Glavni meni

Komplet, boca za acetilen + kiseonik + creva

Započeo Ivan1979, 23 Jul, 2014, 16:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Prodajem komplet za varenje/secenje , boca za acetilen + boca za kiseonik + creva cca 20 m  + manometri.
Acetilen je skoro pun , kiseonik prazan.
Boce su visoke cca 175 cm.
250e












Aparat za gasenje pozara prahom , S6A , jedan je pun drugi prazan. 
Oba 30 e









060 333 29 34

[cheers]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979


Taraba

Moze ako ce da dahces u njih. Nece da puni vecinja firmi, a i ventil mora da se menja i regulator.
Nego ti meni ulovi¹ jednu CO2 bocu od 4-5l :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979


Taraba

Ne¹to mi govori da bi ©unto rekao KABOOM :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Ovde bi moglo da doðe do neke detonacije...:o ;D Pratim...;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

Kako ide sa atestima tih boca èuo sam da ne¹to neæe da ih pune ,a j abi ba¹ posedovao jedan komplet da imam da se igram

Ivan1979

Boce su koriscene do pre 7-8 godina, znam da su morale da imaju atest . Koliko se secam to su neke oznake koje se ukucaju na samu bocu, ako je atest istekao siguran sam da moze opet da se dobije.

Taraba

Mo¾e al ko¹ta... doda¹ jo¹ malkice i kupi¹ novu bocu.
A da neæe da pune - neæe veæina. Ima gde mo¾e, ali mora da podma¾e¹ malo pa te posle nekog vremena izadje na isto...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979


Taraba

Dobar dan, da napunim bocu sa CO2.
Samo da pogledam.... a pa vi nemate atest za bocu.
Ne punimo mi to.

Kao kad ode¹ na pumpu pa odnese¹ plinsku bocu za domaæinstvo sa isteklim atestom - ka¾u ti da je nosi¹ na atest ili da kupi¹ drugu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Ne znam koliko atest traje, ali nikada nisam imao problem sa punjenjem boca .


Taraba

10 godina.
Na 3 pumpe neæe da prihvate u mom kraju.
Ima jedna na kojoj ih boli kurac al je malo dalje.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979


Plazma Keks

cek bre, zar nije ono, das im praznu bocu i daju ti punu, pod uslovom da tvoja ima atest. bar ja tako praktikuje messer gas, ako je taj u rupi izmedju banjice i miljakovca

Ivan1979

Bas tako, posto bi punjenje vise boca dugo trajalo,  ostavis svoje atestirane dobijes druge takodje atestirane .
Ja sam uzimao negde ispod Pancevca ne mogu da se setim imena firme...

Ivan1979

Nova cena 250 e , + jos jedan koplet creva sa starijim manometrima. Jedan manometar ne radi ( od 4 ).



















[cheers]

Ivan1979

Boce boceee creva crevaaaa,,, LM LM bonda bonda,,,, zenske gaaaaaacee,,,,,, LM LM bonda bonda....  [ninja]