Glavni meni

Imamo li nekog iz .... (trazenog mesta iz Srbije)

Započeo UFF, 26 Jul, 2014, 01:48

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

*zeka*

Brdska trka bi trebalo da se vozi u nedelju na novom putu za Goc , sutra bi trebalo da je trening kao i do sada . Obicno rally ide starim putem . Evo mape i novog puta i mesta gde bi trebalo da bude Start *treca tacka na mapi .

https://www.google.rs/maps/dir/43.6396749,20.9204665/43.5999466,20.8957474/43.5811282,20.9001613/43.5603933,20.8487695/@43.5663753,20.8624468,7592m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0?hl=en&hl=en

mkt

ok hvala puno
snimam trening u subotu i trku u nedelju sa dodelom pehara u V.banji
Nabavio sam i br. telefona nekih ljudi tamo iz organizacije pa cu sa njima da se cujem ako zaglavim negde
hvala jos jednom

mrle

jagodinci, da li neko zna ovog Saleta?
http://www.kupujemprodajem.com/108660-1-sale-svi-oglasi.htm

prodaje ovu kacigu, spustio mi 10e. Ja na mojoj polomio oba vizira i kaèenje, da to kupim doðe mi na 80e.

http://www.kupujemprodajem.com/Kaciga-Nolan-N90-flip-up-50517307-oglas.htm?filter_id=146932124


u Louisu nema XXL, a mora da bude ista kao prethodna. ne pitajte za¹to :)

Nika

Jbg - nije ba¹ u Srbiji, ali tema najvi¹e odgovara, pa da ne otvaram novu:

Znate li nekoga ko dovozi kola iz ©vajcarske? Roðak hoæe da dotera kola iz Bazela, pa ako neko mo¾e da preporuèi, hvala unapred.

Lazic


castor

It's the ride that matters, not the bike…


DraganPavlicevic

Nedavno sam prodao jedan auto èoveku iz Sremske Mitrovice. S obzirom da je bajker, smanjio sam mu cenu za 100e. Zamolio me je da mu ja zavr¹im sve papire oko prenosa, odjave, plaæanja poreza...kako on ne bi morao dolaziti u Bg. Uradio sam to; 4 puta sam i¹ao u Zemun, 3 puta na Banovo brdo, odlazio kod notara, slao mu po¹tom dokumenta (koja mi je on posle overe vraæao), doèekao ga na ulazu u grad i vozio po gradu...Jednom reèju, gubio vreme i tro¹io novac. I to sve za nekoga koga do tada nisam nikada sreo. Rekoh sebi, bajker je (i æerka mu vozi motor), pa normalno je da mu pomognem. Kada je sve bilo gotovo, dogovor je bio da jednog vikenda doðem kod njega u Sremsku Mitrovicu, na pivo. Pozovem ga pre dve nedelje i ka¾em da bih do¹ao sa prijateljicom. Reèe da je sa nekim drugarima i da æe biti kod kuæe posle dva sata. Sa prijateljicom sednem u auto i pravac Mitrovica. Na ulazu u grad, zovem Peru i ka¾em da smo tu; reèe da mora na neki roðendan, pa da se ne mo¾emo videti! Ni¹ta mu nisam rekao, jer me je bilo sramota od prijateljice. Pro¹etao sam tom selendrom, na¹ao lep restoran sa dobrom klopom i pravo nazad. Ni tel. mi nije vi¹e okrenuo, bar da se izvine. Skotina se zove Pera Lotocki i ima neku limarsko-farbarsku radnju.

Hurricane


Gavrolini

"Tom selendrom"...grozim se velikih beogradjana.

Lazic

Daleko od toga da je Dragan "veliki" Beograðanin, ne zna¹ èoveka(tj, mo¾da si ga i upoznao na kratko), samo je bio iznerviran neljudskim postupkom... A inaèe Mitrovica nije selendra? Realno? :P ;D :-*





Biker-Boy

Akcenat nije bio na selendri, nego na seljacini koja ga ispalila
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Cim je lik postao kavezar, okrenuo curak.  [rofl]

Gavrolini

Pa ne bitan je covek. Ja mitrovicu volim. Tamo zivi mnogo dobrih ljudi. A i imaju plazu na kojoj veci deo srbije moze da zavidi. Mozda je za vas iz kruga dvojke selendra. Za mene je prelep grad sa mnogo dobrih ljudi.

bigbad86


Gavrolini

 Cak sta vise vecina su istripovani govnari. Drugar je skoro prodao vektru gts jednom bajkeru iz bg. Bar se tako predstavio. A inace ga i licno znam. Posle 20 dana zovu ga inspektori iz bg i kazu da nadje tog kod koga je auto inace ce biti u problemu. Medjutim od tog bajkera ni traga ni glasa. Ne javlja se na tel itd....da bi se ispostavilo da je lik bezao od murije kroz niz crvenih svetala.

Lazic

Zaboravio se da nije motorom... :D

Pla¾u nisam video, mada bi voleo... ©to se tièe drugara dovoljno mi je ¹to tamo ¾ive Lopin i Kvari¹a, al' ono ¹to sam video kad sam bio, bila je selendra... ;D Dodu¹e pre 20-ak godina... ;D

edit:
Sad moram na google earth da je ponovo vidim... ;D

DraganPavlicevic

Gavrolini, kad sam  Mitrovicu nazvao selendrom, nisam mislio ni¹ta lo¹e. Jednostavno, malo je i mrtvo mesto. Ali restoran u kome smo ruèali (na samoj obali) zaista je lep. Ovaj pomenuti Pera svojim nekorektnim postupkom izazvao je u meni jedan vid odbojnosti prema tom mestu, pa otuda takva moja definicija. Ne sumnjam da tamo ima dobrih ljudi, ali ovaj je zaista ispao skotina. Nisam ja materijalno o¹teæen, veæ me razoèarao neko ko vozi motor. A navikao sam da (bar preko ovog foruma) meðusobno se poma¾emo i uva¾avamo.

Gavrolini

Pa druze ti kao malo dete. Kao da nisi navikao da su ljudi uglavnom dobri dok ima trebas. I oni koje znas a kamoli one koje i ne poznajes.

El Jefe

Сремска Митровица је била град када многе селендре нису на свету постојале.
Друштво за заштиту од животиња