Glavni meni

problem - nece svaki put da upali

Započeo Darko, 08 Jul, 2014, 01:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: stilgar poslato 27 Jul, 2014, 17:19
I sredi li ga havarija?

ma u coveka uopste ne sumnjam da ce ga sredi , nego morao sam da zasucem rukave i napravim malo zelenih novcanica za vikend...

pa cu sad neki dan kod coveka...da se ne brukam ;)

eclipse4

sad vise ni moj auto nece da pali iz prve.....video si danas rezultat  [rofl] [rofl]

Lazic

Pih, toliki èovek, nume da i¹èupa kljuè iz brave...:P ;D

Darko

Citat: eclipse4 poslato 27 Jul, 2014, 22:20
sad vise ni moj auto nece da pali iz prve.....video si danas rezultat  [rofl] [rofl]

hahah..danas nije hteo ni iz druge ni iz trece ...

Lazic

Jebote taster ili kill switch, dosadan si vi¹e...:P ;D

eclipse4


UFF


BOKYBOY


Havarisan


eclipse4

bio kod havarije garant...sad svaki put oce da upali ;)

Havarisan

Me ne zbog toga nego ovaj pljusak i nevreme.

Kostić

kad je po¹ao? ovde je isto bilo pljuska, u ns-u ka¾u gadno, ba¹ je na¹ao vreme kad æe nazad. kod nas ispadali ¹ahtovi po ulicama. u borskoj smrdi kiseo kupus, u marèkoj fekalije. bruka.

Darko

stigao !  od Zrenjanina do Beograda totalni pljusak...vozio 40 km/h ceo put...sve mi mokro , gace , dokumenta sve...

uglavnom , sve ok ,ziv -zdrav


Darko

e jbg sad....

fala komsiji Kosti sto je brinuo i dosao da proveri dal mi je tu motor i dal sam stigao , hvala Bokiju sto je pokusavao da me odgovori od puta  ,ali ja sam tvrdoglavi jarac , mora sad il nikad , i fala Havariji sto je uradio svasta nesto sa motorrcetom  ;)


Havarisan

Ja mu nudio i kisni kombinezon i strec foliju da ga zamotamo.

Hurricane

Citat: Darko poslato 31 Jul, 2014, 02:28
e jbg sad....

fala komsiji Kosti sto je brinuo i dosao da proveri dal mi je tu motor i dal sam stigao , hvala Bokiju sto je pokusavao da me odgovori od puta  ,ali ja sam tvrdoglavi jarac , mora sad il nikad , i fala Havariji sto je uradio svasta nesto sa motorrcetom  ;)




..divi njega "sva¹ta ne¹to"...

muèi¹ nas ovde 50 dana svaki dan da ti èitamo temu a sad kao "sva¹ta ne¹to"

hoæemo bre detalje, opis, tajne masjtora, slike, snimke i ostalo...


BOKYBOY

...nece da kaze sta je sve uradio na motoru :P ...cuva tajnu...turbo-nitro-ovo-ono...a na izlazu iz ZR ga snimila kamera...sa 400 km/h... ;D

Darko

Haha..ono sto se u majstorskoj radionici desi , tu i ostaje :-)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.