, ali mislim da ste malo previse razmazeni. Niste narucivali gume preko tetke ortaka necijeg suraka iz Nemacke. Moto delovi ne mogu da se porede sa drugomrobom. Ja sam presrecan sto mozemo na ovako malom trzistu da nadjemo, makar preko i porudzbina, nabavimo delove za nasa vozila.


Нисмо размажени, само желимо да за наше новце добијемо услугу која се подразумева и у Минхену и у Бангладешу. Када купујем гуме, одем у Мађарску и купим најсвежије и најјевтиније у Европи, сам бирам и увек завршим посао. Али нисам веровао да у Београду у две развикане радње нећу моћи да купим пишљиви филтер.

За ове вајне фирме која сам прозвао износећи врло конкретне примере ''пословности'', један Секула кога никад нисмо видели а од њега купили вагоне робе је светски трговински центар

Slaninar

Prvi post je OK - podelio si iskustvo, pa da znamo. To je super stvar, tome forum izmeðu ostalog slu¾i. Ovo dalje je nepotrebno i ne ba¹ lepo pljuvanje - posebno ¹to ljudi ne mogu da se brane.   Bez ljutnje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen