Glavni meni

DID lanci

Započeo jura, 04 Avgust, 2014, 20:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jura

Mozete li mi preporuciti neku radnju kod nas koja ima dobru ponudu DID kompleta, lanci i lancanici ,za KLX 650  ,da li se spojnica kupuje kao poseban deo posto ne bih nitovao lanac pri zameni.Hvala unapred .

BOKYBOY

 [watching] ...pratim...i mene zanima isto...

zVuk

Citat: BOKYBOY poslato 04 Avgust, 2014, 20:11
[watching] ...pratim...i mene zanima isto...

sta ce tebi lanac i lancanici za klx-a..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

BOKYBOY

Citat: zVuk poslato 04 Avgust, 2014, 20:26
Citat: BOKYBOY poslato 04 Avgust, 2014, 20:11
[watching] ...pratim...i mene zanima isto...

sta ce tebi lanac i lancanici za klx-a..??

...ma ne treba meni nego drugaru... :P

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

ja narucio od ovog momka i mogu reci da je ispostovao sve do slovca a cena je bila bas bas bas pristupacna,sledeci put sigurno porucujem opet od njega

0616209666

cuba

jura

Citat: eclipse4 poslato 04 Avgust, 2014, 21:07
ja narucio od ovog momka i mogu reci da je ispostovao sve do slovca a cena je bila bas bas bas pristupacna,sledeci put sigurno porucujem opet od njega

0616209666

cuba
Kontaktirao sam coveka zaista dobra cena,da li je sva roba prva klasa da nije u pitanju neki skart ili kopija?

Jefta


ACY

Citat: jura poslato 04 Avgust, 2014, 20:01
Mozete li mi preporuciti neku radnju kod nas koja ima dobru ponudu DID kompleta, lanci i lancanici ,za KLX 650  ,da li se spojnica kupuje kao poseban deo posto ne bih nitovao lanac pri zameni.Hvala unapred .


imas pp sa cenom.

eclipse4

Citat: jura poslato 05 Avgust, 2014, 10:07
Citat: eclipse4 poslato 04 Avgust, 2014, 21:07
ja narucio od ovog momka i mogu reci da je ispostovao sve do slovca a cena je bila bas bas bas pristupacna,sledeci put sigurno porucujem opet od njega

0616209666

cuba
Kontaktirao sam coveka zaista dobra cena,da li je sva roba prva klasa da nije u pitanju neki skart ili kopija?

decko ima procenat nije nikakav skart da jeste ne bih ja stavio prvi jos manje bih ga drugom preporucio.....sto ne znaci da tebe mozda nece da zajebe...ili mozda mene sledeci put....

ja sam sa njim prosao super i kazem opet cu od njega naruciti,jer znam koliko mi trazili ostali.

cak sta vise filter je zaboravio da mi posalje,pa mi ga je poslao odmah sutradan i jos sam platio postarinu,izgleda mi da je covek ozbiljan i stalo mu je do musterija.

BOKYBOY

...sad zvao lika...skroz OK cene... [thumb_up]

jura

@eclipse 4 ....reseno covek je za pohvalu saradnja,cena hvala za pomoc.

eclipse4

nema na cemu,drago mi je da sam uspeo da pomognem u sparanju

[cheers] [cheers]