Glavni meni

Клинац, 21 година...

Započeo Tatica, 27 Jul, 2014, 16:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tatica

...Лука, другар мог сина, умро јутрос после три дана борбе за живот. Тешко повређен на Бранковом мосту, док су гурали покварен ауто ка Новом Београду. Покосио га идиот колима и побегао без заустављања.

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/neizvesnost-mladic-u-komi-od-bahatog-vozaca-ni-traga-clanak-1482005

mkt

 :(
jel ima kamera na tom delu branka

Tatica

Не знам детаље, сутра ћу се распитати код надлежних.

zagadjenje

:( U¾as!

A te kamere, to samo za kazne
Tjuning bud¾ing

Hohštapler

Jezivo... sauèe¹æe porodici i prijateljima.
I mislim da ako ¾ele, naæi æe stoku za 2 dana, ako ne ¾ele, neæe nikad.
Ako ga ikad naðu - zatvor za ono ¹to je uradio, a potom ve¹ala za to ¹to je pobegao!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

...ima kamera...sve vide...ako zele da vide... :(

Dukags

#6
Tuga, bol i bes.
Samo èudno, iako su posledice razlièito bolne, iskustva sa dana¹njom policijom u Srbiji se vol¹ebno poklapaju, jer na¾alost i meðu njima ima le¹inara koji se vajde na tuðoj nesreæi te zbog para misle da mogu i Boga da prevare, pa i kad ga naðu takvi neretko izgleda nude "dogovor" kao da ga nisu na¹li a savet da doðu sami da se predaju kad sve pripreme gratis, nadam se da æe da ga tra¾iti i naæi neki od ovih drugih po¹tenih policajca. Samo i onda ako ga nahvataju i privedu æe biti "izvinite nisam ga video" uz standardno "ne znam ¹ta mi bilo prepla¹io sam se i zato oti¹ao" a u stvari bahatost do bola, zabolel baju uvo da stane kad je ubio momka jer oko nas signala da se tako mo¾e.

DraganPavlicevic

Stra¹no!Sauèe¹æe porodici.Postoji kamera koja snima vo¾nju ¾utom trakom, ali pokriva i ostale dve trake.Æerka mog prijatelja zakaèila sami kraj ¾ute trake na izlaz sa mosta i do¹la joj "èestitka" od 5000din.Znaèi,tog skota mogu da naðu odmah!Njemu bi trebalo suditi "malo drugaèije".Za nauk i njemu i svima koji naprave tako ne¹to i jo¹ pobegnu.

djolefer

a verovatno momak nije gurao kola sam,, sigurno su videli ostali makar koje je boje i koji je auto ako ne vec tablice.. pokoj mu dusi
:D

Tatica

Citat: djolefer poslato 28 Jul, 2014, 17:57
a verovatno momak nije gurao kola sam,, sigurno su videli ostali makar koje je boje i koji je auto ako ne vec tablice.. pokoj mu dusi
Још један је био ван кола, такође оборен. Тројица у колима. Сви испитани више пута.

MIGE

tuga...saucesce porodici i prijateljima...


BOKYBOY

...sto posto je neki pijani ''tatin sin''...zato se cuti...

mi¹ko_kolo


BOKYBOY


Tatica

Проверено јака и бројна екипа ради на овом случају. Нема шансе да се заташка било шта.

mi¹ko_kolo

Kako, onda, za 10 dana ne mogu da naðu auto?!

Tatica

Зато што камере у Београду које нам узимају паре функционишу савршено, а оне које би требало да решавају овакве случајеве скоро никако.

Kostić

jednom davno, popravljam auto na ulici, jutro, ljudi idu na posao, kolona, a odgore ide golf. crveni. preko pune linije obilazi kolonu, ispred urbano, polaosam, pe¹aèki, deca idu u ¹kolu, a lik obilazi. ispred pe¹aèkog ¹kripi i tup. klinca na sred pe¹aèkog. jaojaojao, pa jao i jaojao, bla bla, ja stojim sa alatom u ruci i gledam sve vreme. deèko odma za mobilni, doðu panduri, prave izve¹taj, ne pitaju za oèevice. ej majstore, ima oèevidaca. a? ¹ta a bre pièka ti materina pandurska, mislim se u sebi. gospodine. rekao sam da ima oèevidac, vi ne pitate a ja ka¾em da ima. predpostavljam da æe biti potreban ocu klinca koji je oboren, jer èuh razgovor vozaèa i njegova mame pandurke, opet ja u sebi. ok, onaj uze podatke preko kurca, doðe poziv od sudije, odem, ka¾em. ako me tad ne uhapsi¹e da sam la¾ov, me¹etar, neka pièka materina il ¹tali, al po zapisniku je auto ispred naglo zakoèio a momak je hteo da izbegne udarac od pozadi pa skrenuo u levu traku.

naravouèenije, ako je tog nesreænog klinca oborio neko kome je mama, tata, kom¹ija, il neko sa neba, rod u muriji, sudu, crkvi, biæe previranja oko istine. za pet minuta je naðen lopov koji je japancu ukrao bicikl, koliko se seæam. al se takoðe seæam da je grèki pop usmrtio dvoje ljudi i nikom ni¹ta.

¾alosno je kako i koliko bivamo sudije. koliko smo bahati, kliko nas zabole, a hvale i dobrote na sva usta.

Hohštapler

...ono ¹to je meni najte¾e u celoj ovoj prièi je ¹to je èovek ostao bez sina, znaèi vi¹e nikad normalan ¾ivot neæe imati, i posle te traume od koje verujem da vi¹e nije svoj on mora i da se bori za "pravdu" (nema za njega pravde svakako nema, on je dete izgubio) da bi uop¹te potrudili da tra¾e ubicu...
Nedao Bog nikome. Gledam u tu sliku kako stoji na ivici tog mosta i ste¾e mi se u grlu... ¹ta mu drugo preostaje?! Ne mo¾e ni¹ta da uèini a verovatno bi vri¹tao iz svog glasa...
Nek mu Bog podari milosti.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.