Glavni meni

Udes u Medjuvrsju 15.07.2014

Započeo Bori¹a, 15 Jul, 2014, 20:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Vracao sam se iz Ovcar banje i kolona je bila od Pejicine krivine pa sve posle brane... Sat i nesto sam cekao u kolima dok nisam dosao do Lanterne, tu izasao do trafike da pitam sta je bilo, zena rekla da je motociklista podleteo pod kamion... Kaze da je decko iz Cuprije. Na netu nema nista o tome, pa mozda neko odavde zna...

papaja

U pitanju je Honda CBR 1100 XX slovenacke tablice, decko je iz Banatskog karlovca vracao se  sa Zlatibora i na izlazu iz krivine se zakucao u kamion.
Ne zna se sta se tacno desilo, ne seca se.
Polomljena ruka i noga, i par zuba, ostalo je o.k, moze se reci i da je imao srece.
Motor je razvaljen skroz.
U guzvi posle sudara neko je maznuo kofer u kome su dokumenti pa je bilo problema sa bolnicom i pandurima.


Nadam se da ce tome ko je ukrao kofer da se desi nesto slicno kao i ovom decku.

tokio


VR 46

Zelim kolegi brz oporavak...a za tog sto je ukrao kofer nemam reci...
Twist of wrist!

Bori¹a

ja sam dva i po sata cekao da prodjem i nisam prosao, i okrenuo sam se i isao obilaznim putem... u medjuvremenu je  prosao lik sa r1 novijom sa ribom pozadi, strane table, i gsxr plavi i okretali su se tuda, verovatno su prijatelji... na trafici mi rekose da je poginuo ali ko zna...
nadam se da ce se oporaviti..

zanima me samo zasto ni jedan sajt ni bilo ko nije objavio ovo?
nigde na netu nema nista o udesu.. a neke gluposti objavljuju..

Silvana

Slomio nogu, ruku i vilicu, prebaèen za Bgd kad su Èaèani rekli da nisu sigurni da æe spasti ne¹to ¹to je slomljeno i da je bolje da ga prebace u Klinièki centar. Direktan sudar s kamionom, preticao preko duple pune. Imao sreæe. Prezime Cukavac, i æale mu vozi, èini mi se panevropu.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

papaja

Kofer ipak nadjen od strane pandura posle nekoliko dana.
Bio je toliko daleko da ga tamo nismo ni trazili, neverovatno...