Glavni meni

Preporuka za skuter

Započeo Slaninar, 12 Jul, 2014, 19:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

OK, za kineze su mi rekli i za motor kad sam kupovao, pa sam poslu¹ao. Nema delova lako ni za japance, kamoli za njih.

Preneo sam drugaru da gleda te modele ¹to ste preporuèili (osim kineza). To sad on ipak mora videti koji konkretno mu se sviða po izgledu i ceni. Hvala na pomoæi i savetima.


Je li ovo previ¹e za to godi¹te?

http://www.polovniautomobili.com/oglas4962167/yamaha_aerox/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jevta

Nova tabla treba registrovati,ja kad vidim isecen zadnji blatobran da bi izgledao odma bezim od toga.Ako ce registrovati bolje da polaze A pa da vozi 125

VR 46

Bezi od ove digitalne table,meni to nikad nije radilo kako treba,imao sam aeroxa 99god,uvek je bilo muckanje rezervoara  ;D a sto se tice ovog aeroxa izgleda pristojno,cena je ok...
Twist of wrist!

Hohštapler

Slaninar, ti ima¹ nekog frija kog ne vozi¹?! ;)
Daj greota da stoji...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Jul, 2014, 01:40
Slaninar, ti ima¹ nekog frija kog ne vozi¹?! ;)
Daj greota da stoji...

Sa prijateljem uzeo free - po pola. Onda smo tako vozili 125 suzuki. Onda re¹ili da uzmemo i putni motor i pazario Fejzera. Pa kad ¹ta treba. Kad veæ ne mo¾e da se iznajmi. Po¹to je ¹teta da motor stoji, za free je jo¹ jedan prijatelj do¹ao u kombinaciju.  Ali æemo ga pozajmiti drugaru da ima da se vozi dok ne naðe ne¹to.  U meðuvremenu drugar sjebe ruku i neæe nikad moæi voziti veliki motor, tako da sad imam samo jedan ipo motor. :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

idanijel

A neka preporuka za 125 4t do 800e  [neampojma] [neampojma]

Bori¹a

prijateljski savet, kymco agility 125, on je 4t, malo trosi, ide oko stotke, samo menjaj ulje i gas
ja imam to isto samo 50cc i zadovoljan sam bas..

Andreja

Piaggio Liberty 125 nema premca. Govorim iz iskustva, vozio vi¹e komada par meseci.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

idanijel


Andreja

Civil, ukoliko nije prepravljan.

Oni "po¹tarski" imaju monoposto (volim te italijanske izraze :D ) sedi¹te, uglavnom vizir, re¹etku pozadi, poneki imaju i napred gepek.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

a rentamoto
oni su ko civili ,a gore prosli nego kod postara
Ako je dobar nije bitno ako nije dobar opet nije bitno.cena sve odredjuje to se komplet sredi za relativno malo para

idanijel

A piaggio typoon 125 2t jel to moze ispod 5litara?

Hohštapler

...mo¾e. Ako vozi¹ na leru.
125 2t pije ko pijani Rus.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.